Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
nasıl becerdın bılmıyorum ama sıkıntıların ıcınde bogulmussun bunun bır sebebı dersler bır sebebı ıse gonul meselesı sanırım
biriyle 2li bı konusma yapıcaksın ve bu konusma senı kendıne getırcek ben derslerın sankı bıraz kotu gıbı hıssetım bu konusma sonrasında derslerıne asılacagın yada sınavamı gırıceksın bılmıyorum ama son anda bu sınavdan gecer not alıcaksın yada bu egıtımle alakalı sıkıntıyı atlatıcaksın
2 tane kız senı cekısırıyolar ama takılma bunlara kıskanlıklarından dolayı yapıyolar sanırım
malesefkı gonul işiyle alaklı sıkıntının bıtmesıne daha zaman var benden bu kadar:)[/

Teşekkürler :)

Önceki mesajda da belirttiğim gibi ben size o mesajı yanlışlıkla gönderdim facebook arkadaşıma gönderecekken size gönderdim kazaylan zaten size yanlış gönderdiğimi de yazmıştım dün..
Nasıl yanlış yazdınız diye soracak olursanız da ben ilk önce falın resimlerini yüklüyorum sonra oradan bakıp notlara yazıyorum yorumları sonra en son kopyalıyorum ve kadınlar kulübüne gönderiyorum.
Yani kısacası sizin falınızı kopyaladıktan sonra dalıp arkadaşıma göndereceğim falı kopyalamışım ve zize göndermişim yanlışlıkla olay bu..

Bunada kivirmak denir tatlim fal bakamiyorsunn bunu baskalarida anlayacak eminim neyse fazla tartisma geregi görmüyorum kimseyi kirmayi sevmem ama dolandiricilagada tahammülüm yok

$20140319_225720.jpg $20140319_225728.jpg $20140319_225735.jpg $20140319_225750.jpg $20140319_231535.jpg $20140319_231603.jpg

bilen biri varsa banada baksın lütfen :44: çok ihtiyacım var

Son düzenleme:

Eklentiler

• $IMG_4391.jpg
    $IMG_4391.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 43
  • $IMG_4385.jpg
    $IMG_4385.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 51
  • $IMG_4384.jpg
    $IMG_4384.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 47
  • $IMG_4383.jpg
    $IMG_4383.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 52

canim bir sIkIntiyi üstünden atmaya baslamissin
bir kavusma görüyorum bir erkekle kollarini acmissin kavusman olacak kim bilmiyorum sanki senle aynii boylarda biri gibi ikinizdede büyük özlem var
senin cok agir bir yükün var.. üstünde kendini sorumlu hissediyosun nasi halletsem diye düsüncelerdesin
3 kisilik bir kalabalikta olcaksin yakinda bulusma gibi bisi olcak cok mutlu olcaksin
sevindirici alacagin bir haber var yüregin hop edip ziplayacak resmen
falin ferah ama cok uzak cekmissin görebildigim kdr yorumladim beybim :KK19:

bir kavusma görüyorum bir erkekle kollarini acmissin kavusman olacak kim bilmiyorum sanki senle aynii boylarda biri gibi ikinizdede büyük özlem var
senin cok agir bir yükün var.. üstünde kendini sorumlu hissediyosun nasi halletsem diye düsüncelerdesin
3 kisilik bir kalabalikta olcaksin yakinda bulusma gibi bisi olcak cok mutlu olcaksin

sağol bebişim ağzına sağlııık

thalix bende yuklesem bana birseyler soylermisin, bende sana bakarim

X