Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

oflamaya başladı sultan,bulacaksınız ben inanıyorum diyor,mugede bulucam da ne bulucam bilmiyorum diyor zor bulursunuz cesedi de kimbilir nereye attılar:18::18:

sultana deselerki cesedini bulduk senin o gün kiminle ne yaptığını biliyorum dese reklam arasında anlatayım der valla pek yalanı beceremiyor

yaa niye soruyoki muge anlı para muhabbetini falan uzatıyor buda,kadının bebek aldırmaya beraber gittiği arkadaşı anlatmış kesmişler orayı açıkça koy yayına bu adam kim de adamı da bağla çelişkileri görünce al içeri off keşke polis olsaydımmmm

acikcasi bu haberi dogru duzgun okumaya vicdanim el vermedi midem kaldirmadi hakkikaten Allah bin turlu belasini versin pislik rezil insallah hapisde biri 10 parcaya ayirir bunu vicdansiz adi insan musvettesi

kadın uydurduğu hikayeyi unutuyor,çocukları ağlıyomuş kendi perişanmış zaten olan hep çocuklara oluyor

Son düzenleme:
kadın uydurduğu hikayeyi unutuyor,çocukları ağlıyomuş kendi perişanmış zaten olan hep çocuklara oluyor

evet canim ya cok haklisin boylelerini kisirlastircaksin.10 aylik bi oglum dogru duzgun birakmiyoki izleyim bide bugun kocaya kizip kendimi alisverise attim catir catir harcadim parayi yani pek dogur duzgun takip edemedim konuyuda ama sayende izlemis kadar oluyorum sagolasin

saol canımolan paralara olmuş desene ben 1 aydır para biriktiriyorum eskiden bende alıp duruyordum bıraktım şükürdün pazarda 6.5 tl harcadım bulduğumu kumbaraya atıyorum bakalım 10 gün sonra kaç liram çıkacak

iyi yapiyosun canim bende oyle fazla para harcamam aslinda ama cok kizdim esime aldigim bir elbisenin bedeninide cok buyuk almisim oglum bir anda bi basladi aglamaya hemen aliverdim insallah degisir adam burda pke degistirmiyolarda.:18::18::18:

kahvltı yaptık sofrayı toplarken 20 tl gördüm dedi,şimdi de kahvaltı yapmadık diyor unuttu söylediği yalanısıkıştıkça ağlayacak yaa salı günü gördü babalarını dedi şimdide çarşamba diyor yaaa,kara kara düşünüyor şimdi sultan ömür boyu hapse gireceğini

avukat sıkıştırıyor çelişkili cevap veriyor adamın ailesinin 2 saattir sesi çıkmıyor kafamı karıştırıyolar yalan söylüyolar diyor onlar konuşmuyolarki yarım saattir hayret yaaa

iyi yapiyosun canim bende oyle fazla para harcamam aslinda ama cok kizdim esime aldigim bir elbisenin bedeninide cok buyuk almisim oglum bir anda bi basladi aglamaya hemen aliverdim insallah degisir adam burda pke degistirmiyolarda.:18::18::18:

inşllh canım değişmezse daralttırırsın üzülme dar olmasından iyi yine

kızlar mrb ben şey sorcaktım ya üniversite öğrencisi sinem vardı o kız bulundumu.gecen yaz izliyodum ben müge anlıyı o kızı arıyolardı.bu ara pek gündüz pragramı izleyemiyorum.müge anlı yazısını görünce size sorayım bi dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…