Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

selam geldım başlıyorum falına:)
bı erkek varmı yolunu bekledıgın?bu erkekıgın ayaklarıyla govdesı bırbırınden ayrılmıs dusuncelerı sende olsada sana gelmeye pek nıyetı yok gıbı
2tane yolun var ıkısınınde onu acık yanlız bırınde surungen gıbı bırı senı beklıyo bıraz canını sıkabılır
bırının sana olan ılgısını duyucaksın ama pek karsılık verıcek gıbı durmuyosun
hane ıcı cok karısık cıkmıssanırım sorunların aılesel bunların duzelmesıne daha zaman var ne alaka anlayamadım ama kocaman bı tane j harfı cıkmıs aılenızde varsa bu harften bırısı bırazda onun ortalık karıstırmasından dolayı da olabılır benden bu kadar:)

Agzina yüregine saglik tolincimm J harfi kimmis :))) Ailede yok ztn sülalede bile yok Cuma günü dayimin bir arkadasiyla tanistik adi müjdatti demek bütün sIkIntilari o yaratmis bak sen hele $una

Agzina yüregine saglik tolincimm J harfi kimmis :))) Ailede yok ztn sülalede bile yok Cuma günü dayimin bir arkadasiyla tanistik adi müjdatti demek bütün sIkIntilari o yaratmis bak sen hele $una

valla bende bılemedım j harfı hel ısımde yoktur yazmıyım dedım ama orda tabagın sol kosesınde kocaman cıkmısrıca ederım:)
falıma bakanın falına bakıyorum bu arada bunuda yazmış olayım ozelden gelen mesajlara istinaden:)

Kalbin karışmış canım. Aklını kurcalayan başka biri mi var? Çünkü sevginde bir karasızlık çıkmış. Aklını karıştıran bu kişi uzun boylu ince sporla uğraşan sarışına yakın kumral biri gibi duruyor. Karşılıklı bir çekim söz konusu adeta. Bu arada canım nezle-grip gibi ufak bir hastalık geçirebilirsin dikkatlı olmanda fayda var. Canım sen çok sevgi dolu birisin sanırım. Kalbin böyle sevgi ve aşkla dolup taşıyor. Sevdiğini kişi her şeyine katıyorsun. Onsuz hiç bir şey yapmıyorsun adeta kendine ne alıyorsan ona da alıyorsun ancak karşılık göremeyince için biraz kabarıyor öfkeleniyorsun. Bu öfkeni ve moralsizliğini arkadaşlarınla gezerek alış veriş yaparak atacak görünüyorsun ancak bu kızlardan birinin gözü göz değil seni her şeyinle kıskanıyor. Sana bir dönem sırt ceirmiş ama tekrar konuşmaya başladığın biri bu dikkatli olmanda her şeyini anlatmamanda fayda var canım. Bir yol var bir de sana canım yüklenip gidiyorsun. Epey agır yük yükleniyorsun. Bu kadar gördüm.

Kuvvetli bir çevren var ya da seni birşeylerden koruyan biri.
Onlar veya o'nun sayesinde büyük bir olaydan korunuyorsun. Koruyorlar seni.
Bir yerlerden beklediğin bir haberin var sanırım.
Üzmek istemem seni ama bu haber sana gelmeyecek gibi görünüyor.
Çok beklediğin bir haberse bu çok bekleme canım.
Güzel bir kuşun var. Böyle kuvvetli güçlü bir kuş.
Tatile çıkma gibi bi niyetin var sanırım. Şöyle bi gitsemde kafamı bi dinlesem diyorsun.
Hatta biriyle kaçamak bi tatil bile olabilir bu.
Biriyle bi buluşmaya gidiyorsun. Sevinçli bi buluşma bu. Güzel şeyler olacak bu buluşmada.
Birilerinden sakladığın gizlediğin bir sırrın var sanırım.
Bu sırrın veya sakladığın herhangi bir şey varsa ortaya çıkabilir.

Çok teşekkürler 😊

Çooook teşekkürlerr 😘😘

Claudiakonar sen fal bakmayi bilmiyorsun
kahvemvefalim sitesinden kopyalayip yapistiriyorsun biz burda emek vererek gerekten fal bakiyoruz senin yaptigin hazircilik olmuyor mu cok ayip

Önceki mesajda da belirttiğim gibi ben size o mesajı yanlışlıkla gönderdim facebook arkadaşıma gönderecekken size gönderdim kazaylan zaten size yanlış gönderdiğimi de yazmıştım dün..
Nasıl yanlış yazdınız diye soracak olursanız da ben ilk önce falın resimlerini yüklüyorum sonra oradan bakıp notlara yazıyorum yorumları sonra en son kopyalıyorum ve kadınlar kulübüne gönderiyorum.
Yani kısacası sizin falınızı kopyaladıktan sonra dalıp arkadaşıma göndereceğim falı kopyalamışım ve zize göndermişim yanlışlıkla olay bu..

Son düzenleme:
Kocaman bir yunus balığı çıkmış ve o yunıs balığı tam sizin yanınızda yan kocaman bir kısmetiniz var ve çok yakınınızda o kısmet bir yola gideceksiniz sanki o yolda çok güzel bir olay olacak. Kalabalık bir ortama gireceksiniz orada birisiyle tanışacaksınız ve aklınızdan çıkmayacak kumral bir adam.yapmayı istediğiniz birçok şey var ama devamlı erteliyorsunuz ve hep son anda yetiştiriyorsunuz ve bu sizde stres yaratıyor. Yakınınızda hasta birisi var onun sağlığı yerine geliyor
Benden bu kadar 😘😘😘
K

tesekkurler yuklersen bakabılırım

nasıl becerdın bılmıyorum ama sıkıntıların ıcınde bogulmussun bunun bır sebebı dersler bır sebebı ıse gonul meselesı sanırım
biriyle 2li bı konusma yapıcaksın ve bu konusma senı kendıne getırcek ben derslerın sankı bıraz kotu gıbı hıssetım bu konusma sonrasında derslerıne asılacagın yada sınavamı gırıceksın bılmıyorum ama son anda bu sınavdan gecer not alıcaksın yada bu egıtımle alakalı sıkıntıyı atlatıcaksın
2 tane kız senı cekısırıyolar ama takılma bunlara kıskanlıklarından dolayı yapıyolar sanırım
malesefkı gonul işiyle alaklı sıkıntının bıtmesıne daha zaman var benden bu kadar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…