Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kalbinde deger verdigin bir insana karsi kirginligin var bir seyi dert etmissin gibi ama yavas yavas icin ferahliyor ona karsi bir cok yolun var sadece birinin onu acik uzun sacli zayif bir bayan sana sikintilarini gidermende yardimci olacak
cok anlamam faldan kendimce yorumum bu

bunumla hos olmayan bi durum nefeniyle tsnist ve yine o durum onum da katkilariyla oldu. Ben bi durumum vardi olsuz onun isyerine gittim aslinda oncefen badka yere gitmistim ama oradi kapan.inca bunun isyeriine gittm ve o da yardim etti gerci gorevi o xaten :))

merhaba kime yazdığını analayamadım acaba banamı?

Kızlar benimkine de bi el atın lütfen

Eklentiler

• 20141212_183217.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 59
  • 20141212_183211.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 67
  • 20141212_183204.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 58
  • 20141212_183155.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 53
  • 20141212_183148.jpg
    101,1 KB · Görüntüleme: 55
O halde bu tekrar donecek sana ama kabul et çünkü mutluluk var sonunda

canım az önce bazı şeyler sormuştun ya hoşlanmadığım kişi yada durum aracılığıylamı diye bunu hangisi için yazdın acaba eğer aşık olduğum kişi içinse evet ama diğer kişi için se tam olarak değil yani yine o durum içn gittim ama bu kez durum düzeldikten sonra gittim ve onuda yine orada tanıdım aynı işi yapıyorlar yani meslekleri aynı tam olarak aynı işi yapmıyorlar.

sana gelince ; siz zorluklar yaşamışsanız hatta çok kötü zor dönemlerden geçmiş ve geçiyorssunuz ,yanlızlık,uğursuzluk..şu an çok olumsuz gibi duruyor ama gerçekleri öğrenince mutlu olacaksınız,kendinize olan güveniniz yerine gelecek bazı çekicelerinix avar ama ilikinizde içtenlik olacak gerçeklik olacak temiz bir aşk olacak

Bu birliktelik te aşk var asiksin yani ve sorunlar sikintilarda var. Demekki yeni olan degil. Atlatilacak sikinyilar bunlar ama. yasananlardan kaynakli falan ola bilir ama bu bence senin aşık olduğun kişi. :) oklar onu gosteriyor

slm melankol öncelikle falına bakıyım youmlamaya çalışıyım sonrasında benim fincanı göndericem =) uzun süredir foruma griş yapmamıştım unutmuşum şifremi tekrar almak zorunda kaldım neyse canım bir dilek diledin mi ya da bişey için dua ettin mi bununla ilgili bi haber alıcaksın yakın bir zaman mı olur biliyorum ama bariz bir şekilde istediğin her neyse olucak gibi duruyo annen ya da babanla aranda kötü bi olay geçtiyse eğer pişman da olabilirsin. canım çalışıyomusun bilmiyorum ama çekici birisin ve kıskanlık olabilir bu kötü durumlar dedikoduar kulağına gelmiş olabilir bunlar son bulucak az önce de dediğim gibi istediğin her neyse istediğin olucak kısmetlerin çok yakın zmanda gelicek genel olarak temiz çıkmış yolların var ama gidip gitmemekte kararsızsın ama bikaç yolun var iki ağacın var biri küçük biri büyük ailede nişan düğün var mı sen mi evlenisin bilemiyorum ama aileniz genişlicek ailede fatma ya da f t a harflerinden birisi varsa onunla ilgii de bu aralar bi habe alabilirsin canım bu aralar kafa karışıklığına sebep olan bişey var birine ya yardım ediyosun ya da yardım görüyosun veya karşındaki kişiye güvenemediğinden dolayı bitakım düşüncelere boğulmuşsun bunladan biriyse eğer baya kaışmış görünüyosun ama yakın zamanda bunu çözüceksin kafanda üç düşünce var bunlardan sonra feraha ericeksin diyorum ve bitirıyorum umarım attığın ttmuştur benim falı da gönderiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…