Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

mügeye kendisi demis özcanla iliskisi oldugunu simdi iftira atiyorlar diyor..
mügeyi bile yalanci cikaracak,birde kemal neden sesini dinlesin ki telefonda zaten gelip konusabilir..

Bünyamin eğer öldürülmüşse cesedi biran önce bulunsa da suçlular elini kolunu sallaya sallaya gezmese Zuhal olayında da yazık ki kadını düşünen yok kadını kimse konuşmuyo Müge Anlı bile... İnşallah öldürülmemiştir. Yazık kadına.

ay sonunda tatile giriyormuş muge anlı,zaten konular yarım, bırakıp bir an önce tatile gitmek istediği de belli

Son düzenleme:
tarihimizi bilen yok ama,maşallah ucunda altın gömü olunca sanat tarihine kadar araştırmışlar beleşçilerr

Son düzenleme:
anaaa gördünüzmü her işte bir hayır vardır boşuna dememişler,cumaaliye benzetilen çocukta kayıpmış babası 7 yıldır arıyormuşmuş vayy bee yavrum cumaali kendisi çıkmadı ortaya ama sayesinde başka çocuk ailesine kavuştu

çatalca cinayetinden hala ses yok değil mi kızlar ben sırf onun için izliyodum ama şimdi çıkmıyolar müge hnm aceba sonuç çıkmadı diye bıraktımı yoksa başka şeyler mi var

çatalca cinayetinden hala ses yok değil mi kızlar ben sırf onun için izliyodum ama şimdi çıkmıyolar müge hnm aceba sonuç çıkmadı diye bıraktımı yoksa başka şeyler mi var

polis ara vermelerini istemiş sanırım bu ay içinde yine mahkemeleri olacak

polis ara vermelerini istemiş sanırım bu ay içinde yine mahkemeleri olacak

allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın resmen karmaşa içinde bir cinayetti film yapsalar yapılır bu kadar yalanın şaibenin içinde yaşanırmı? bu arada ececikk35 dün sana özleden msj atmıştın aldınmı cvp beklendim ama gemedi

hemen bakıyorum canım kombin eklemekten bildirilere bakamadım 130 bildirim var

böyle erkeklere siinir oluyorummm yaa sanki bekarr hiç sorumluluğu yok çocuğu yapıp atın kadının üstüne,bekar gibi gezinallah akıl fikir versin utanmaz karısını 3 çocuğunu bırakmış gitmiş evlenmiş azerbaycanda...boşan madem ne halt ediyosan öyle et,insan haber verir pislikayağını yıkıyormuş karısı da evet fazla yüz vermiş erkek kısmına fala yüz verilmnez

sakin sakin konuştu muge deyince sonradan gaza geldi kadında süzünüyodun işteee öyle adam için ekranda kendimi rezil etmem

öyle adam için yaşayamazmışta bilmem neymiş bir de adama yalvarıyor gel diyeee çocuğuyla kavuşsun diye yalvarıyo çocuklarını düşünen adam gidipte bekar adam gibi evlenmez,allah böyle kadınlara da akıl fikir versin ne yalvarıyosunnnn beeee hala

Son düzenleme:
kaçıyolar kocayaa annelerini üzüyolar hadi heerkes kabul etmiş,ayılıp bayılma hevesleri geçince de internetten ordan burdan bulup ötekşine kaçıyosunuz, şimdi ne demeye kaçıyon ufacık çocuğuda alıpkocası neden dövecekti acaba sen netten onu bunu bulur bilmem ne yaparsan döver tabi adam amannn bugün bütün keçilerimi topladı bu kadınlar erkekler yaaaaaaaaaaaa

görüyomusunuz kadının yaptığını ayılıp bayılıp kaçtın da şimdi ne demeye ufacık çocuğundan utanmadan onunla bununla yazışıp görüşüyosun.........

bu zuhal denen kadından da hiç ses çıkmadı hadi götürüp evlendirdiler diyelim ekrana çıktılar aramaya polis jandarmada arıyor çıkıp söylerlerdi bize bekar diye verdiler vs vs diye hiç gördük diye arayan yok acaba kadın öldümü..

bana olu gibi geliyor .. yazik garibim bide daha yeni ameliyatliymis 9 aylik cocugu varmis
kocasimi yapti abisimi yapti kiza ne halt ettilerse .. allah belalarini versin ..
kizlar ya cok sansliyiz gercekten arkamizda dayanabilecek bi ailemiz var
ne kavgamiz ne gurultumuz var .. ben 9 senelik evliyim ne esimin ailesinde, ne benim ailemde, akrabalar arasi bi surtusmeye bile sahit olmadim bu yasima kadar bunlari gordukce binlerce sukur ediyorum hayatima ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…