Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kocasızlıktan geberdi bu kadın daaa,adam gitmiş senin 3 çocuğunun üstüne evlendmil neyin peşine düşüyosun be sennn kendini ekranda rezil ediyor yaa korkuyomuş kendine bişey olacak diye allah fikir versin geberdinmi kocasız canım benim diyor uyuzzz

sarılıp koynuna alıyomuş yuhh artık olmadı nehalt yediğinizide anlattt allah akıl fikir versin nefret ettim bu kadındannnnn gıııcıııkkkkk yaaaaaaaaa

anaaa zuhallin annesi kızını hiç büyütmmiş ki başkasına evlatlık vermiş o kadın başlık parası almamış bu ben doğurdum diye 5 milyar almış abidinde ayrı ayrı almış,büyüten almayıpta bu dopurunca annemi oldu yani allah hepimnizin cezasını versinnnnn hayırlı bi kul yok ekrandaa

ekrem gibi adamları
ailesini aramıyor,birde beni rezil ettin diyor,yalancı adam

ah be hatice ahhhhhhh,güvendiğin dağlara kar yağmış ama kabul etmiyorsun.

kızlar çatalca cinayeti konusu kapandımı olay nasıl sonuçlandı bilen varmı? bi ara izleyemedim sonra bi baktım konu kapanmış gitmiş. çok meraktayım yaaaa...

herkese günaydınlar mutlu sabahlar....

şu abidine çok sinir oluyorum çok sinsi bi tip bence

hergece rüyalarıma giriyor şu sinem bulunsun artık, unutuldu gitti resmen... yakınının ölmesi acı ama kaybolması daha acı Allah kimseye yaşatmasın dilerimki,. sinemin yakınlarına sabırlar diliyorum ben bile bukadar üzülürken ailesinin halini düşünemiyorum. Demekki Allah korusun biri alsa kaçırsa bizi bulunamıycaz bu ülkede. çok vahim bi durum çok...

gördünüzmü abidin o gün işe gittim demişti gitmediği ortaya çıktı,karısı da ne kadar güzelmiş abidinin

ayy siinir oluyorum ya yenilen haltlara KURANI-I KERİM in karıştırılmasına,abidin cem falan yayına çıkmadan çocuklarının üstüne yemin etmişler kurana basmışlar ben o gece gitmedim diye abidin basmış,cemde ben o gece abidinni gördüm diye basmış,bak sonuca cemin 19 günlük çocuğu öldü salı günübilip bilmeden herşeye din alet edilmemeli,haa belki eceli geldi öldü yavruucak ama ne olursa olsun kendi yediğin halta çocuklar karıştıtılmamalı

Son düzenleme:
kızlar ordamısınız izliyormusunuz programı? sinemle ilgili gelişme varmış reklamdan sonra açıklıycak müge hanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…