Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Tamam bende ekledim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oncelıkle falın cok temız
boga yada oglak burcu bı erkegın sana karsı ılgısı var ama senın pek umrunda olmıycak bu durum
b harflı bır erkekten bekledıgın bı haber var ve bu haber gelıcek ve sen baya sevınıceksın bu habere
ayrıca cok kısmetlısın kucuklu buyuklu bı suru balıgın cıkmıs
okuyomusun yada calısıyomusun artık hangısıyse karıyer anlamında senı bekleyen bır basarın var
yanlız hane ıcı cok karısık cıkmıs f harlı bırısı yaratıyo bu sıkıntıları ve bunlar bı sure daha devam edıcek benden bu kadar

Kafanda bir olayı öyle bir kuruntu yapmışsın ki devamlı o olayı düşünüyorsun.maalesef senin karakterinde şöyle bir şey var şimdi sen herkese çok çabuk inanıyorsun ve yelkenleri suya indiriyorsun. Bu yüzden insanla senin iyi niyetini suistimal ediyorlar ve bu seni üzüyor. Ama sezgilerin o kadar yüksek ki arkandan iş çeviren olduğunda hemen anlıyorsun ve mesafeni koyuyorsun ama insanlar bunu alınganlık olarak algılıyorlar. Ben sana söylim sakın acaba ben yanlíş mı düşünüyorum deme hissettiğin her şey gerçek hislerine kulak ver :)
Ateş elementlerinden uzun boylu bir erkek var ve o adam sana bayaa bi yangın hatta senin için gözyaşı bile dökmüs. Senin iyi bir tatile ihtiyacın var. Bir tatile çıkacaksın ve o tatilde bir adamla tanışacaksın ve ilişkiniz çok uzun sürecek. Bir kutlama görüyorum bir kutlamaya katılacaksıj ve çok eğleneceksin bendej bu kadarr :))

Ağzına sağlık peki bu b harfi isminde mi soyisminde mi ?

bı telefon gelcek sana. U ya da Ü harfı bırınden gelecek.22 sayısı cıktı tatlım sana.bı kopegın sırtında bı yuk var kopek dost anlamında olmus burda bı dostundan hedıye alacaksn sen.sen sarısın kıvırck bı kızla kavga edeceksın hemde baya bı buyuk kavga olacak ama bı erkek var ıkınızn arasında olan bırı ama o kıza cok kızack bu kavgadn sonra hattasa sevgılısı olabılır onun ama ıkısınede ayrılk var.hanede bı kadın var kısa saclı bı kadın senın ıcın cok dusunen bırı.

Merhabaa fallaşalımmı ? :)

merhaba kızlar benim fincanımıda yorumlar mısınız özellikle tabaktaki şekili merak ediyorum birde bende nazar var mı? ve etrafımdaki insanlar iyi mi kötü mü tabaktakini akıntınca fincana göz gibi bişey düştü bilmiyorum tam olarak ne olduğunuda nası yorumlarsanız artık bu

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=729920 lınkımı kapatmslar ama fotolra bakıp yorumla bakıym falına

Çok saçma bir kavga yaşamışsın sana da saçma gelmiş ben sana saçma insanlardan uzak dur derim tabii kaçışı da yok ama mümkün olduğunca uzak durmalısın.o kadar laf o kadar göz var ki başım ağrıdı bakarken acil kurşun döktürmelisin bence. Bir erkek görüyorum sende o erkeği düşünüyorsun ama biraz odun gibi o adam duygularını belli edemiyor ama o da sebi düşünüyor bunu bil. G harfi çıkmış falında.hasta bir yakının var sanırım o kişi yazın sonuna kadar iyileşecek merak etme :) ama dediğim gobo mutlaka kurşun döktür. Bu arada bugün fazla ayrıntılı bakamadım çünkü dışarı çıkacam ama yarın müsayitsen güzelce bakabilirim falına :)

tamam bak ama merk ettım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…