Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

allah böyle evlatların cezasını versin insan babasına işkence yaparmı:KK19:adam kadersizmiş birde yanarak ölmüş:KK14:

bana olu gibi geliyor .. yazik garibim bide daha yeni ameliyatliymis 9 aylik cocugu varmis
kocasimi yapti abisimi yapti kiza ne halt ettilerse .. allah belalarini versin ..
kizlar ya cok sansliyiz gercekten arkamizda dayanabilecek bi ailemiz var
ne kavgamiz ne gurultumuz var .. ben 9 senelik evliyim ne esimin ailesinde, ne benim ailemde, akrabalar arasi bi surtusmeye bile sahit olmadim bu yasima kadar bunlari gordukce binlerce sukur ediyorum hayatima ..

evet canım katılıyorum çok şanslıyız gerçekten allah kimseye vermesin:nazar:

kız yalan söyleyip kendi adını niye karalasın yayına bağlanıpta abidin de az pislik değill ne yaptıysa o yapmış baksana pijamasıyla ayağında terliksiz kızı annen hasta diye götürmüşler pislik:KK47:

abidin yaptı,yada yapmadı bilememde,nereden vede kim biliyor annen hasta diye götürüldüğünü,duyan varsa niye çıkıp söylemiyorlar:KK50:

kızın anası babası evde yok kızı istemeye gelmişler kızı gel seni kuaföre götürelim kıyafet aalalım akşam istemeye geliriz diyolar olacak şeymşi bu ne saçmalıktır yaa utanmıyor eşşek kadar kadında oğğluyla olmuş para için kendi kızındanda olmuş işte:KK47:

abidin yaptı,yada yapmadı bilememde,nereden vede kim biliyor annen hasta diye götürüldüğünü,duyan varsa niye çıkıp söylemiyorlar:KK50:

bağlandı kadın söyledi yaa millet korkusundan söyleyemiyormuş köy yernde doğaldır bu gibi pisliklerden korkmaları

yazık cemin 19 günlük bebeğine bişey olmuş gönderdiler uçakla sanırım ölmüş:KK14::KK14::KK14:ölmesi gerek bisürü pislik varken masumlara oluyor herşey:KK14:

bak gördünmü o gece görenler konuşmaya başlamış,zaten ilk yayına geldiklerinde abidini köyde gördüm diyenler vardı herkes bana iftira atıyor yalan söylüyor diiyordu:KK19:bu arada sultanı rahat bıraktılar yayına çıkmaktan kurtuldu uyuz kaç gündür göstermiyor:KK19:

herkeze merhba kac gundur fazla izleyemiyorumda mugeyi yorumlariniz okudum benim anladigim su 3 cocuklu zuhali birileri birilerine evlenmesi icin satmis mi?kim yapmis abiidin kocasimi oluyo?

inaniyorum ya peki kim napsin 3 cocuklu bi kadini ki bnce yln etrafda bekar kiz mi yok buyu ihtimal o kizin basina birsey geldi.sinemdende hala ses seda yok degilmi?oda oldu bnce

elin bekar kızınıda anası babası yokken götürmeye kalkmışlar odununu alıp sırtından gel seni kuaföre götürelim kuyumcudan 13 binlik takı alalım kıyafet alalım,sonra gelip isteriz diye zorla arabaya bindirmek istemilşler nesi yalan olsun satmışlar kısaca tabii öldürmedilerse ....

Son düzenleme:
aamannn sinirlerim bozulduuuu izlemiycem annesi kardeşi düşünmemiş ben burda stres oluyorum banane ondan bundan:63:

yayındaki güler denen kızın dudak inceliği ve dişleri aynı muge anlınınkine benziyor:KK1:ama şu güler denen kızın ses tonuna konuşmasına herşeyine uyuz oldum:KK57:zorla götürseler bile 1 haftalık parayı da almışlar davadan da para için vazgeçmişler terbiyesizler yaaa yayındaki kadında kızda adamlarda:KK47:

X