Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

aslinda hicbir sey ortada degil,yani somut birseyler olamdigi sürece hicbir sey ortada degil demektir..
kayip olaylarinda eger öldürüldügü yönünde elle tutulur delil olmayinca cinayet masasi bakmiyor ee haliyle imkalari daha fazla oluyor eger bulsalar en ufak bir delil simdi hersey cözülmüstü.. ya da bünyaminin cesedi (yazik sag bulunsun)bulunursa zaten yüzde yüz itiraf ederler
[/QUOTE]

bunu bende biliyorum,delil olmadan bakmadığını,hala kayıp diye aranıyor ama bazı olaylar var ki illa delil bulmaya gerek yok mesela bünyamin olayında sultanın çelişkili konuşmaları,sevgilisi olu bebek aldırdıkları o gece kavga olduğu ve bir daha adamdan haber alınamadığı vs vs belli bende işte izlerken bile etkilenip acele ediyorum artık bu olaya cinayet masası baksın diiyorum eski bi olay daha vardı unuttum burda işlenmişti kayıptı ama delil yokken imareler e bakarak artık cinayet masası olaya el koydu ve hemen çözülmüştü..evet ceset bulunsa kesinlikle sultan itiraf eder,ama ya bulunamayacak biyerdeyse yıllarca kayıp olarak arayıp katillerin elini kolunu sallamasına kızıyorum ben..mesela sineminde kesinlikle yaşadığını düşünmüyorum izmirdeki okanın annesininde yaşadığını düşünmüyorum bazı olaylara kayıp büro değil delil olmadan cinayet masası baksa daha kolay olur diyorum onlar daha ayrıntılı çalışıyolar çünkü,tabiiki polisler bizden daha akıllıdır kimbilir şuan neleri araştırıyorlardır izleyeci olarak aceleciyim dediğim gibi

Bünyamin'in abisine çok üzülüyorum adam mahfoldu ya Kardeşinin kayıp olduğuna mı üzülsün çıkan yalanlara mı üzülsün yoksa kardeşinin öldüğünü düşünüp ne cesedin ne katilin çıkmamasına mı üzülsün Dünyada ne acılar var ölüm acısından daha beter bu adamın çektikleri çünkü ölüm acısında en azından mezar olur başında dua edersin ama bu olayda ne mezar var ne kardeşi... Allah sabır versin

bunu bende biliyorum,delil olmadan bakmadığını,hala kayıp diye aranıyor ama bazı olaylar var ki illa delil bulmaya gerek yok mesela bünyamin olayında sultanın çelişkili konuşmaları,sevgilisi olu bebek aldırdıkları o gece kavga olduğu ve bir daha adamdan haber alınamadığı vs vs belli bende işte izlerken bile etkilenip acele ediyorum artık bu olaya cinayet masası baksın diiyorum eski bi olay daha vardı unuttum burda işlenmişti kayıptı ama delil yokken imareler e bakarak artık cinayet masası olaya el koydu ve hemen çözülmüştü..evet ceset bulunsa kesinlikle sultan itiraf eder,ama ya bulunamayacak biyerdeyse yıllarca kayıp olarak arayıp katillerin elini kolunu sallamasına kızıyorum ben..mesela sineminde kesinlikle yaşadığını düşünmüyorum izmirdeki okanın annesininde yaşadığını düşünmüyorum bazı olaylara kayıp büro değil delil olmadan cinayet masası baksa daha kolay olur diyorum onlar daha ayrıntılı çalışıyolar çünkü,tabiiki polisler bizden daha akıllıdır kimbilir şuan neleri araştırıyorlardır izleyeci olarak aceleciyim dediğim gibi[/QUOTE]

haklisin cnm baziseylerin kabak gibi ortada olmasina ragmen boyle seyler olmasoi kotu AMA napalim surec boyle isliyo.sinemin yasadigina bnde inanmiyoru m o konua kapndi gitti nerde acaba hayattamni yasiyo?

canim bu yeni olay neyin nesi?

valla pek anlamadım ama anladığım kadarıyla yazayım 3 çocuk annesi kaybolmuş kocası ailesini suçluyor başlık parasıyla verdiniz başkasına diye hatta kızın amcasına sen aracılık ettin kaçırılmasına yardım ettin diye saçma sapan olaylar ,kızın ailesi kocasını suçluyor sen saattın diye

şu bakırköy ruh ve siinir hastalıları has.de askerde arkadaşları öldürülünce psikolojisi bozulup yaralama olayına karışan adamı delimi diye güya kontrol edecekler ,başka bir delinin yanına koymuşlar diğer adam yataktan kalkıp uyuyan adama saldırdı adam çırpındı 10 dakika bir güvenlik gelip bakmadı 10 dk da gözlerini parmaklarıyla oydu dün videosu çıktı odada kamere varmış izledim ama nasıl izledim kanım dondu resmen:18:adam ceza almamak için deli rolü yapıyor die düşündüm,hadi deli olsunlar 2 hasta aynı odaya nasıl konuyor,o kameralar ne işe yarıyor,güvenlik görevlisi cesaretsizse neden güvenlik görevlisi oluyor,olan adamın gözlerine oldu ve diğer adiii hibişey olmamış gibi oturdu adam kapıya tutuna tutuna çıktı dışarı kör olmuş tabi...iş işten geçtikten adam kendi odadan çıktıktan sonra suçlu olanı yatağa bağladılar neye ayarar artık adamın gözleri kör olduktan o dehşeti yaşadıktan sonra..görevini adam gibi yapmayan çok insan var bu ülke de allah yukarda diyorum.....

köye bi kız istemeye gidiyolar o kız olmayınca 3 çocuk annesi kadını kaçırıyolar,ve kaçırılmasına kızın amcasının yardım ettiğini düşünüyolar para karşılığı

ne saçma ne pis işler bunlar yaa para için evli kadını kaçırmışlar akrabalarıda yardım etmiş 3 bin ona 15-20 bin ona verilecekmiş vs vs buu ne biçim iş yaaa

ece büyaminin abileri neden yok birsey dedi mi ben
gec actim,zaten su konudan gram birsey anlamdim.
dün facete biri yazmis sultanin evine adli ekipler geldi aksam arastirma yapiyorlar diye
evde öldürüldümü filan diye acaba birsey mi var da cikmadilar

Müge'nin amacı konuları çözmek değil artık..
Olabildiğince programı aktif tutabilmek.

evet canm bncede oyle ben bu mugeninin programinin hastasiydim valla amerikaya gtiiim orda bile tvlerde yok parali tv aldirttim kocacima diyodum bagimli oldum artik kesinlikle birkamam diyodum oglum dogdu birakdim yine ilk aylarda daha iyi izliyodum ama simdi hem pek sarmiyo hemde oglusum birakmiyo konulari ana fikrini biliyom ama detay yok boyle idare ediyoruz

şimdi çıktılar, sultanın röportajı varmış onu yayınlayacak şimdi,bakalım hangi masalı dinleyeceğiz

röportaj yapan hakkında konuşan herkesi yalanlıyor tek doğrucu sensin belli sevgilisinden bebek aldıran 9 senedir görüşende onlardır

bu arada bakkal borcum 500 tl diyor hala bünyaminin abisi bakkala sormuş 52 tl ödemişl gidip sorsunlar bakkala yalancı sultan gıcığım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…