Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
teşekkür ederim peki hiçmi yokum yani yadasöyle sorayım bu erkek benım için ne düşünüyo?

Tamam söyle söyleyebilirim ozaman . Biraz kilolu bir erkek ve kisa boylu bir kadin var. Ama bu kadin sen degilsin. Erkegin beraber oldugu kadin. Yakin iliski icindeler. Sanirim beraberler... Sen bu iliskinin 3. Kisisi gibisin ama aslinda yoksun da uzaktasin onlardan dahil degilsin. Ama aklin kalmis. Ve dogru olan uzak olmak bunu bildigin icin de arkani donmussun. Senin icin 2 adim sonrasinda biri var. Belki biraz mesafe olarak uzaginda belki de zaman olarak. Ama yalniz biri. Yeniliklere acik olursan ki bence daha tanimadigin biri onunla karsilasacaksin. İsminde k harfi olabilir. Bir ciddi iliski yasamis o da zamaninda bence ki bu erkegi en güzel anlamlandiran şeydir :). Umarim güzelliller seninle olur :)

siz devam edeceksiniz ilişkiniizn sonu çok güzel çıktı en olumlu kart attart çıktı istersen araştıer internetten analmını.Şu an her şey kötü gibi geliyor ama sonucu çook güzel olacak
Umarim benim yaptigim yorum da birseylere uymuştur :). Bakabildin mi?
Bu arada umarim dediğin gibi olur ay nasil sevindimmm :). Ben aldim bu adami kacisi yok :KK70: :KK70:

teşekkür ederim peki hiçmi yokum yani yadasöyle sorayım bu erkek benım için ne düşünüyo?
Sadece onlar ilerletir mi ilerletemez mi bilemem ama o erkegin yaninda seni göremedim. Erkekler biz kadinlar gibi degildir. Bizler gibi ayrintili dusunmezler. O kisinin icini bilemem ama suan goruntu itibariyla beraberligindeki kadini görüyor sadece.

Rica ederim. Kahve fali sonucta bu. Bir kac benzerlikten hislerinle yorum yaparsin falci degilim ya :) icimden geceni söyledim. Mantık kurarak . Kalbinden geçen ne ise o olsun. Benim bar veya yok deme hic bir ise yaramaz zaten canini sıkma. Gercekten hayatinda olacak insan gelip seni bulacaktir bir sekilde. Fala inanma falsiz da kalma :) tesekkur ederim ben de :)

merhaba kızlar acayip falım geldi :p resımleri buraya atıp görüntü kirletmeyeyim. Bana özel mesaj atsın güzel kahve bakan arkadaş bende tarot bakacağım :)

Cok tesekkur ederim yorumun icin .Bekarim ve asik oldugum biri var ama bunun hayatinda baskasi var benim icin ne dusunuyo bilmiyorum. Ayrica mantiken dusundugum badka biri daha var mantiklu olarak daha dogru geliyir isminde m garfi var onunda vebaska sehirde yasiyo esmer uzun boylu ama bu kisiden hic emin degilim beni farkettimi yani benim farkimdami bilmiyorum.
Ayrica su sn calismiyorum ama 2015 ilk aylarinda brlki bi umut sinav yerkestirmeleri sonucu yerlesirim diye umut ediyorum insallah olur . Acaba bu dusman asik oldugum kisinin hayatindaki kadinmi o kadin acik tenli ve akreep burcu.
Evlenecegim kisi mantiken dusundugumn kisimi o oglak burcu .asik oldugum adam da bana asikmi ve bekledigim is olacakmi sence.

Sende bana sorunu yaz bende senin icin bakiyim ★★

Kusura bakma sorularina cevap yazamadim sen sanirim tekrar baktirmissin. Eger istersen sevdigin insana odaklanarak falini yatir sadece ask icin bakayim. Sen musait oldugunda bakabilirsen sevinirim. Benim sorum esimle problemlerimiz onun hislerinden emin olamiyorum degisken davraniyor tabi yeni bebegimizi kaybettik buhranli bir donemdi. Bunun icin bakarsan sevinirim. Birde ev istiyorum. Ozelliklerimizi yazacak miyiz?

çok fazla girmediğini biliyorum buraya tamam bakarım bana senin saç ve ten rengin eşinin de saç ve ten rengi lazım ben yarın bakıp sana yazacağım .
Tekrar kahve içerim yarın eklerim sen de bakarsın

Kusura bakma sorularina cevap yazamadim sen sanirim tekrar baktirmissin. Eger istersen sevdigin insana odaklanarak falini yatir sadece ask icin bakayim. Sen musait oldugunda bakabilirsen sevinirim. Benim sorum esimle problemlerimiz onun hislerinden emin olamiyorum degisken davraniyor tabi yeni bebegimizi kaybettik buhranli bir donemdi. Bunun icin bakarsan sevinirim. Birde ev istiyorum. Ozelliklerimizi yazacak miyiz?

çok fazla girmediğini biliyorum buraya tamam bakarım bana senin saç ve ten rengin eşinin de saç ve ten rengi lazım ben yarın bakıp sana yazacağım .
Tekrar kahve içerim yarın eklerim sen de bakarsın
Ok yarin gunduz bakarim resmini eklersen.
Ben: beyaz tenli-koyu kumral sac
Eşim: bugday tenli-siyah sac (aralarda beyazlar var) :)
Simdiden teşekkür ederim.

falım

Eklentiler

• 00.jpg
    00.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 79
  • 0.jpg
    0.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 71
  • 001.jpg
    001.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 62
  • 01.jpg
    01.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 62
  • 02.jpg
    02.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 60
  • 2.jpg
    2.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 85
  • 03.jpg
    03.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 70
  • 04.jpg
    04.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 86
  • 4.jpg
    4.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 60
  • 05.jpg
    05.jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 63
bu devamı

Eklentiler

• dv.jpg
    dv.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 68
  • 01.jpg
    01.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 58
  • 08.jpg
    08.jpg
    13,3 KB · Görüntüleme: 63
  • 09.jpg
    09.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 55
  • ak.jpg
    ak.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 92
  • akk.jpg
    akk.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 69
  • aq.jpg
    aq.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 85
  • ar.jpg
    ar.jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 84
  • bh.jpg
    bh.jpg
    11,7 KB · Görüntüleme: 74
vee bu da devamı çok oldu ama

Eklentiler

• 0.jpg
    0.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 49
  • 1.jpg
    1.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 72
  • ttt.jpg
    ttt.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 54
  • uz.jpg
    uz.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 91
  • vd.jpg
    vd.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 57
  • vv.jpg
    vv.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 70
  • wa.jpg
    wa.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 64
  • ww.jpg
    ww.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 58
  • wz.jpg
    wz.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 83
  • x.jpg
    x.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 65
Ben senin falını ekliyorum

evde birtakım olaylar oluyor,evde huzursuzluk var,Evinin içinde bağrışmalar, tartışmalar, söylenmeler yaşanıyor şimdi.Eşin,senin onu gerçekten sevdiğini biliyyor bu da mutlu ediyor bir yandan onu.Eşinin çok üzldüğünü ve acı çektiğini düşünüyorsun ve sanki hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor sana.eşin,Ters giden şeyler yüzünden mahvolmuş ve . çok zor kendine gelmiş.Evdeki Kavgaları ve yaralayan sözler nedeniyle kargaşa ve mutsuzluk yaşamışsın sende.Aranızdaki kötü sözler yüzünden yuğursuzluk ve aksilik yaşamışsın.Yaşadığınız tartışmlar,sorunlar nedeniyle şu an ilişkinizde biraz zorluklar yaşanıyor. döktüğün gözyaşların mutluluk gözyaşlarına dönüşüyor.Söylediği söylerin seni üzdüğünün farkında ve pişman olmuş durumda.Şu anki sorunlarınla çok çabuk başa çıkacaksın ve arkalarında hiçbir iz ya da yara bırakmadan dağılıp gideceklerini umut ediyorsun.Aileden birisi yüzünden de bu sorun devam ediyor ve ancak bunların hepsi atlatılacak.
Parlak güneş hayatını aydınlatacak, her türlü üzüntünü yok edecek ve bütün sorunların için çözüm bulacak. İyi şansa ve iyiye alamet. Şu anda hayal kırıklığı yaşıyorsan ve dayanma gücünü kaybetmişsen, sakın korkma. Çünkü Deste’nin en parlak kartı olan Güneş, sonunda yeniden parlayacak.
Uyum adapte olma söz konusudur. Sonuç olarak,geri dönüş, iyileşme,yaratıcılık ve mutluluk söz konusu.bazı şeylerin ve durumun her zaman düzelme ihtimali olmasa bile, olumlu yönde olacaktır.

Merhaba,
Canim falinda belirgin 5 sayisi cikmis bu senin aşık kişiyle alakali sanirim sen ona bağlanmışsın duyguların oldukça yogun fakat o baska alemlerde işin açıkcası ben onu güvenilir göremedim. Yani hayatinda baskasi var sanki sana da boncuk veriyor gibi dikkat et bence bu insani aklindan cikar erkeklik egosu begenilmek hosuna gidiyor. Aranizda yakinlasacaginiz bir ortam olabilir umitlenme derim çünkü bu insan seninle ilgili bir gelecek düşünmüyor bu durum 5 vakit icerisinde cozulecek cunku senin hayatinda baskasi olacak ve inan cok hayirli ileriye dönük planlar var. Bu insan senin mantık evliligi yapmak istedigin kisi mi yoksa yeni biris9i mi bilemedim bu insani bir kişi aracılığıyla taniyacaksin ve karsilikli konusmalariniz olacak ben alyansi gordum alyansta evlilik demek islerinle ilgili de guzel gelismeler olacak yukselme var. Birde kalbini sikan bisey olmus gozyasi dokmussun hattta diger falindan daha sikintili gordum bu falini sanirim sende tez canlilik var hemen cozumlensin istiyorsun fakat biraz daha bekleyeceksin biraz sabirli ol akisina birak cok zorlarsan hatalar olabilir. Guzel bir kutlama var mutlu olacaksin sanirim bu evlili, adimi olacak ve bu insan seni seviyor kocaman bir kalp var.
Bu insan tabaginda da cikmis elinden simsiki tutuyor ikinizde ten olarak yakinsiniz sen sanirim ondan biraz daha acik tenlisin. Kargasalari disarida birakacaksin, sikintilarini da parca parca atacaksin. Buyuk bir insan cikmis yuksek mertebe de bir insan sizin evliliginize vesile olacak. Hanenize sehir disindan misafirler gelecek. Birde bebek gordum sanirim yeni başlangıçlar yapacaksin.

Cok tesekkur ederim

Merhaba,
Canim falinda belirgin 5 sayisi cikmis bu senin aşık kişiyle alakali sanirim sen ona bağlanmışsın duyguların oldukça yogun fakat o baska alemlerde işin açıkcası ben onu güvenilir göremedim. Yani hayatinda baskasi var sanki sana da boncuk veriyor gibi dikkat et bence bu insani aklindan cikar erkeklik egosu begenilmek hosuna gidiyor. Aranizda yakinlasacaginiz bir ortam olabilir umitlenme derim çünkü bu insan seninle ilgili bir gelecek düşünmüyor bu durum 5 vakit icerisinde cozulecek cunku senin hayatinda baskasi olacak ve inan cok hayirli ileriye dönük planlar var. Bu insan senin mantık evliligi yapmak istedigin kisi mi yoksa yeni biris9i mi bilemedim bu insani bir kişi aracılığıyla taniyacaksin ve karsilikli konusmalariniz olacak ben alyansi gordum alyansta evlilik demek islerinle ilgili de guzel gelismeler olacak yukselme var. Birde kalbini sikan bisey olmus gozyasi dokmussun hattta diger falindan daha sikintili gordum bu falini sanirim sende tez canlilik var hemen cozumlensin istiyorsun fakat biraz daha bekleyeceksin biraz sabirli ol akisina birak cok zorlarsan hatalar olabilir. Guzel bir kutlama var mutlu olacaksin sanirim bu evlili, adimi olacak ve bu insan seni seviyor kocaman bir kalp var.
Bu insan tabaginda da cikmis elinden simsiki tutuyor ikinizde ten olarak yakinsiniz sen sanirim ondan biraz daha acik tenlisin. Kargasalari disarida birakacaksin, sikintilarini da parca parca atacaksin. Buyuk bir insan cikmis yuksek mertebe de bir insan sizin evliliginize vesile olacak. Hanenize sehir disindan misafirler gelecek. Birde bebek gordum sanirim yeni başlangıçlar yapacaksin.

Falima bakanin falina bakilir kizlar sadece kahve istiyorum issizim is icin kapattim fincanimi bilginize

Eklentiler

• 20141212_131147.jpg
    20141212_131147.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 82
  • 20141212_140025.jpg
    20141212_140025.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 65
  • 20141212_140035.jpg
    20141212_140035.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 60
  • 20141212_140015.jpg
    20141212_140015.jpg