Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=729920 canım konumu kapatmıslar ama resımlerıme bakıp yorumlarmsn ozelden msj at olur muu?? bende sna bakaym

canım dort tane yolun var ferah.bı Ş ya da S harfı var ama Ş gıbı.bıde bu dort yolun sonunda bı adam senı beklıyo tatlm.sankı kel bu ama genc.bu yollar baslamadn once bı ınsan suratı var erkek bu.eskı sevgılın sankı gerıde kalmıs yanı sen onu hayatından sılmıssın aklından cıkarmıssın.burnu bıraz kucuk gıbı ve sıvrı ınce.saclarını bıraz dıkmıs havaya ıkı uc tel sac var dıkık.bu kısının suratı bıraz uzun cenesı fılan.bırı dogum yapıcak ve hanenıze kısa saclı dalgalı fonlu gıbı,ceket ve pantolon gıymıs altına topuklu ayakkabı gıymıs tam bı ıs kadını gıbı bırı gelecek.bıde bırının ayagı kırılacak

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=729920 canım konumu kapatmıslar ama resımlere bak ozel mesaj olark at yorumla

Selam kizlar bugunku falim,normalde ust uste surekli fal erklemem ama kahveyi fincana dokerken etrafina asdirdim ve fincanin altindaki sekil ilgimi cekti ben de ekledim :)

ıkı erkek senını ıcın kavga edecek bırbırıne agır taslar atacaklar bıseyler fırlatacaklar.ve sen kavgayı onlemek ıstıyeceksın ama bırılerı kavgadan senı uzak tutmaya calısacak cunku senın ıyılgn ıcın yanı tas fılan gelmsın sana arada dayak yeme dıye.fakat sen o kısılerı atlatıp kavgayı ayırmya gırmeye calısacaksın onların arkasndan dolanıp geleceksn.ıkısıde senı sevıo ama yuzunu gordugm kısı o kadar cok sevmıo degıl ama onun karsısındakı cocukla senın duyguların karsılklı canım.sen esmer mısın?oyle gordm bıraz.bu arada uzun boylu ve yapılı bı adamla gorusmn olucak bıraz senın boynun bukuk yalnız.onun yanında da kız arkadsı var tatlm.sen bu kısıden yardm ıstıyeceksn fakat sana asık bu kısıde kalp cıkmıs ve galıba en yakın arkadasının sevgılısı.kumralımsı saclı bı arkadsn ve koyu kumral gıbı hafıf.sacları omuzlarından bıraz daha uzun yanı sac boyu omuzlarının hafıf bısey gecmıs.

Bana tarot bakarsn sevınırm bebısım sana ozelden mesaj atcam

ee canım anında yorumlamak mı gerekir diğer konulara da bakıyoruz sonuçta
falında gördüğüm kadarıyla beklentilerin var veya beklediğin bi olay fakat bu gerçekleşmeyecek. iki haber birden gelecek çok ama çok sevineceksin. Biri gözüküyor bunla da baya ilerleme katedeceksin , çok sevdiğiniz erkek arkadaşınız var ama sürekli tartışma halindesiniz asında birbirinizi çok seviyorsunuz Bir iş başvurusu yapmışsın yada yapacaksın olumlu bir cevap gelecek önün parlak canım .bir de yolların var bi yerlere gideceksin bu kadar

Tatlim ask hayatinda sansin donuyor eger yalnizsan hayatina biri girecek eger sevgilin varsa iliskinizin gelecegi hakkinda ilerisi hakkinda planlar yapilcak ve mutlu olcaksin .
Yalniz bir secim yapmak zorunda kalacaksin iki kisi arasinda kalacaksin ama bu seciminde dikkatli olmalisin yanlis yapmamak icin.Bu iki kisiden biri daha olgun ve koyu sacli biri yada eski sevgilin.
kurnaz aldatmaya kandirmaya meyilli bir erkek var bu erkek ya kizik sacli xada saç rengi cok koyu degil.
Hayatina yeni biri gelecek bu kisi xa tanidigin arkadasin biri yada arkadaslarin tanistiracak.Bununla ilirkin cok saglam olcak bu kisinin sac rengi acik kumral yada sarisin bu iliski ya temmuzda yada 18li vakitte olcak canim bu kisi buyuk ihtimalle hayal ettigin kisi olcak yeni baslangic yapacagin kisi

canm ağzına sağlık. eve yeni geldim. senin falına yarın sabah bakıcam

canım merhaba. kusura bakma bugn anca yazabiliyorum.

etrafnzda hasta olan biri mi var? bu kişi herkimse durumunda düzelme olacak.çalışıyor musun ya da okuyor musun bilmiyorum ama hane içerisinden birisinin iş anlamında yüzü gülecek bir basarı kazanacağı görünüyor bu terfi ya da ne bileym bir yükselme gbi birşey olabilir ama o kişinin yüzünü hakikatten güldürecek güzel bir fırsat olacak. ufak tefek borcların var mı? bu aralar eline bir miktar para gçicek ama gelmesiyle gitmesi bir olacak denir ya hani seninki de öyle olacak eline geçicel parayla sürekli ödemeler yapıcaksn.etrafında çok nankör biri var canım dkkt et bu kişiye. sen ona güvenip gidip herseyini anlatıyorsun ama o da sen arkanı döner dönmez gidip bunları başkalarına bire bin katıp anltıyor.

hadi kızlaar fallaşalım. bakana bakarıım

Eklentiler

• $IMG_4863.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 53
  • $IMG_4862.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 44
  • $IMG_4861.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 65
  • $IMG_4860.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 49
Eki Görüntüle 1164933

kızıçeler fallaşalım mı? falıma bakanın falını yorumlarım.

Tatlım ne kadar güzel bir fincan çıkmış dualarına devam et bu kez o kötü his yoktu ve dualarının etkisini yakında görebilirsin. A harfi yanında tertemiz bir kalp ve yüzük çıkmış canım yorumunu sana bırakıyorum ama Geçmişten biri senin aklını kurcalıyor hala aklın onda senin. Ve bu insandan bir haber alacaksın mutlu olacaksın. Uzun yüzlü sivri burunlu bir erkek sürekli seni gözlüyor gözü sende haberin olsun canım.
Ailenin içi de çok temiz kalabalık var ailenin içinde size gelecek olan. Dışarıdan bir sıkıntı sizi bekliyor hiç hesapta olmayan bir ödeme canınızı sıkabilir hesaplarınız karışabilir biraz. Ailen de çok güzel haberler alacak ve mutlu olacaksın çok temiz bir fal yakında hayatın düzene girecek canım bu kadar benden. Benim falıma da bakabilir misin son sayfada

umarım dediğin gibi olur canım tşk ederm ağzına sağlık :)

canım öncelikle şunu söyliyim bu ara ardı sıra seni mutlu edecek güzel haberlrn gelicek. bir erkekle bir münakaşaya giriceksnz siz. sanrıım bu nişanlın birbirinize baya bir laf söyleyeceksnz gibi duruyor aslında münakaşa konunuz da çok byük bir mesele olmayacak ama nedense arada söylenen laflarla tartısma büyüyecek biraz. hane içerisine yeni şeyler geliyor canım eşya vs.. evde birşeyler değiştirmeyi planlıyorsanız sanırım onunla ilgili birşey bu. bir de gözyaşın var canım ama sonrası ferah duruyor canını sıkan durum çok uzun sürmeyecek. az önce de sevdiğinle bir kavga görmüştüm bu tartısma ya başka ya da aynısı bilemedm ama fincanın her iki tarafında da çıkmış.

Tekler canim agzina saglik bu aralar ilimizde gerginiz kavga kacinilmaz

canıım bir erkekle tartışman var. ağız dalaşı yapıyosunuz böyle sinirli sinirli. yalnız sen üstüne gidiyosun bu kişinin
bi kutlama vari durumun var. bi zafer kazanıyosun yani iş okul neyse artık:)
fincanın temiz ama genelde bu kavga durumu hariç
kavga canını sıkacak ama
güzel bir haberin var başka şehirden bir arkadaşınla ilgili.
geçmişten biriyle ilgil ibir haber alabilirsin bide.

teşekkür ederim kuzum da bu kavga neyle ilgili görebildin miartık ciddi ciddi merak etmeye başladım

Selam kizlar bugunku falim,normalde ust uste surekli fal erklemem ama kahveyi fincana dokerken etrafina asdirdim ve fincanin altindaki sekil ilgimi cekti ben de ekledim :)

Kuzum falın çok temiz gönlündeki neyse o olacak yakın zamanda. İki ayrı sıkıntın var seni baya üzecek ama çabuk atlatacaksın ve yüzü geniş bir erkek sürekli seni izliyor ama bu erkek birden fazla kişiyle takılan hovarda bir tip uzakta kalması en iyisi emin ol. Canım senin kalbin ikiye ayrılmış yani bir yanın temiz ama bir yanın içinde bir hüzün var sanki. güzel bir telefon haberi alacaksın seni mutlu edecek ve arabayla bir yere yolculuk yapacaksınız ama çok sıkılacaksın seni sarmayacak bulunduğun ortam.genel olarak güzel bir fal kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…