Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gitsin bence bunu capraz sorguya filan alsinlar sultan itiraf eder bence.fazla diretmiyo onu yalani begendiremeyince baska bisey uyduruveriyo

ay sevgilisimi varmışş..
evli kadının sevgilisi varsa egerrr kesin onun başının altından çıkmıştır bide utanmadan çıkıyo...
2. dilber vakası desene

dilber 2 ayy işte akılsız kadının hali...
biraz güzel bi kadınyaa işte saf saf akıllı.. sevgili senin neyine..
çok sinirlendim...

gitsin bence bunu capraz sorguya filan alsinlar sultan itiraf eder bence.fazla diretmiyo onu yalani begendiremeyince baska bisey uyduruveriyo
aynen canım ben canlı yayında bile itiraf edermiki dedim ama hemen başka yalana geçiyo anlatacakmış gibi her an herşeyi
ya hani bir ara sessiz konuştu ya diyaloglarını taklit ederken
o an ilk defa sempatik geldi bana müge..

evet ya

su cumalye noldu ciksin artik gercekden bide sevgi aslnn katilide yakalansin.onlarla ayni havayi solumak istemiyorum(gerci ben yurt disinda yasiyorum ama )olsun.ben bazen mugenin yerine koyuyrum kendimi katiileri sutudyoda agirliyorum onlarla konusuyorum ayyyyyy cok urkutucu:18::18::18:

bakkala 500 tl verdim dedi,araştırmışlar bakkala 52 lira vermiş,300 lira doktora vermiş kürtaj için

bisey sorcam dunmuge anli sultanin babasina donup bakin sultan sizden cok korkuyo oyuzden anlatmiyo bi konusun korkmasin dedi sultanin babsida ben dun kizim ne biliyosan soyle korkma dedim dimi kizim dedi sultanda oyle dedinde baba korkuyorum soyleyemiyorum gbi seyler demedimi?yoksa benmi yanlis anladim eger oyleyse suclu sultan ozamn

evet dedidemesine gerek yok kabak gibi ortada suçlu olduğu verdiği cevaplara bakın anlamlı bir cümle çıkartın

haklisin canim oglum sayesinde kesik kesik izliyorum malesef ama gercekden mantikli bir cumlesi yok.mugede cok derinlere iniyo bazen

hmmm saol tatlim.ama aralarinda iliski varsa igreclik ya vallla tek kelimeyle igrenc.

şimdide şöyle düşündüm kemal karı kız peşindeymiş tamam o yüzden üstüne gidildiğinde utanıp kızarıyor olabilir,sultanın zaten özcan diye sevgilisi varmış o kesinlikle katil

Sultan Kemali benden hoşlanıyormuş diye suçladı diye hatırlıyorum zaten .
hatta müge eşine söylemedin mi dedi,söyledim ama tepkisiz kaldı dedi falan ?
karıştırıyor muyum ?

Sultan Kemali benden hoşlanıyormuş diye suçladı diye hatırlıyorum zaten .
hatta müge eşine söylemedin mi dedi,söyledim ama tepkisiz kaldı dedi falan ?
karıştırıyor muyum ?

varmi boyle bir sey bilmiyorum ama bnce yalan boyle erkek varmidir ya.kocacim eeeeeee senin amca oglun benden hoslaniyomus oylemi hayatim ben cekiliyim aradan ozaman bu ne guzel bir medeniyettttt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…