Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

tesekkur ederim benim zaten kartlarla pek aram iyi degildir :) babam ates grubu degil sevdigim insan da oyle. sevdigim ve gorsutugum biri vardi ama uzun zmndir konusmuyoruz, belki doner die bekliorum ama sanirim benimki hayalden ibaret sadece ben de seninkini yorumlayip yazicam

Kizlarrrrrr banada bakarmisiniz? Isteyene de bakarim :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım yorumunu bekliyorum çok uykum geldi bakıyormusun :26:

canım yorumunu bekliyorum çok uykum geldi bakıyormusun :26:

ancak yazabiliorum calisiorum bir yandan da

cok sevinecegin bir haberin gelio eli kulaginda yani kalkip oynacaksin sevincten oyle guzel

iki insan ikisi de hemen hemen ayni tiplerde karsilikli bir konusmalari var ama ikisi de cidden uzgun bu konusmadan sonra araya bir zaman girio ve gorusmuo bu kisiler ama daha sonra sanki bu kisilerin ayaklari birlesyor tekrar biraraya geliyorlar.

esyalarin toparlanmis bir yerlerde yukler var birsurru

gorebildiklerim bu kdr ztn cok az sey cikmis cnm falinda

sağol canım yorumuna sağlık

Canim onun ferah tamam mi ama senin icin kabarmis. Halbuki hicbisey yok ama sen cok kuruntu ediyorsun biseyleri ve tum skintilarinin asil sebebi kuruntularin. Olaylari buyutuyorsun kendi icinde biraz rahat ol devlet dairesinde bir isin olcak bole dugun olablir biyere gidiosun suslenip kuaforde hZirlanip ozel bi yere gidiosun.. cevrene karsi bi duvar ormussun kendine ve kimseye acmiosun kendini icindekileri dokmuyorsun kimseyede dokjndurmuosun kalbni ama iyi yapmiosun dertles skintilarini at göreceksin ki bisey yokmus :)) ayrica biriyle bi tartismaya gireceksin yuz yuze kiz mi erkek mi bilmiorum ama bir tartisma var. Bebekli biri var bole yardima ihtiyaci var ve sen yardim etmissin yada edeceksin kiza zamanda ve bunun karsiligini goreceksin sana guzel gunler doguyor ardindan. Hayrli bi dua alcaksin yani :)) smdilk bu kdr cnm kotu visey yok hepsi senin kuruntularin bunlardan kurtulman lazm acil :)) bende birazdan yollicam benmkini

Ok teşekkürler :) tamam bekliyorumm :)

oncelikle en net ve belirgin olan hayatinda yeni seylerin yesermeye yeni olusumlarin olmaya baslayacagi bir doneme gireceksin 2 sey hakkinda yeni gelismeler olacak

onun disinda da birkac kisinin sanki bir konuuzerinde alip veremedikleri bir mesele var ikili ikili insanlar devamli gorusuo sonra bir araya geliptekrar konusuo bir orta yolbulunmaya calisilio gibi, bir bayan kisa boylu hafif gobeklice, bir uzunca yapili bir adam, biraz narin bir bayan ile orta kilolarda orta bouylu bir adam. bir tanesinin adinda A harfi bu olayda en baskin karakterin sanki dedigim dedik demeye calisio.

onun disinda alis-satis mevzusu olabilir sanki cunku bir para gelisi ve geldigi gibi gidisi soz konusu

genel olarak pek sikintili durmuyor ama bilmiorum biriyle kusmusun bu kisiyle kuslugun biraz daha devam edicek sanki sirf inat meselesi var ortada.

benimde falim var canim http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=546 artik gonlunden ne koparsa :)

Kizlar falima bakanin falina bakarim buyrun bakalim :)

Eklentiler

• $1399767302550.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 46
  • $1399767317373.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 40
  • $1399767328821.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 29
  • $1399767340873.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 43
  • $1399767350324.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 55
  • $1399767360961.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 33
Kizlar falima bakanin falina bakarim buyrun bakalim :)

Fincanını tertemiz gördüm bütün sıkıntılarını atacaksın dört vakte kadar dileğin olacak bana dört hafta gibi geldi sanki. Kumral bir erkek görüyorum uzun boylu sana doğru geliyor. Bir yola gideceksin o yol tüm sıkıntılarını alıp götürecek. Birkaç saate kadar sevindirici bir haber alacaksın. Senin beklediğin bir haber daha var o gelecek ama biraz sabretmen lazım. Benden bu kadar :) bu arada ojelerine bayıldım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…