Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Merve süper ya..
Nikahlıyken başka bir adamla yeni bir düğün yapabilen ender şanslı kadınlardan

Merve bir de tepeye gidiyormuş Kemalle
Ünlülere kızıyoruz ya,millet azmış kudurmuş delirmiş sapıtmış..
Başımıza gelen her bela her musibet hak bize,ülkenin durumu ortada..

acaba sultanla kemalin ilişkileri vardı da birliktemi öldürdüler diye de aaklıma geldi ama sultanın sevgilisi olduğu söylenen özcanın karısı bişeyler anlatmış dün gösterecekti az sonra azsonra deyp durdu göstermedi özcan kim:97:

alnın açıkta neden otelde onla bunla konuşuyosun bebek aldırırken elin adamıyla buluşuyosun hep birlikte göriiciğizzz

sultan benlerini aldırmak için nazifeden doktor adresi almışiçerde alırlar benlerini yada benliğini

kızlarr işyerinde izleyemiyorum
biraz önce baktıgımda sultan birşey açıklayacak diyodu birşeymi açıkladı ??? ay merak ettim :93:

birde Bu sultanmı suçlu acaba sevgilisimi varmış öyle yazmışsınız ne olduki :44:

evet canım sevgilisi varmış otelde kalıyolarya yayına çıkınca otel de de konuşmuş muge biliyorum kimle konuştuğunu dedi hayır dedi bende biliyom sende dedi tamam biliyosanız dedi,zaten herkes biliyormuş 8-10 yıllık sevgilisi varmışkemal bünyamin üzerine hat aldı dedi muge de bunumu açıklayacaktın dedi öneml bişey demedi yani hikaye yazıyor kocasını öldürmüş sevgilisiyle kesinlikle ilk günden beri düşünüyorum bunu

kocasını üstü tozluymuş muge ye anlatamadı bi türlü sonra anlatırım dedi muge anlıda bunun nesini sonra anlatıcan dedi artık sultanın babası dayanamayıp kalktı ben bünyaminim üzerimde göster neresi tozluydu dediartık iyice saçmalamaya başladı sultan demin mervenin üstüne gidince sırıtıyordu kendine sıra geldi yine tırstı sesi çıkmıyor gözlerini kıpıştırıyor yalancı

Ayyy bir insan nasil katil olur iste cevabi SULTAN.Allahim ya dayanamayip tv den dalacam simdi.Yanliz dikkatinizi cekerim ses tonuna dikkat edin sizce kime benziyo?Bi an gözlerinizi kapatip sadece dinleyin sizi gecmise götürücek yine bir katil yada suc ortagi bence...

bildim dilberr

yeni hikayeler dinliyoruz evini bile ifade edemiyor diye babası kızıyor aslında cin gibi de yalan olduğu için beceremiyor masal anlatmayı

küçükken havale geçirmişte ondandır ondan

ben kızdım kocama gittim odaya kızımla yattım bünyamin yatak odasına yattı demişti,şimdi de salondaki 3 çekyattan birinde kocası diğerinde kızıyla sultan yatmış rahmi özkanda sizin yatak odası müzelikmi dedi

kocasını öldürürken çocuklara kimbilir uyku ilacı da çirmiştir bu bence çocuklara sorsunlar bakalım ne dicekler duymuşlarmı bişeyler babalarını ne zaman görmüşler

herkeze gunaydin nasilsiniz?bnce artik sultan itiraf etsin konusdukca batiyo.artik sultanligini hapisde yaparcumalide bir gelisme yok dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…