Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

ben geldim ama sen gtmişsin bebeğim. babamdan anca alabildim pcyi kusura bakma emi

gelelim falına;
bir kadın var orta boylu biri ellerini açmış senin için sürekli dua ediyor bu kadının duaları sayesnde de işlerin rast gitmeye başlamış. eline işle alakalı çok güzel fırsatlar geçmeye başlamış diğer falındaydı sanırım bir teklif gbi birşey olacak demiştim aynısı burda da görünüyor. daha güzel gelişmeler olacak işle ilgili hadi bakalım hayırlısı diyelim. tuhaf birşey var ama nasıl anlatırım bilemedm. şöyle söyliyim şuan bir durum içindesin sen ve kndini hiç iyi hissetmiyorsun o konuda snki zoraki yapıyorsun ya da yapmışsın gbi istekszsin o konuda çok. ama bu her neyse yakında şer sandgn bu olay hayırıyla sana dönecek kuzum. canım gereksz yere kuruntular yapıyorsun kendine ama çok gereksz. aksine artık içindeki sıkıntılardan kurtulmaya başlamışsın yavas yavas. kndini sıkma yok yere dert edinme bosuna. bugnlerde hayatında özel anlamda yeni bir sayfa açılabilir kendini yeni bir ilişki içinde bulabilirsin demedi deme.bir ev tasıma gbi bir durum çıkmış canım. tasınmayı felan mı düşünüyorsun?

burdaydım kuzuu.yenilemeyince düşüyorum sayfadan galiba.
taşınmicam da ankaradayım ya ben eve gelmiştim ankaraya dönücem öyle bişey olmasın?
ay olsun biri artık özel hayatımda çok istiyoruuum

burdaydım kuzuu.yenilemeyince düşüyorum sayfadan galiba.
taşınmicam da ankaradayım ya ben eve gelmiştim ankaraya dönücem öyle bişey olmasın?
ay olsun biri artık özel hayatımda çok istiyoruuum

olabilir kuzum yer değişikliği hane değişikliği görünüyor çünkü

Tatlim ancak bakabildim çok yoğun bir gündü benim için. Falina bakacak olursak eski sevgilinden haber alabilirsin ama sanki bu aralar canin Sikkin bir şeylere yakin zamanda atacaksin sen çok nasiplisin ve bir kismet cikmis sana. Ailen genel olarak temiz ama çok dusunceliler bir konuda o onlari sikiyor. İstediklerini asama asama elde edeceksin canim

Merhabalaar ben yeniyim fallaşalımmı ? Falda fazla iddialı olmasam da dediklerimin tuttuğunu söylerler :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağol canıım teşekkür ederiim

Eklentiler

• $1403630691896.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 53
  • $1403630715208.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 48
  • $1403630735022.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 49
  • $1403630756050.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 30
  • $1403630774628.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 38
  • $1403630796062.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…