Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar hazır içmişken tekrar kapatayım dedim. falıma bakanların fallarını yorumlarım

Eklentiler

• $SAM_2656.JPG
    $SAM_2656.JPG
    133,3 KB · Görüntüleme: 48
  • $SAM_2666.JPG
    $SAM_2666.JPG
    99,9 KB · Görüntüleme: 50
  • $SAM_2665.JPG
    $SAM_2665.JPG
    72,3 KB · Görüntüleme: 61
  • $SAM_2663.JPG
    $SAM_2663.JPG
    127,6 KB · Görüntüleme: 52
  • $SAM_2662.JPG
    $SAM_2662.JPG
    141,1 KB · Görüntüleme: 52
  • $SAM_2660.JPG
    $SAM_2660.JPG
    134,8 KB · Görüntüleme: 39
  • $SAM_2658.JPG
    $SAM_2658.JPG
    138,6 KB · Görüntüleme: 56
  • $SAM_2657.JPG
    $SAM_2657.JPG
    144,1 KB · Görüntüleme: 44

beybim aydınlığın var ama için rahat değil, anlamadığım nedenlerden dolayı içini biraz sıkmışssın ama düzelicek yeni ayın çıkmış güneş parlıycak resmen bu yaz sana
seni takip eden 2 göz var ondan kaçışların var tatlım, biraz karışık bi ortama girebilirsin böle başın dönebilir daralabilirsin, etrafındakiler karışık senden kaynaklı değilde onlardan kaynaklı
yeni arkadaşlar yeni çevre istiyorsun sanki bunlarda gelicek sana bence
hemde 2 li bi vakit içersinde arkada bıraktığın irice biri var ondan haber almış olabilirsin
sen bu 1 ay içersinde manita yapcaksın beybim kısmetler pei peşe geliyor içini sıkma hiç, sarmaş dolaş olmuşsun, hiç beklemediğin bi anda mutluluk gelicek sana benden söylemesi :KK70:
kanatlanıp uçucaksın resmen az kalmış 1 rakamı çok belirgin
hane de gözler ve konuşmalar biraz canını sıkabilir ama az kalmış sen ucundasın sıyrılıcaksın bunlardan aldırma yine kendi bildiğini okuycaksın nasıl olsa :KK70:
herşey gönlünce olsun tatlım saol falım için ayrıca yarın nasıl olcak bakalım,kısa süreliymiş pek de böle bi isteğim kalmadı gibiayy bilmiyorumm olsa iyi de olur ama şu piyasa düzelene kadar

Tekler canim agzina saglik bu aralar ilimizde gerginiz kavga kacinilmaz

rica ederim canım :) kavga atrtışma her ilişki de olur ki siz şuan daha stresli olan nişanlılık evresndesiniz. ben daha tatmadm o duyguyu bilemicem ama mişanlı olmak sevgili olmaya benzemez der büyüklerimiz. sizin de tek yapacağınız alttan almayı basarabilmek ve küslükleri çok uzatmamak

rica ederim canım :) kavga atrtışma her ilişki de olur ki siz şuan daha stresli olan nişanlılık evresndesiniz. ben daha tatmadm o duyguyu bilemicem ama mişanlı olmak sevgili olmaya benzemez der büyüklerimiz. sizin de tek yapacağınız alttan almayı basarabilmek ve küslükleri çok uzatmamak

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim tatlım inş sen de o güzel duyguları yaşarsın :KK1:

Merhaba kızlar dünkü falıma kimse bakmamış. Hazır içmişken yenisini ekleyeyim belki bu defa bakan olur. Ve falıma bakanın kahve falına bakıyorum tabiki :)

Eki Görüntüle 1165037 Eki Görüntüle 1165038 Eki Görüntüle 1165039 Eki Görüntüle 1165040 Eki Görüntüle 1165041 Eki Görüntüle 1165042

merhaba tatlım falın çok karışık çıkmış ama bu senin iç dünyanın karışıklığı gibi geldi bana. Geçmişte bir erkekle yaşadığın sıkıntılar seni baya yıpratmış ama bu insanla ilgili haber alabilirsin. eğer işin yoksa çok güzel bir işin olacak eğer varsa işin de güzel bir terfi alacaksın koltuk çıkmış ama nedense sen bu duruma pek sevinmeyeceksin ya da sevemeyeceksin bu işi ya da canın sıkkın olduğu için pek önemi olmayacak. Ailenin içi de çok temiz fakat sizin sıkıntılarınız dışarıdan geliyor çekemeyen insan çok fazla özellikle f harfinde biri seni bariz çekemiyor gözü senin üstünde. Ayın 8 i ya da 8 li bir tarihte çok ferah bir haber alacaksın tarihe dikkat et canım istediğin şey ne ise oluyor güzel bir döneme gireceksin kuzum. Benim de falıma bakabilir misin

Merhaba gizz. Geçen haftada iş görüşmesinden bahsediyordun çok olumlu geçmedi sanırım?
Öncelikle bir insana karşı güvensizlik çıkmış. Bu kişi sana yardımcı olmaya çalışan biri ama bunu iyi niyetle mi kötü niyetle mi yaptığını anlamıyor bu yüzden uzak durmayı tercih ediyorsun.
Yakın zamanda yeni bir iş var ama bu senin kalıcı olacağın iş değil sanki. Ve iş konusunda iki belirgin seçeneğin olacak karar vermekte zorlanacaksın biraz.
Bir erkekle ikili görüşmelerin çıkmış. Seninle oldukça yakından ilgilenen biri. Yakın zamanda bir teklif alırsan hiç şaşırma:)
Aynı zamanda biraz gerginsin sanırım şu sıralar. Birisiyle ufak bir tartışma yaşayıp pişman olabilirsin. Gereksiz çıkıştığını fark edip üzüleceksin fakat karşındaki anlayışlı bi insan aranız düzelecek.
Ayrıca almak istediğin bir şey mi var? Bir eşya alıyorsun gibi. Ve bir maddi güçlenme söz konusu. Maddi açıdan bazen sıkıntı yaşıyorsun ama bu yönde bir iyileşme olacak baya rahatlayacaksın.

canım benim yüreğine sağlık; aynen dediğin gibi iş kısa süreli bi iş olucak alırlarsa beni tabi, 4 kişiyiz daha başvuranda olmuş
evet canım biraz gerginim,iş telaşesi sardı beni, insanların gereksiz yere boş konuşmalarını kaldıramıyorum hiç
ve aynen dediğin gibi notebook aldık dün hediye die aldılar annemler :KK70:
bu iş bi yandan olsun istiyorum bi yandan bilmiyorum olmasa başka güzel bişey çıkar mı die
bende sana bakayım bebeğim kahveni göremedim ne istersin?

selam kızlar falıma bakanın falına bakarımm :KK61:

galiba yine benim fal muhabbetler arasında kaynayacak :)

$10401540_10202272551677960_6503357588459978449_n.jpg $10275920_10202272552717986_4721463605570072097_n.jpg $1503931_10202272552277975_4995753218663943130_n.jpg $10434004_10202272551037944_8626853475437776207_n.jpg $10481948_10202272550717936_6806885292946746157_n.jpg $10492538_10202272550597933_7547103705583810032_n.jpg $10484581_10202272551917966_5802952591432717281_n.jpg

Son düzenleme:

Fal için teşekkürler:)
Erkek arkadaşın var mı bilmiyorum ama bir erkekle bir kadın yüzünden arana soğukluk girmiş sanki. Ama aranızdaki buzlar eriyecek. Sarmaş dolaş çıkmışsınız :KK1:
İçinde sebebini anlayamadığın bir huzursuzluk var şu aralar. Bir türlü keyfin yerine gelmiyor gibi ve bu keyifsizliğin oluşması içinde bir sebep yok aslında. Yakın zamanda manevi huzursuzluğunu atıp rahatlayacaksın.
Çevrende seni koruyup kollayan, senin güvende hissetmeni sağlayan bir insan var ve bu insanın kendi hayatıyla ilgili bir beklentisi var. Bu beklentisi gerçekleşecek ve onun mutluluğunu paylaşacaksın.

canım benim yüreğine sağlık; aynen dediğin gibi iş kısa süreli bi iş olucak alırlarsa beni tabi, 4 kişiyiz daha başvuranda olmuş
evet canım biraz gerginim,iş telaşesi sardı beni, insanların gereksiz yere boş konuşmalarını kaldıramıyorum hiç
ve aynen dediğin gibi notebook aldık dün hediye die aldılar annemler :KK70:
bu iş bi yandan olsun istiyorum bi yandan bilmiyorum olmasa başka güzel bişey çıkar mı die
bende sana bakayım bebeğim kahveni göremedim ne istersin?

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=648&p=35834895#post35834895

Falım şurda :) umarım aradığın işi bulursun. Ama benim hissettiğim kalıcı olacağın iş özel sektörde değil devlette olacak gibi ve bulunduğun şehirden başka bir şehirde olucak sanırım :)

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=648&p=35834895#post35834895

Falım şurda :) umarım aradığın işi bulursun. Ama benim hissettiğim kalıcı olacağın iş özel sektörde değil devlette olacak gibi ve bulunduğun şehirden başka bir şehirde olucak sanırım :)

işh tatlım kalıcı devlet tabikide 2 sene sonra, biraz özel sektörde para kazanalım birde benim 3 dersim daha var tam bitmedi okulum, ondan böle ufak işlere ok diyorum , devlette türkiye petrollerine girsem oh ne ala olur :KK70:

senin falına gelince yeni bişeylere başlamış olabilirsin senin için güzel olsada çevrende bi huzursuzluk olmuş, 2 şey arasında kalmışsın kısmetsiz olduğunu düşündüğün tutum tparlanıyor güçsüzolarak görüyosun kendini tatlım ama aşk toparlanıyor sevgi yoğunluklu çıkmış, aşk ile ilgili güzel haberlerin müjdelerin var biraz konuşurken dikkat et ama fevri olabilirsin sıkıntılı durumlar yaratabilir
kötü bi haber alabilirsin ama sonrasında geride atıp o haberi unutucaksın gibi duruyor evde huzursuzluk olabilir bu kötü haber yüzünden
evlimisinizbilmiyorum ama aşk ile ilgili evlilik ile ilgili istediğiniz bişey sizin istediğiniz gibi yolunda gitmiyor,ciddi bi ilşkiniz olabilir evlenmek istiyosunuzdur ama bi türlü erkeği ikna edemiyosunuz tarih almaya aslında o da evlenmeyi düşünüyor ama sonuca neticeye gelmiyo gibi bi durum
ya da evlisinizdir bi huyu bi tavrını düzeltemyosunuz istediğiniz gibi bu tarz şeyler gündeme gelebilir
onun dışında gzel bi karşılaşmanız var kurnazlıklarınız olucak sanki, hafif de kıskançlık gibi durumlar olabilir ama aşk dediğim gibi çok yoğun ve tutkulu arada tutarsızlıklar olsada çok güzel görünüyor
siz bazen sizden çok şey gittiğini düşünüyosunuz ama değmiş mutluluk gelicek size eğer eskide yaşadıklarınızı orda bırakırsanız 4
herşey gönlünüzce olsun

galiba benim fal yine muhabbetler arasında kaynayacak :KK1::KK1:

İki erkek senin için kavga ediyor canım ve sen bu durumun farkında değilmişsin gibi davranıyorsun ama aslında yakınında olan bir tartışma bu ve sen çok arada kalacaksın çok düşüncelisin seçimde zorlanıyorsun sanki:KK1: İçin o kadar çok sıkılacak ki duraklama dönemine girdiğini düşüneceksin fakat tam karamsar olduğun dönemde tertemiz seni rahatlatacak çok güzel bir haber alacaksın.
Ailenin içi de çok temiz misafirleriniz var ve bu misafirlerden biri sanki seni oğluna düşünüyor ama söyleyemiyor da tepkinizden korkuyordur belki de.. Yakın zamanda hayatın düzene girecek ve istediklerini elde edeceksin canım
BEnim de falıma bakar mısın?

Fal için teşekkürler:)
Erkek arkadaşın var mı bilmiyorum ama bir erkekle bir kadın yüzünden arana soğukluk girmiş sanki. Ama aranızdaki buzlar eriyecek. Sarmaş dolaş çıkmışsınız :KK1:
İçinde sebebini anlayamadığın bir huzursuzluk var şu aralar. Bir türlü keyfin yerine gelmiyor gibi ve bu keyifsizliğin oluşması içinde bir sebep yok aslında. Yakın zamanda manevi huzursuzluğunu atıp rahatlayacaksın.
Çevrende seni koruyup kollayan, senin güvende hissetmeni sağlayan bir insan var ve bu insanın kendi hayatıyla ilgili bir beklentisi var. Bu beklentisi gerçekleşecek ve onun mutluluğunu paylaşacaksın.

Ağzına sağlık kuzum teşekkürler :KK1: nişanlımla mı bir kadın yüzünden kavga etmişiz nasıl yani onun tarafından mı ki bu kadın kafam karıştı şimdi :KK5:

işh tatlım kalıcı devlet tabikide 2 sene sonra, biraz özel sektörde para kazanalım birde benim 3 dersim daha var tam bitmedi okulum, ondan böle ufak işlere ok diyorum , devlette türkiye petrollerine girsem oh ne ala olur :KK70:

senin falına gelince yeni bişeylere başlamış olabilirsin senin için güzel olsada çevrende bi huzursuzluk olmuş, 2 şey arasında kalmışsın kısmetsiz olduğunu düşündüğün tutum tparlanıyor güçsüzolarak görüyosun kendini tatlım ama aşk toparlanıyor sevgi yoğunluklu çıkmış, aşk ile ilgili güzel haberlerin müjdelerin var biraz konuşurken dikkat et ama fevri olabilirsin sıkıntılı durumlar yaratabilir
kötü bi haber alabilirsin ama sonrasında geride atıp o haberi unutucaksın gibi duruyor evde huzursuzluk olabilir bu kötü haber yüzünden
evlimisinizbilmiyorum ama aşk ile ilgili evlilik ile ilgili istediğiniz bişey sizin istediğiniz gibi yolunda gitmiyor,ciddi bi ilşkiniz olabilir evlenmek istiyosunuzdur ama bi türlü erkeği ikna edemiyosunuz tarih almaya aslında o da evlenmeyi düşünüyor ama sonuca neticeye gelmiyo gibi bi durum
ya da evlisinizdir bi huyu bi tavrını düzeltemyosunuz istediğiniz gibi bu tarz şeyler gündeme gelebilir
onun dışında gzel bi karşılaşmanız var kurnazlıklarınız olucak sanki, hafif de kıskançlık gibi durumlar olabilir ama aşk dediğim gibi çok yoğun ve tutkulu arada tutarsızlıklar olsada çok güzel görünüyor
siz bazen sizden çok şey gittiğini düşünüyosunuz ama değmiş mutluluk gelicek size eğer eskide yaşadıklarınızı orda bırakırsanız 4
herşey gönlünüzce olsun

Teşekkür ederim fal için :)

Ağzına sağlık kuzum teşekkürler :KK1: nişanlımla mı bir kadın yüzünden kavga etmişiz nasıl yani onun tarafından mı ki bu kadın kafam karıştı şimdi :KK5:

Sanırım siz biraz kıskançsınız. Onun size sadakati tam ama 3. şahıslar yüzünden gereksiz tartışmalar yaşanmış gibi gördüm :)

Sagol canim cok guzel yazmissin.
Istersen yarin bende sana bakiyim

Kuzum falın çok temiz gönlündeki neyse o olacak yakın zamanda. İki ayrı sıkıntın var seni baya üzecek ama çabuk atlatacaksın ve yüzü geniş bir erkek sürekli seni izliyor ama bu erkek birden fazla kişiyle takılan hovarda bir tip uzakta kalması en iyisi emin ol. Canım senin kalbin ikiye ayrılmış yani bir yanın temiz ama bir yanın içinde bir hüzün var sanki. güzel bir telefon haberi alacaksın seni mutlu edecek ve arabayla bir yere yolculuk yapacaksınız ama çok sıkılacaksın seni sarmayacak bulunduğun ortam.genel olarak güzel bir fal kuzum

Teşekkür ederim fal için :)

Sanırım siz biraz kıskançsınız. Onun size sadakati tam ama 3. şahıslar yüzünden gereksiz tartışmalar yaşanmış gibi gördüm :)

Ay evet tatlım ben biraz fazla kıskancım bir de herşeyi büyütmeyi , geçmişteki olayı ısıtıp ısıtıp önüne koyduğum için sorun yaşarız :KK1: Ağzına sağlık tekrar

X