Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Falima bakanin falina bakilir kizlar sadece kahve istiyorum issizim is icin kapattim fincanimi bilginize
Canim oncelikle bu bi fal bende biraz sezi biraz yorumla eglenelim diyorum sadece. Ben cokta cansikici olmayan bir kargaşa görüyorum. Su anki isteğin dileginin önünde buyuk ihtimalle seninde fark ettiğin bildiğin bir engelin var. Ama sanmaki bu baki. Emin ol öyle güzel bir aydinlik bekliyorki seni anlatamam. Hem sana hem hanene. Birileri ile görüşme n olmuş yahut olacak. Egerki olmadi ise burada bi yanilma payim ola bilir 1.5 ay icinde 2 gorusmen olacak biri ile uzaktan ola bilir degeri ile daha farkli bir görüşme olacak. Sanirim üst seviyede biri ile olacak sen gayet saygili ve uzak duruyorsun o yüzden görüşme yuzyuzemi yoksa yine uzaktan tlf vs ilemi bilemedim ama karsindaki insan seninle epey ce bi konuşacak. Isle işin sekli kurallar ne bileyim böyle uzun uzadiya anlatacak bu ikinci görüşme sonrasi ise harika. Bumu olur bilemem ama bu gorusme sonrasinda sen kesinlikle bi işe sahip olacaksin. Ve inan oyle gelip gecici bir süre olacak. Sen ne kadar dersin bilmem ama ben orada kök salacaksin derim. inşallah tabi herşeyden once. Bunuda biri ile kutluyorsun yahut havalara ucuyorsun. Ama yanliz degilsin senin kadar sevinen biri daha olacak yaninda.ve inan max 6 aya kadar hayatindaki stabil dönem başlayacak ve çokta ferah bi sürece gireceksin.bu arada bu sikintindan öyle birden bire kurtulacaksinki.yani hizli birden olacak ve sana büyük bir güç sunacak.içini ferah tut içinde tuttuğu n en büyük sikintin bitecek ve cokta iyi bitecek farki bu. Yani bana göre 5-6 aya kadar herşey tikirinda olacak. Gelişmeler5- 6 ay sonra demiyorum yanlış anlama bu süre sonunda herşey çözülmüş olacak diyorum. Sevgiler.

Kah

Kahve. dilegine yogunlasip kapatman gerek genel de ola bilir ama genel ciddi benimde tarzim değil sureler uzun olaylar karisik ve sorulara cvp değil diye düşünüyorum
tmm ben ekliyim buraya bugün içmiştim :)
Se ne için istiyorsun peki aşksa konu her ikinizinde saç ve tenrini yazman yeter

Falımı yorumlanman için ekliyorum :)

Eklentiler

• 20141212_175151_resized.jpg
    124,5 KB · Görüntüleme: 98
  • 20141212_175209_resized.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 84
  • 20141212_175222_resized.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 102
  • 20141212_175339_resized.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 89
  • 20141212_175414_resized.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 89
  • 20141212_175442_resized.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 88
  • 20141212_175459_resized.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 86
  • 20141212_175619_resized.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 80
  • 20141212_175656_resized.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 100
  • 20141212_175814_resized (2).jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 78
Falima bakanin falina bakilir kizlar sadece kahve istiyorum issizim is icin kapattim fincanimi bilginize
tarot açtım canım sana: canım işle ilgili bazı olumsuzluklar olmuş galiba bu yüzden umutsuzluğa kapılmışsın sanırım fakat çok yakında güzel haberler alacaksın. sanırım şimdi karamsarlığa kapılmana sebep bir haber almışsın fakat yakında düzelecek bu durum hayatında yeni bir başlangıç yapacaksın ben bunu işe yordum.bu arada kararsızlık sonucu fırsat kaçırman söz kkonusu olabilir dikkatli ol.iş konusunda babanın yada bir başka büyüğünün desteğini alabilirsin bu belki sana yol göstermek yahut işe girme konusunda yardım etmek gibi olabilir.bu arada etrafından birinin kalbini kırmışsın yani aslında bu senin hatan değil belki biri seni seviyor sende onu istemiyorsun bu yüzden olabilir.kilonla yada metabolizmanla ilgili sorun yaşayabilirsin canım ama ufak tefek birşey.bu arada hislerinin kuvvetli olduğunu anlayacağın birşey yaşayacaksın.

Bu falin cikarsa bilemiyorum yani nasip ama söylediklerin cok güzel kuzum ya allahtan hayirlisi bilmiyorum pazartesiyi bekliyorum valla umutlanmakta istemioyrum bakalim

A

aşk icin ben ten esmer saç siyah yani orjinali siyah aksinde kumral:))
Onun ten beyaz saç siyah başka bilgiye gerek varmı

sanırım sen bununla bir ilişkiye başlıycakmışsın/başlamışsın ama vazgeçmişsiniz yada birbirinize karşı bazı hatalarınız olmuş ve onu telafi etmeye çalışıyorsunuz.
O senin eskisi kadar cesur olmadığını,bazı şeylerden kaçtığını düşünüyor.her kkonuda başarılı olacağını ama bunun için biraz emek ve sabırın gerekli olduğunu düşünüyor.....
İnsanların seninle konuşmaktan ve seni dinlemekten mutlu olduğunu etrafındaki insanları etkiliediğinin, senin yapılabileceklerini fark edilldiğinin farkında :) ve onu her anlamda kazandığını düşünüyormuş.Senin onun aşkını reddetiğini düşünüyor şu sıralar ve senin başka birisiyle aşk yaşamandan korkuyor.O, çok kısknaç,şüpheci birisi ve iyi niyetli olduğun için ve güzel olduğun için başka bir aşk yaşarsan senin üzülüp zarar göreceğini düşünüynun aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşanıyor bu aralar,ev,iş vb. değişimler yaşıyorSeninle hiç ummazken karşılaşma,buluşma gerçekleşmiş.
Sen ise onunla buluşacağını,onun etrafının kalabalık olduğunu ,cinselliğe düşkün olduğunu düşünüyorsun. ve biraz daha dengeli davranması gerekli diye bakıyorsun.Sanırım önce sen ona aşkını itiraf etmisişn bilmiyorum ama o senden emin değilmiş senin sevginden ama sen de onu sevdiğini söylerek şüpheleri ortadan kaldırmışsın.Sen sevdiğin kişiyle görüşmek,buluşmak istiyorsun.Sen şimdiden gardını almış durumdasın ilerde aranıza 3. kişi girerse aşkınız sekteye uğrarsa veya engel olan olursa niye tüm bunlara engel olamadı diye ona kızacağını düşünüyorsun.Sen,büyük ve gerçek bir aşk yaşıyorsun, her türlü sıkıntının üstesinden geliyorsun.
Birbirinze karşı duyduğunuz güvensizlik, aranızda huzursuzluğa, fesatlığa ve sorunlara yol açacak. Aşk soluyor. Sonunda gerçekler aydınlatacak her şeyi.

tmm bakmaya başlıyorum :)
Canim öncelikle en önemli kısmı çok iyi cekememissin neresi dersen fincan kulpunun olduğu yer net değil bi fotoda üstten var sade herneyse umarim baslangici yanlış yorumlama m. Su an yoğun bir sekilde aklina takilan bir durum var o durumu çözemedim işte görüntü sebebi ile neyse bu durum ile alakali hicte hoşuna gitmeyen haber bildirim rastlanti artik ne dersen bu tarz şeyler ulasiyor sana. Ve bu hosuna gitmiyor. Sana huzursuzluk veren kişiler var hayatinda. Senin kendi acindan muradim derler ya öyle bi isteğin olmus lakin bu bir sebeple gerceklesmemis. Buda seni bi hayli uzmus. Cevrende sıkıntı ni paylaştığı n 2 kişi görüyorum özellikle biri daha yakin bunlardan. Sana bir muradin varmış olmamış dedim ya bu sanirim bi kisiyle alakali. Çünkü bu kişiyi sen biriyle birlikte dusunuyorsun kafanda ve öyle. Ve uzuluyorsun da ama hiç üzülme çünkü aralarinda aslinda senin düşündüğün gibi iyi bi ilişki yok ve küçük küçük munakasalar sonunda bir veda ve uzun boylu olan bu genelde erkektir:) bi pismanlik olusacal ne gibi bi pismanlik dersen seninle baglantili oldugu icin sana yordum ben ya aranizda bi paylasim olmus yada benzeri bir durum sana yonelik bi pismanlik duyacak. Hani aliyle berabersin ayrilirsin keşke ahmet olsaydi yahut ben ahmetle daha mutluydum dersin ya oyle bi pismanlik. Örnek tuhaf oldu ama durumu tam ablatmak istedim. Ve ben sana söyle diyim önünde güzel bir birliktelik var ama ve bu birliktelik zzamaninda aslinda iyi demeyecegin birinden bi destek alacaksin. 3 ay sonunda hayatinda belirgin bir insan olacak net ve sonu egerki sen istersen sonuna kadar gidecek biri.Yanliz bu kisinin gecmisinde ya gayet ciddi bi iliskisi yada biten bi evliligi olacak ama sana mutluluk getirecegi kesin. Kafan karışık ola bilir su an ama mart ayinda herşey öyle akıp gidecekki goreceksin. Dilek tut ve şuna inan o isteginin sana gelmesini istegine engel olduğunu düşündüğün insanlar sana getirecek. Aydınlık bi insansin. Burasi analiz gibi olacak ama insan hayatini secemez ya iyiyi kötüyü aslinda bunlari gayet net görüp ayirt ede bilecek bi yapin var ve son okarak şuna da inan 3 ay sonrası senin için huzur ve mutluluk. Herşey net olacak. Umarim sadece hoşuna giden yerleri doğru yorumlamisimdir olur...

Çok teşekkür ederim çok doğru yazmışsın peki hayatımda olacak kii bu mu yoksa aklımda olan 2. kişimi veya yepyeni birisimi olcak acaba?
ben sana o görünmeyen kısmı da ekliyim :)

Eklentiler

• aa.jpg
    140,4 KB · Görüntüleme: 64
  • aaa.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 57
  • ab.jpg
    121,2 KB · Görüntüleme: 48
  • dd.jpg
    144,7 KB · Görüntüleme: 57
  • ddd.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 57
Kız bana da açsana bi ara hiç fal falan baktırmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…