Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Ay cok tesekkur ederim canim cok guzel yorumlamissin :)) oje sur ardindan sim dok kurumadan simler yapissin sonrada seffaf oje sur ustune boyle olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Öncelikle falıma baktığın için teşekkürler :) gelelim senin falına
Kafan şu aralar çok karışık. Sanki karar vermen gereken şeyler var gibi, özellikle bi erkek aklını baya kurcalıyor. Ve sen sanırım kararsız bir insansın. O erkeğin de seninle ilgili düşünceleri var. Aranızda senin için önemli olan bir konuşma olucak. Bir hamilelik haberi alacaksın. Ayrıca sana karşı hisleri olan bir adam çıkmış, hafif toplu uzun boylu yapılı birisi. Aile içinde bir konuda tartışma yaşanacak ve buna üzüleceksin. Okuyor musun çalışıyor musum bilmiyorum ama geleceğin için mücadele ediyorsun. Ve çabalarının karşılığını alacaksın. Yalnız bi kişi sana ufak bir problem yaratabilir dikkatli olman da fayda var.
Çoook güzel bi haber alıp çok sevineceksin. Ardından ufak bir seyahat gerçekleşebilir, bence biraz kendini rahatlat çünkü kara bulutların arkasına gizlenen bir güneş var ve yakın zamanda senin için doğacak :)

Saol propanolcum yorumuna :) sdc bir cumleyi anlamadim bu karsilikli bulusma olan kisiyle beni sevmeyen ama kosarak gelen diger kisi farkli dimi brn oyle anladim ama sormak istedim

Son düzenleme:
Saol propanolcum yorumuna :) sdc bir cumleyi anlamadim bu karsilikli bulusma olan kisiyle beni sevmeyen ama kosarak gelen diger kisi farkli dimi brn oyle anladim ama sormak istedim

Evet 2 farklı kişi var:) birine karşı sende bir şeyler hissediyorsun.öbürü sana karşı platonik gibi

slmm fıstıkkk ;
yüreğin bi hop etmiş resmen sıkılmışssın, daha doğrusu kendi kendini sıkmışssın, 2 li, 3 lü kişilerle konuşmaların olucak bi sorunu halletmeye ynelik sanki, ya da birilerini barıştırmak gibi, baya bi kafa patlatıcaksın, aslında aydınlık her fal sıkıntını atıyosun ,
kalabalıklar boğucak gibi olucak insanlarlar üstüne geliyo gibi, mücadelen sıkıcak seni hafiften mücadelen sıkmış zaten,
bebeğim bi yokuş çıkıyosun hemde koşarak, yorulmak nedir bilmiyosun ve bu yokuşun üstünde hem kariyer anlamında hem de aşk anlamında bi başarın olucak az kalmış, 5 li bi vakitte , ay yıldızlı bi işin olucak devlet dairesinden heralde
dediğim gibi sıkıntılı bi dönem var onu anlattıktan sonra herşeyün önü aydınlık gibi canım, birde biriyle görüşmen varsanki bi erkek bu yaza doğru

bende koycam birazdan banada bakarmısın tatlım

merhabalar nasılsınız, özledim sizleri yeni arkadaşlarda gelmiş galiba :) falıma bakanın falına bakarım biliyosunuz

Eklentiler

• $2014-05-13 16.56.48.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 31
  • $2014-05-13 16.56.13.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 33
  • $2014-05-13 16.55.59.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 40
  • $2014-05-13 16.55.46.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 26
  • $2014-05-13 16.55.36.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 41
  • $2014-05-13 16.55.06.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 38
  • $2014-05-13 16.57.01.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 41
  • $2014-05-13 16.57.10.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 36
  • $2014-05-13 16.57.29.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 37
  • $2014-05-13 16.57.45.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 32
  • $2014-05-13 17.00.53.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 41
  • $2014-05-13 17.02.52.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 27

Oyy gizzzzzzz seni görmek hemde falima bakmissin sasirdim özledik seniiiii beybi
Tesekkür ederim falima baktigin icin ay agzindan bal damliyor devlet dairesi olur allahim insallah kimselere muhtac etmez yarabbim
hemen bakiyorum beybi

merhabalar nasılsınız, özledim sizleri yeni arkadaşlarda gelmiş galiba :) falıma bakanın falına bakarım biliyosunuz

canimmmmm
aslinda hic sIkIntili degilsin ama yinede aklina takilan bazi konular var senin
sen bir yola gitmek istemiyorsun ama senin bu isteksizligin cok iyi cünkü baliklar yani kismetlerin sana kendiliginden gelmis kuzum cok kismetlisin bu aralar P harfi ne kdr önemli hayatinda bilmiyorum ama P ile alakali bir baglanti bir konusma olabilir
cok disarda olucaksin yine sosyal oldugun zamanlar gezmeler tozlmalar olcak ama seni akllina takmis bi erkek var seni izliyor
senden yasca büyük biri sana hakkindaki dedikodulari anlaticak biraz kizacaksin üzüleceksin ama sende farkedeceksinki düsman olan bu insanlardan dost olmayacak
birlikte olacagin kisinin burcu sanki su grubundan gizzz cim bilmiyorum böyle bi his geldi söylemek istedik belki sana talip olacak kisi böyle cikabilir su grubuna dair birseyler var icimde
yalniz henz tanismamissin daha var gibi
birbirinizden bihaber yasiyorsunuz
uzun boylu ve iri yapili bi erkek olcak bu sporcu vucudu var gibi
tatlim cok cok cok güzel kismetlerin var hepsi sana insallah gelecekler tek tek ben bir konuda basarida gördüm hayirli bir haber gelcek sana ama konuyu bilemiyorum insallah en güzeli nasilsa senin icinde öyle olur
hersey gönlünce olsun canimmmmm

bebeğim yüreğine sağlık
field yani arazi dersinin kampına gidicez amahiç gitmek istemiyorum gerçekten, gönlüme göre biri çıksın zaman geçmeden artık hiç bana göre kimse gelmiyo yakışıklı sporcu gelsinde takıp kolumuza gezelim

kim bana soyle hislernden koparak hissli guzel bir tarot bakar, keske suan kahve yapip icme imkanim olsa yapardim ama bana tarot bakana ben de kahve fali bakarim, hepinize guzel gunlar bayanlar!

biraz boğulmuşsun herşeysen thalixcik sanki bunalım döneminde gibisin ama falın güzel çıkmış.
sanki arkanda birini bırakıp gidiyosun sen kesin tavrını koyuyosun bu senden kısa biri.
senden biraz uzun esmer bir erkekle tanışıcaksın ve bu seni mutlu edicek baya baya hemde.
adında e harfi olan biri ve arkadaşlarıyla böyle laf dalaşı gibi bir durum var. bir konuyu çözümlüysunuz ayrıca burda
ailede biraz sıkıntılar var buda seni geriyo sanki.
sen başka bir şehre gidiceksin sanki orda çok mutlu olucaksın bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…