Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

evet bebegm kızıl saclı bırı var Enes eskı konustgm bırı

yaz ıcın kuafore basvrdm suan calısym

bı erkekle gorusmn var yakında.arkanzda horz var sıkıntılrn bıtecek.ya Ş ya da Ç harfı bu.ama senın canını sıkan bı mesele var tatlm.senın bu gorusecegn cocugn sacı dıkık olcak.sende orta boy kumral saclısn.senı seven bırı var elınde balıkla ugrasıyo.kısmetın olmak ıstıyo.kopek gordum sana cok ıı sarılmıs yakında bı dost edıneceksın.polis mi desem asker mı desem bı kız bı erkek var selamlasıyolr bı polıs gıbı bı oglan gelıo haneye ugurlma var

Ağzına sağlık kuzum

teşekkürler tatlımm canım birtakım dilerklerin var bunları çoğu gerçekleşecek ve seni çok mutlu edecek. Senin işlerini birisi engellemeye çalışacak yada engellemeye çalışıyor bence dikkat et çevrene. birisine bir iyilik yapacaksın bu iyiliğininde karşılığını o kişi sana vericek. Birkaç ufak anlaşmazlıklar çıkabilir sevgilinle ama sorun olmayacak ufaktan şeyler bunlar , bir konu var ve iki zıt görüş görüyorum bunun galibi sen olacaksın baya sevineceksin
bu kadar canım :)

kızlar hazır içmişken tekrar kapatayım dedim. falıma bakanların fallarını yorumlarım

selam adigeciik nasılsın bakayım?
falın gene karışık çıkmış ya
bu seninki senle konuşmaya geliyor ama sen bi temkinlisin hemen atlamiyim modundasın ama seninkinin geçmişinde sorunları var ve şu anda da bu sorunlara başkaları eklenmiş zor durumda aslında.
seni takip eden başka bir erkek var esmer hafif toplu hoşlanan biri de olabilir bu
bu seninkiyle konuştuktan sonra üzüceksin onu.sonra sen peşinden gidiyosun gibi.
baş başa yemek yediğin biri var. seninkidir inşallaah
dileğin galiba seninkiyle ilgili şu an mesafeli iki insan çıkmış çünkü
sana en çok nazarı dokunan kısadan az uzun derler ya o boyda iri göğüslü etekli bir kadın caım

inşallah olur tecrübe sonuçta bebeğim.
ağzına sağlıık yapayım manita ya artık sıkıldım

bebeğiim falını atlamışım seniiin:)
bir başarı var canım. çalışıyosan daha iyi bir iş yada terfi gibi bir durum sanki.
koşa koşa gidip sarıldığın biri var hatta bu durum olunca.
kafan biraz karışık çıkmış ama falın bana kötü gelmedi.
akrabalardan küs olduğunuz biri var mı bilmiyorum ama bir bayan çıkmış sanki.
maddi anlamda gelicek kazanç var ama geldiği gibi gidiyor
erkek arkadaşın yada eşin var mı bilmiyorum bence var el ele göz göze çıkmışsın burda zayıf senden uzun bir erkekle.

Ahh ahh bnim ondan baska derdim mi var sanki bebek :/ tsk ederm agzina saglik. Buralarda misin 10dkya bakicam falina peder bilgisayardan birsey bakiyor da

Teşekkürler tatlım inş güzel haberler alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…