Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

şu son olaylardan çok sıkıldım neredeyse 1 aydır izlemiyorum. eskiden hastasıydım.

catalca cinayeti ne oldu ya sonuclandimi kizlar ?
ben bi ara bi kac gun bakamadim kimse kalmamis catalcadan, konu tamamen degismis ..

catalca cinayeti ne oldu ya sonuclandimi kizlar ?
ben bi ara bi kac gun bakamadim kimse kalmamis catalcadan, konu tamamen degismis ..

duraklama dönemine girdi canımgelişmeler olmuş polis ara vermelerini istemiş inşlh yakında yıkılma dönemine girer de sonucu hep beraber görürüz

senin uyuugunu thamin ettim canim yoksa dedim bu kiz iki eli kan daolsa gelirbnde b akamadim ama hep ayni seyler heralde sultann babasiyla konusmalrini duyan kadn canli yayinda

sultanın annesine de bak,bünyamin kaynana ben evlencem diyomuşbu kadar da saçmalık olmaz ya senin kızla evli gelipte sana evlencem dermi kızlarının yediği haltlardan hiç bahsetmiyolar ama yok özcanla sevgiliydi onun bebeğini aldırdı diyen yok kızlarını koruyolar olaydan haberleri var sanırım sultan sonradan gidip anlatmıştır kesin anne babaına

Benim aklıma bişey geldi siz de katılır mısınız bilmem ama hani Sultan diyor ya Bünyamin resmimi çekti kızdım sildim diye acaba Özcan ile yaşadıklarını sanki Bünyamin ile konuşmuş gibi anlatıyor olabilir mi insan kocası resmini çekti diye kızıp laf olur diye çekinmez ama ben yasak aşk yaşasam sevgilim resmimi çekse kızarım ve başkası görür diye korkarım. Bünyamin sevgilisini soğan diye kaydetmiş diyor mesela Özcan Sultanı soğan diye kaydetmiş olabilir Sultanın ismini daha çok çağrıştrdı bana. Bir de diyor ki Bünyamine çocuğumuz için gel demiş sevgilisi. Sultan hamileydi ve çocuğu eğer Özcan dan ise çocuğumuz için gel demiş olablir ve sanki bu Bünyamin ile ilgili bişeymiş gibi anlatıyor olabilir. Yada ben çok fazla şüpheci olabilirim bilmiyorum.Aklıma geldi sizinle paylaşayım dedim.

hersey olabilir canim bnce sogan filan bahane oyle seymi olur bn esimin telinde sogn diye kayitli bitini hulsam suhhelenp arastiririm mesela

herkezze gunaydin .?hani bitane kadin vardiya tarlada oldurulmusdu adi fatma toprak miydi neydi onu kim oldurmus bilen var mi?

Ececikkkk performansında düşüş sezinliyorum :)
sürekli konu değişince bende şaşırıyorumsultan olayı belli kesinlikle sevgilisiyle falan yakaladı kocası,sultanda öldürüp sevgilisiyle gidip attılar biryere
hiiiiiii anladim canim saol ama tekrardan acilmamismiydi bn oyle hatirladmda?
ailesi hayır kabul etmiyoruz kocası öldürdü dedi muge de yeniden incelensin diye başvurun demişti canım birdaha konu açılmadı
aynen bende ama bu konuda sikti artik sANKI
herşey orta da hala neden uzatoyılar anlamadım ben olsam şimdiye sultanı alıp bülbül gibi öttürmüştüm kocası yok ne demek telefonada bağlanma konuşma demeler falan sultan konuşmayacakta kim konuşacak gııcık oldum sultan ve ailesine

Son düzenleme:
herşey orta da hala neden uzatoyılar anlamadım ben olsam şimdiye sultanı alıp bülbül gibi öttürmüştüm kocası yok ne demek telefonada bağlanma konuşma demeler falan sultan konuşmayacakta kim konuşacak gııcık oldum sultan ve ailesine[/QUOTE]

aslinda hicbir sey ortada degil,yani somut birseyler olamdigi sürece hicbir sey ortada degil demektir..
kayip olaylarinda eger öldürüldügü yönünde elle tutulur delil olmayinca cinayet masasi bakmiyor ee haliyle imkalari daha fazla oluyor eger bulsalar en ufak bir delil simdi hersey cözülmüstü.. ya da bünyaminin cesedi (yazik sag bulunsun)bulunursa zaten yüzde yüz itiraf ederler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…