Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlar kahve falıma bakarsanız katina veya lneormand kartlarına bakacağım

Iyi geceler arkadasim,
Falinda iki insan bir beden olmus fakat kafa olarak erkek biraz karisik sanki is ve ask arasinda fakat bedenen tamamen bagli. Onun bekledigi bir haber var baska bir konuyla ilgili geliyor eli kulaginda. Flinda ust uste insanlar cikmis geride bikaraktilariniz mi bilemem ama onlarin hayatnizdan cikmasi sizin icin hayirli olmus. Esmer senden biraz uzun yapili bir erkek elinde gulle karsina gececek bu insan kafasinda evlilik var bekarmisin bilmiyorum alyans cok belirgin. Evliysen eger esinin buyuk bir sürprizi olacak, burnu buyuk birisinin kafani karistirmasina izin verme. Sen galiba ev istiyorsun kaplumbaga cikmis yakin bir zamanda gerceklesebilir. Falin guzel bir fal at var muradina ereceksin ve kanat acip hayaline dogru gidiyorsun. Bir yolun basindasin isinle de ilgili olabilir yolun kenarinda koc var koc burclu bir insan seni desekleyebilir. Denedigin birkac girisimin basariz olmus sanki buda seni olumsuzluga itmis omuzlarinda yuk var gibi fakat bu duygularını at cunku olumlu girisimlere dogru ilerliyorsun yolculuklarin var biri uzun ikisi kisa hepside cok ferah. M harfi ve 15 sayisi var 15 gun veya 15 aya kadar ciddi guzel seyler gorunuyor. Acik tenli bir dusmanin var dikkat et.

Tabaginda da sikintilarin tamamen disari da kalmis. Dileginin uzerinde aydinlik var. Biraz gozyasi dokmussun. Senin hayatina girecek kisi bir yoldan geliyor muhabbet icindesiniz. Birde makas cikmis ya ufak bir maddi sikinti yada haksiz bir durumla karsi karsiya kalabilirsin dikkatli ol. Tirtil gibi kabuk degistireceksi hayatinda marjinal degisimler olacak buna kendinden basliyorsun.

Vakit ayırdığın çok tesekkur ederim. Gercekten cok guzel bakmissin.

Cok tesekkur ederim yorumun icin .Bekarim ve asik oldugum biri var ama bunun hayatinda baskasi var benim icin ne dusunuyo bilmiyorum. Ayrica mantiken dusundugum badka biri daha var mantiklu olarak daha dogru geliyir isminde m garfi var onunda vebaska sehirde yasiyo esmer uzun boylu ama bu kisiden hic emin degilim beni farkettimi yani benim farkimdami bilmiyorum.
Ayrica su sn calismiyorum ama 2015 ilk aylarinda brlki bi umut sinav yerkestirmeleri sonucu yerlesirim diye umut ediyorum insallah olur . Acaba bu dusman asik oldugum kisinin hayatindaki kadinmi o kadin acik tenli ve akreep burcu.
Evlenecegim kisi mantiken dusundugumn kisimi o oglak burcu .asik oldugum adam da bana asikmi ve bekledigim is olacakmi sence.

Sende bana sorunu yaz bende senin icin bakiyim ★★

Falıma bakanın falına bakıcam arkadaşlar

Eklentiler

• image.jpg
    134,7 KB · Görüntüleme: 80
  • image.jpg
    126,6 KB · Görüntüleme: 58
  • image.jpg
    138,9 KB · Görüntüleme: 74
  • image.jpg
    150,7 KB · Görüntüleme: 78
  • image.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 56
Slm yine ben geldim kızlar fallaşmaya

Eklentiler

• 20141209_184018_resized (2).jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 102
  • 20141209_184038_resized (2).jpg
    121,1 KB · Görüntüleme: 59
  • 20141209_184053_resized (2).jpg
    131 KB · Görüntüleme: 55
  • 20141209_184127_resized (2).jpg
    136,7 KB · Görüntüleme: 61
  • 20141209_184212_resized (2).jpg
    113,8 KB · Görüntüleme: 64
  • 20141209_184306_resized (2).jpg
    123 KB · Görüntüleme: 63
  • 20141209_184406_resized (2).jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 53
  • 20141209_184417_resized (2).jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 59
  • 20141209_184432_resized (2).jpg
    139,5 KB · Görüntüleme: 71
  • 20141209_184448_resized (2).jpg
    137,6 KB · Görüntüleme: 63
ve bu devamı

Eklentiler

• 20141209_184536_resized (2).jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 64
  • 20141209_184603_resized (2).jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 61
  • 20141209_184630_resized (2).jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 68
  • 20141209_184748_resized_5 (2).jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 67
  • 20141209_184818_resized_5.jpg
    128,1 KB · Görüntüleme: 73
  • 20141209_184832_resized_5 (2).jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 59
  • 20141209_184906_resized_5 (2).jpg
    135,8 KB · Görüntüleme: 80
  • 20141209_184951_resized (2).jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 66
  • 20141209_185021_resized_5 (2).jpg
    115,6 KB · Görüntüleme: 63
  • 20141209_184832_resized_5 (2).jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 60
Slm yine ben geldim kızlar fallaşmaya

z
Merhaba :) oncelikle coook faldan anlayan biri degilim sadece hislerimle yorum yapmaya calisacagim senin icin :).

Ve benim icin katina bakabiliryorsan ya da nasil bakabilirim dersen senden yorum isteyecegim :).
Yarin kendim icin cok hayati oldugunu dusundugum bir adim atacagim onun ile ilgili ya da genel olarak neler yapmaliyim onlarla ilgili bir beklentim var acikcasi. İstedigin baska bilgiler varsa verebilirim :) simdi yorumlayip aticam onu da olur mu sevgili beyazasigi? :)

Önvelikle bir karar asamasinda oldugunu dusunuyorum. Önün aydinlik ve sen tam olarak bir adim daha atip atmamak arasinda kalmis gibisin. Ama korkularin yersiz bence cünkü cok aydinlik gözüküyor. Bu adımın ardında ( ya da icinde "e " harfi olan bir şey var. "Z" harfi de bir ihtimal olabilir:). Bu yeni bir is veya yeni bir mekan olabilir seni bu adim cok zirveye tasiyacak. Bazi olumsuz dusunceler sende bu konunun sadece kötü kasisli yollarini görmeni sağlıyor ama dedigim gibi bence hayirlisini dile ve adimini at :). Ne de olsa yenilikler hep iyidir :). Cunku sen suanki durumunun iyi oldugunu dusunsen de zamaninda cok fazla sikintilar cekmissin. Seni bu hale getiren o sikintilarin sonucu olmuş. Sen sanki yasindan buyuk sorumluluklar almissin zamaninda. ( belki erken yasta calismaya baslamak olabilir veya bir erkegin sikintisi ya da sagliksal zorluklar)
Bir kac yolun var. En karli en buyuk goruneni sec gözün korkmasın. Sen oraya bir adim bile atmissin bence . Hane icinde oldukca cimri veya kotuluk pesinde bir insan var dikkat cok etrafinizda :) umarim belli noktalari yakalayabilmisimdir bekliyorum seni de sevgilerr :)

Paphia biraz da tutturabilmisdin zaten basindada belurtmissin peki ask ve isle ilgili bir sey yokmu

Sana gelince bana ten ve sac rengini yaz bir de konuyu yaz eger sdksa karsi tarafinda sac ve ten rengi lazim

Askla ilgili biraz daha odaklanayım öyleyse :).
Ben = beyaz tenli = acık kumral saçlıyım
O= beyaz tenli= sarı saçlı
Heycanla bekliyorum :).
Özellikle aşk durumuna ve yarın icin aticagim adimin olumlu olumsuz etkisine odaklanirsan sevinirim :)

şu an İlişkide sorunlar var.Kavgalar,karşılıklı atışmalar, şikayetler ve kıskançlık söz konusu.o senin Bilge, akılıl, bilgili, tecrübeli ve yeni fikirler için ilham veren biir olduğunu düşünüyo.Sen onun yüksek mevkili biri olduğunu veya onun sayesinde yükselebileceğini düşünüyorsun.İçinde bazı sırları varmış bunun bu sırlar onun ruhunu rahatlatmış ve asıl istediğinin ne olduğunu anlamış.Sen,Fiziksel ve psikolojik acı çekmişsin kendine olan güvenini ve saygını yitirmişsin ve bir hata yaptığını düşünmüşsün ya da yapmışşsın.O ,senin bazı şeyleri kabul edeceğini,bazı girişimlerinnin başarısız olacağını düşünüyor. ve bazı şeler yüzünden üzüleceğini düşünüyor.Sen onun uyanık ve kurnaz olduğunu ve sayede başarılı olduğunu düşünüyorsun. O,Hiç ummadığnı bir şekilde yeni bir aşla karşılaşacağını ya da ona hiç ummadığın bir anda aşık olacağını/olduğunu düşünüyor. sense onun y anlış kişiyi sevdiğin düşüncesiyle kendine eziyet ettiğini. ancak bu ilişkiden öylece sıyrılamayacağını. Çünkü aradaki tutkunun çok güçlü olduğunu ve . Güvendiği bir arkadaşın bu soruna ilişkin bir çözüm yolu önereceğini düşünüyorsun. O yakında duvarlarını yıkacak ve ilerleyecek girişimlerinde başarılı olcak ve tüm sevdikleri onun yanında olacak.Senin sevdiğin kişi sürekli olarak seni düşünüyor ve aşkını sana ilan edecek.Bu olayın sonucu çok iyi olacak şanslı olacaksınız mutlu olacaksınız güzellik sağlık mutluluk sizinle olcak bazı şeylerin ve durumun her zaman düzelme ihtimali olmasa bile, olumlu yönde olacaktır.

senin fala baktım hazır bende seni bekliyorsum
Tamam söyle söyleyebilirim ozaman . Biraz kilolu bir erkek ve kisa boylu bir kadin var. Ama bu kadin sen degilsin. Erkegin beraber oldugu kadin. Yakin iliski icindeler. Sanirim beraberler... Sen bu iliskinin 3. Kisisi gibisin ama aslinda yoksun da uzaktasin onlardan dahil degilsin. Ama aklin kalmis. Ve dogru olan uzak olmak bunu bildigin icin de arkani donmussun. Senin icin 2 adim sonrasinda biri var. Belki biraz mesafe olarak uzaginda belki de zaman olarak. Ama yalniz biri. Yeniliklere acik olursan ki bence daha tanimadigin biri onunla karsilasacaksin. İsminde k harfi olabilir. Bir ciddi iliski yasamis o da zamaninda bence ki bu erkegi en güzel anlamlandiran şeydir :). Umarim güzelliller seninle olur :)

Tesekkur ederim :) biraz karisik geldi anlamakta zorlandim ama umarim her sey yoluna girer. Acikcasi bir ayrilik durumundayim. Barismamiz olacak mi devam edebilecek miyim edemeyecek miyiz yollarimiz ayri mi olacak bundan sonra onu oldukca merak ediyorum. Tam cikaramadim onu askla gelecek diyince baska biri mi yoksa bu mu diye?

siz devam edeceksiniz ilişkiniizn sonu çok güzel çıktı en olumlu kart attart çıktı istersen araştıer internetten analmını.Şu an her şey kötü gibi geliyor ama sonucu çook güzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…