Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ayyy canım çekti bugün 2 fincan kahve içtim fal için 3. yü içsem mi fallaşırmıyız kızlar :26:

Canim yüregin cok sIkkIn cikmis
Sen bir erkegi düsünüyor gibisin senden uzunca boylu biri
bu kisiyle bir görüsmen konusman olacak canim
3 tane yolun var 2 tanesi ayni amac icin gidilecek
Bilemiyorum bu erkek sana ne derece yakinlikta ama sen ona ulasmak isteyeceksin bir telefon görüsmeniz olacak biraz mecburi bir durum var sanki
kismetlerini geri tepmissin oysaki cok daha farkli olabilirmis kacirdigin bazi seyler var canim
hasta gibi biri var upuzun yatmis bir haberi gelecek sana simdilik iyi durumda basi dik gelseydi daha acil bir durumu olurdu
Sen bu görüstügün erkekten bir geri dönüs yasiycaksin o senle iletisime gececek gibi sanki evet bir teklif var sana dogru kosmak isteyecek bu erkek akli sende bu kisinin seni düsünüyor sürekli
cok kismetlisin ama cekemeyende var
geelecekte bir malvarligi veyahut ev cok ileri vade icin böyle bir durumun olacak hayirlisi canim
senin düsmanin var sanki canim senin iyi bisi yapmani istemeyen insanlar hissettim ama sana bir kapi acilcak allahim sana yürü ya kulum diyecek islerin yolunda gidecek onlarin istedigi gibi olmayacak
araba kullaniyor musun bilmiyorum ama kulllaniyosan dikkat etmelisin sen degilsen bi aile büyügü icin dikkat etmesi gerektigini görd^üm

canim söyleyebilceklerim bu kadardi hersey gönlünce olsun
benimkinede bakarsan sevinirim

hayirli fallar olur insallah yüregin cok sIkkIn bezgin yorgun gibi hissettim seni durgun geciyor zamanin kendi icindede öylesin
seni sevindirecek bazi haberler var canim hayirlisi is veya okul tarzi konularla alakali olacak sIkIntilarina cözüm getirecek kadar olmasada yükünü hafifletecek cok agirlik aldigini hissetmekteyim
sen kumral misin esmer misin acaba
kumralsan kilolu esmer biriyle bir konusman olacak
o senle konusmak istiycek ve birazda ukala birisi pek hoslanmamissin sanki bu kisiden
canim cok enteresan bir tabagin var icimden geceni söyleyim sen dogru veya yanlis diye yazarsin senin sevmedigin hoslanmadigin hic hazzetmedigin sanki düsman kadar ters düstügün biri sana ilgi duyuyor böyle bisi hissettim ve sana acilma plani yapiyor sanki düsüncelerinde hep sen varsin
nasilpte varsa olur ama sen hic sevmemissin o sana bambaska hisler besliyor bu kisi sanki calisan biri bilgisayar basinda hep esmer gibi
senin kismetinde gözü olan insanlar var ama sen onlari alt edeceksin hickimseye bisi kaptirmicaksin birde bir bayrak gördüm canim hayirlisi devlet kapisindan gelecek olumlu bir haberin veya basarin olcak insallah
görebildiklerim bu kadardi hersey gönlünce olsun
benim falimada bakarsan sevinirim

selam canım nasılsın ? tarot açtım sana

canım bir işarkadaşınla aranızda sorun mu oldu sen ona güvenmekle hata ettiğini düşünmeye başlamışsın sanırsam.fakat yine de işini gerektiği gibi yapmaya devam ediyorsun.toprak grubu bir erkek var düşündüğün fakat bu kişi biraz tutarsız ve sanırım ne yapmak istediğini bilmiyor sende kararsız kalıyorsun bu kişi hakkında ama aklının bir köşesinde duruyor.bugünlerde başka biriyle bir görüşmen konuşman oldu mu ateş grubu diğerine göre daha genç biri. yakın zamanda yeni bir başlangıç yapacaksın bunun ne olduğunu tam bilemedim ama emek harcayacaksın bu iş olabilir ilişki de labilir daha çok iş gibi geldi çünkü yorulacaksın.ve bence bu görüştün dediğim kişiyle aranızda bir sorun olduysa çözeceksiniz .birde bu kişiyle başta söylediğim iş arkadaşın ikisi aynı kişi olabilir mi? etrafınla iletişimin iyi bu aralar etrafında seninle ilgilenen biri var bence.eğer yeni bir ilişkiye başlarsan canım bu ilişkinde mücadele etmemen yada bir yerlere kapanman ilişkini kötüye götürebilir.
bunlar çıktı canım umarım tutarlı bir fal olmuştur

Yüregin yine sIkkIn ama sevindirici bi haber alacaksin bu seni cok sevindirecek canimmm
Bir erkekle bir tartisma cikmis konu ask cünkü üstlerinde kalp var yani biriyle anlasmazliga düsüyosun canim maalesef ve bu konu seni derin düsüncelere sokabilir dikkat et zaten cok düsüncelisin ama bunu yasiyinca daha cok düsünmeye baslicaksin ben ne yaptim der gibi
senin pek farketmedigin sana göz koyan biri var canim kumral gibi seni izleyip druyor halaa farketmemissin senin yaptigin islere cok karisiyor bu kisi
A,L J ve A harfleriyle telefon görüsmelerin olcak canim
güzel bir kismetin var bu kismet sana gelecek ama parcali önce kücük olan gelcek biraz sorunlu olsada gelicek sonra büyük kismetin gelecek sana gercekten cok güzel olcak
gözlüklü birinden bir nazar cikti dikkat et
böyle cikti canim görebildigim kadarin hepsini yazdim

oncelikle cok cok tesekurler yorumun icin bazi seyleri cok guzel soyledin insallah o erkek dedigin gibi arar kosarak gelir :)

oncelikle senin kafanda 2 sey var devamli dusundugun ama sanki biraz da sen kendin sikinti yapiorsun sanki daha az dusunsen bazi seyleri hayatinda hic problem olmazmis gibi. oncelikle bilmiorum calisiomusun calismiomusun ama birkac katli bir bina ve burada birsurru insan var sanki ben seni calisiomusunsun gibi dusundum ama burada canini sikan bazi olaylar olmus yada olucak ama cok aldirmamaya bak derim kulaklarini tika gec, eger clismiosan da biraz ortami boyle daha az kurumsal olan biryerde caliscagini ve ilk baslarda biraz adapte sorunu yasayabilecegini soylebilirim, yani hem cok iyi davranip ilgi gosternlerde olabilir hem de cekemeyenler cok belli edecek duzeyde

cok uzun boylu olmayan biraz zayif yapida biriyle iki gorusmen olacak
kalbindeki bir sikintinin anahtari cok yakinda gelio hem de bereketle kismetle beraber bunda adinda E ve S harfi olan iki kisinin yardimini goruyorum
bu arada sana senden biraz uzunca boyu olan ten ve sac renginiz birbirine yakin biriyle dudak dudaga sarmas dolas zamanlar gelicek simdi hayal gibi diosan bile cok uzak bir zaman da degil bu hatta sana iler de bu kisiyle evleneceksin tek bir beden olacaksin bile diyebilirim
bir de yine ince tipli biriyle fikir ayriklari nedeniyle tartismalar yasiorsun galiba aranizda alevden toplar cikmis ama bunla olan seylerde tartismalarda gecmiste kalicak sanki 2 kisa yoldan sonra biraz toparlanmalar gorunuyor
bilmiorum sen denize kiyisi olan yesilliklere yakin bir yer demi yasiorsun galiba

uzun zmndir fal bakmiordum paslandim sanirsam ama gorebildiklerim bunlar :)

Canim bende coooooook tesekkür ederim sende ne kadaar güzel yorumlamissin böyle
Valla canim ben issizim su an kpss hazirlaniyorum ama umudum yerlerde o derece ztn iyi puan alabilecek gib degilim..
Onun disinda asktada yüzüm gülmedi valla yok hayatimda kimseler ama insallah olur biri var gibi ama onuda pek öyle sevgili gibi göremiyorum normal arkadasim gibi
Deniz kenari yerde gecen yil yasiyodum yazin gidicem galiba o cikmis su an yasadigim yerde deniz yok :))
Paslanmamissin gayet iyisin

sağol canım yorumuna sağlık ben sana ne bakayım tarotla katina bakıyorum yaptığım işlere karışan kişi kavga ettiğim biri var odur diye tahmin ediyorum bugün bi de bana diyorki işyerinden biri ona birini ayarlayacakmış rapisa da şahidim olur ikide bir bana kardeşim falan deyip duruyo

emily benim falıma da bakarmısın ben tarotla katina bakıyorum saç ten göz rengini burcunu yazarsan bakarım falına

selam canııım
sıkıntılarını atıyosun baya atmışsın da ama kafan allak bullak resmen niye böyle oldun seen
2 tane asıl düşünce var kafandan geçen. bunların birinin yolu kapalı çıkmış bebek.
f harfli biri var sıkıntılarının ucunda.
bak istediğin bu iş olmayınca üzülmen var ama sonra resmen sihirli değnek değecek sanki çok güzel olacak herşey. üzülmen hayırlı olmuş olucak resmen.
sana eskilerden gelicek 2 3 haber var biraz kafanı kurcalıcak şeyler ama öyle takıp üzüleceğin günlerce olaylar değiller.
böyle deniz kenarı değil hani dağlık bir şehre gidişin var senin orası güzel bi yer senin için ama huzurlu oluyosun.
poposu arkaya doğru çıkık geniş kalçalı bir kadın seni uzaktan izliyo hep.dikkat et bu kadına.
hafif kilolu biri aileye geliyo sanki yaşlı bu kişi.
canım genç uzun boylu sayılabilen bir bayan var ailede.seni sevmeyen çocuğu olabilir hatta bu kişinin küçük daha. bu kişi senin canını sıkıcak ve tamamen sırtını dönüceksin ona.
bu kadar görebildim kusura bakma yarın ekle tekrar bakayım canım

Agirligimi alma canim simdi yorulma
Kahve bakabilsen kahveme bi göz ativer derdim :)

:) saol tesekkur ederim, ama bence guzel gunlerin kapida benim hissettiklerim boyle senin icin, bence sen guzel bir ise girecen ama dedigim gibi cok buyuk kurumsal bir yer deil bu, benimde ask hayatim valla hep boyle boktan gecti su omrumde ama sen umudunu hic yitirme dogru insan gelicek once is sonra ask :)

emily benim falıma da bakarmısın ben tarotla katina bakıyorum saç ten göz rengini burcunu yazarsan bakarım falına

bakarim tabi ama yeni kahve icip yuklersen daha iyi olur, bir fala bir kisi bakar derler yenisi yolla sen bana ben bakarim sana

benimde sacim acik kumral mavi gozluyum beyaz tenliyim ama peynir gibi beyaz olanlardan degil bugdaya yakin :)) burcumda kova

saol simdiden

kahveden pek anlamıyorum canım ama deniycem senin için bakalım tutturabilecekmiyim.

bir erkek var ellerini beline koymuş uzun boylu kalıplı göğüsleri yada omuzları belirgin biri sanırım sen bu kişiyi düşünüyorsun temiz düşünceli biri ama neden fincanda onu çözemedim canım sen bir karar vereceksin bu kararın sonucunda bazı şeyleri geride bırakacaksın .yani tam anlamlandıramadım ama dağ aşırı bir yol sonrasında çok mutlu olacaksın.erkek bir hasta yakının varmı hasta ziyaretine gidebilirsin ciddi bişey olabilir.canım tabağını hiç çözümleyemedim ben bu kahveden niye anlamıyorum yaaa

Yerim seni güzellik

canım bugünlerde kafana takılan şey bir girişimde bulunmuşsun bu iş yada aşkla ilgili birşey fakat ateş grubu olgun bir erkek senin tepetaklak olmana sebep olmuş aslında bu senin için iyi bir fırsatmış ama ummadığın bir şekilde terslikler çıkmış bugünlerde bunun şaşkınlığını yaşıyorsun.ateş grubu erkek baban olabilir mi? bir ilişkin varmıcanım varsa bugünlerde aranızda sorun olmuş bu kişi sanırım henüz bazı şeyler için kendini hazır hissetmiyor.yakın zamanda kendini duyguasal boşlukta bulabilirsin.eğer bir ilişkin varsa ve ayrıldıysanız ayrılırsanız bu senin bazı düşüncelerin ideallerin yüzünden olabilir fakat burada sen haksızda değilsin.etrafında üzgün olduğun fakat artık eskiye nazaran daha az etkilendiğin düşünülüyor.hava grubu olgun bir kadın var ilerde sana haksızlık yapabilir
bunlar çıktı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…