Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

hayır canım haber yok hiç

aslinda oyle elbise degil gecelik penye idsde bitiyo yazlik ben m beden giyiyorumama bu xxl makinada ceker mi canim yada bi caresini biliyomusun.ya kusurda bakma yeride degil ama aklima takildi da

bilmiyorum ki canım çeker biraz ama xxl çeksede yine büyük gelir inşlh değiştirir ya

bilmiyorum ki canım çeker biraz ama xxl çeksede yine büyük gelir inşlh değiştirir ya

saol canim insallh alirlar hosuma gitmisdi o cok buyuk giyilmez neyse canim cok saol tekrardan.insanlrin dis gorunusleri nekadarda aldatici ya sultan gayet iyi biri gibi durmuyomu?yoksa banami oyle geliyo

saol canim insallh alirlar hosuma gitmisdi o cok buyuk giyilmez neyse canim cok saol tekrardan.insanlrin dis gorunusleri nekadarda aldatici ya sultan gayet iyi biri gibi durmuyomu?yoksa banami oyle geliyo

evet canım bu zamanda kimseye güvenmeyeceksin bende dıştan aa ne kadar masum dediğim insanlardan neler duydum:18:

bence gizem öldü
o mersinli saf oglu olan almancı kadın ummuhan mengil miydi bence oda öldü
ama çirkin okanın annesi yasıyor ve o cadı kızıda biliyor

bugunde 2. dilber vakası karsımızda

bence gizem öldü
o mersinli saf oglu olan almancı kadın ummuhan mengil miydi bence oda öldü
ama çirkin okanın annesi yasıyor ve o cadı kızıda biliyor

bugunde 2. dilber vakası karsımızda

gizem kim kız sinemmi demek istedin,okanın annesininde yaşadığını düşünüyorum ben hemde okanla arkadaşı öldürdü kesin,ama kızı ne yapmaya çalışıyor bilmiom

ya bunlar nasil insan ben anlamiyorum ya bi insan niye aldatir yani kocani sevmiyomusun aldatiyomusun bosan gitsin kardesim bosanmak adam oldurmekden dahami zor?

çok doğru ama işte biraz daha zekası olsa gerizekalı olacak insan oldukları için sonları vahim oluyor:97:

kardeşi de korumaya başladı hemen sultan yalan söylediğinden iki lafı bir araya getiremiyor başkasına saldırırken aslan kesiliyor

yok ya ne dedigi belli degil günleri şaşırıyor
tuhaf yani
altı üstü hatırlayacagı 2gün
bu konu çözülür
enfazla 4gün daha izlerizz

insallh bakalim cozulsun bir an once havada kalan kac tane kayip var ya.ananem izlerdi hep bu mugeyi derdiki kizim oluye kuban oluyum kayip cok zor derdi bende anane olurmu oyle sey olum daha zor derdim ananemde yok kizim olse mezari belli olur gider duani okursun vs vs derdi ama kayip oldumu nerde napiyo acmi susuzmu kotu insalrin elindemi diye dusune dusune kafayi yer insan derdi simdi simdi dusunuyorumda gercekden hak veriyorum ananeme .yillarca kayiplarni arayan insnalr hep bunu soyluyo.Rabbim kimseyi ayirmasin evladindan,sevdiginden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…