Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Öncelikle şunu söyliyim, resimler net değil, flu çıkmış çoğu ve telven çok koyu duruyor.
Çalışıyor musun okuyor musun bilmiyorum ama sanki bir sınava girmişsin kpss gibi, bununla ilgili bir sonuç bekliyor gibisin.
Bir takım sorunların var gene bunu yormayı sana bırakıyorum ben işle ilgili yoruyorum ama okulla ilgili de olabilir bu sorun.
Baya etkiliyor bu sorun seni. Hatta birazda üzüyor . Ama rahatlayacaksın. Sıkıntılarını atacaksın.
Sanırım evli değilsin, çünkü burada yeni biri gözüküyor. Bir yerde oturmuş iki kişi konuşuyorsunuz. Hayırlı bir konuşma bu.
İsminin içinde T harfi olan biri var, bu kişiyle bir konuşma yapıyorsun. Konuşmadan sonra kendini rahatlamış hissedeceksin. Çünkü ferah bir konuşma bu.
Bir müddet önce bir ayrılık yaşamışsın sanırım. Hatta bu ayrılık seni çok derinden hatta baya bir derinden yaralamış.
Bu kişiyi kafandan atmak içinde başka birini düşünmüşsün sanki. Ama aklın hala öteki kişide kalmış.
Biri var çevrende biri bu kişi, seninle tanışmak istiyor ama korkuları var, senin onu terslemenden korkuyor.
Eğer böyle bir kişi varsa ona şans vermelisin. Kafanda takılı kalan bir ilişkin varsa da bir an önce kafanda bitirmeye bak çünkü önün açık.

tşk ederim =) gayet isabetli

Falıma bakanın falına bakarım kızlar.

Eklentiler

• IMG_6976.JPG
    80,1 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_6977.JPG
    86,9 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_6978.JPG
    101,5 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_6979.JPG
    92,3 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_6980.JPG
    84 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_6981.JPG
    99,6 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_6982.JPG
    94,5 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_6983.JPG
    95,8 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_6984.JPG
    100,6 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_6985.JPG
    108,8 KB · Görüntüleme: 59

arkadaşlar nişanlıyım iş büyük sıkıntı benim için çalışmıyorum bana iş için bakabilir misiniz?

Eklentiler

• 20141215_131820.jpg
    103,2 KB · Görüntüleme: 43
kızlar ben katina yada tarot iskambil gibi bisey baktırmak istiyorum özelden ulasın karsılıgında tarot yada katina bakabilirm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…