Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

oflamaya başladı sultan,bulacaksınız ben inanıyorum diyor,mugede bulucam da ne bulucam bilmiyorum diyor zor bulursunuz cesedi de kimbilir nereye attılar:18::18:

sultana deselerki cesedini bulduk senin o gün kiminle ne yaptığını biliyorum dese reklam arasında anlatayım der valla pek yalanı beceremiyor:KK1::KK1:

yaa niye soruyoki muge anlı para muhabbetini falan uzatıyor buda,kadının bebek aldırmaya beraber gittiği arkadaşı anlatmış kesmişler orayı açıkça koy yayına bu adam kim de adamı da bağla çelişkileri görünce al içeri off keşke polis olsaydımmmm:KK47:

Bebeğini öldürüp kolide sakladı
Güncelleme : 02 Haziran 2011 09:04

Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde 40 yaşındaki Meral Bostan, gayri meşru ilişki sonucu dünyaya getirdiği bebeğini öldürdükten sonra parçalara bölerek evindeki toprak doldurduğu kolide sakladı.

Olay, doğum yapan anneleri ziyaret eden sağlık ekibinin şüphesi üzerine polise başvurmasıyla ortaya çıkarıldı ve canavar anne sorgusunda suçunu itiraf etti.

Korkunç olay Bandırma’nın 17 Eylül Mahallesi 32’inci Sokak’ta meydana geldi. Bir süre önce eşinden ayrılan 2 çocuk annesi Meral Bostan, Bandırma Devlet Hastanesi’nde bir erkek bebek dünyaya getirdi. Bostan, daha sonra bebeğiyle birlikte hastaneden taburcu edildi. Doğum yapan anne ve bebeklerini evlerinde ziyaret eden sağlık ekibi 3 gün önce Bostan’ın evine gelerek, yeni dünyaya getirdiği bebeği sordu. Hastane kayıtlarında bulunmasına rağmen Bostan ekibe, “Ben doğum yapmadım” dedi.

Sağlık ekibi durumu polise bildirince soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Meral Bostan, Emniyet'e götürülerek ifadesi alındı. Sorgulama sırasında Bostan, gayrimeşru ilişki sonucu dünyaya getirdiği bebeğini öldürdüğünü itiraf etti.

Bostan’ın ifadesi doğrultusunda evde arama yapan polis ekipleri, 6 parçaya bölümünmüş bebek cesedini içine toprak doldurulmuş kolide buldu. Bebek parçaları bir poşete konularak emniyete götürüldü. Meral Bostan, emniyetteki ifadesinin ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Canavar annenin parçalayarak öldürdüğü cesedin yarın İzmir Adlı Tıp Kurumu’na gönderileceği bildirildi.ALLAH BELANI VERSİN,ÖLDÜRDÜĞÜ YETMEMİŞ UFACIK YAVRUYU 6 PARÇAYA BÖLMÜŞ İDAM EDİLSİN PARÇALARA AYRILARAK BÖYLELERİ:KK47::KK47:

acikcasi bu haberi dogru duzgun okumaya vicdanim el vermedi midem kaldirmadi hakkikaten Allah bin turlu belasini versin pislik rezil insallah hapisde biri 10 parcaya ayirir bunu vicdansiz adi insan musvettesi:KK47::KK47::KK47:

kadın uydurduğu hikayeyi unutuyor,çocukları ağlıyomuş kendi perişanmış :KK47:zaten olan hep çocuklara oluyor

Son düzenleme:
kadın uydurduğu hikayeyi unutuyor,çocukları ağlıyomuş kendi perişanmış :KK47:zaten olan hep çocuklara oluyor

evet canim ya cok haklisin boylelerini kisirlastircaksin.10 aylik bi oglum dogru duzgun birakmiyoki izleyim bide bugun kocaya kizip kendimi alisverise attim catir catir harcadim parayi yani pek dogur duzgun takip edemedim konuyuda ama sayende izlemis kadar oluyorum sagolasin:KK71::KK71::KK71:

evet canim ya cok haklisin boylelerini kisirlastircaksin.10 aylik bi oglum dogru duzgun birakmiyoki izleyim bide bugun kocaya kizip kendimi alisverise attim catir catir harcadim parayi yani pek dogur duzgun takip edemedim konuyuda ama sayende izlemis kadar oluyorum sagolasin:KK71::KK71::KK71:

saol canım:KK71:olan paralara olmuş desene :KK1:ben 1 aydır para biriktiriyorum eskiden bende alıp duruyordum bıraktım şükür:KK1:dün pazarda 6.5 tl harcadım bulduğumu kumbaraya atıyorum bakalım 10 gün sonra kaç liram çıkacak:KK1::KK1:

saol canım:KK71:olan paralara olmuş desene :KK1:ben 1 aydır para biriktiriyorum eskiden bende alıp duruyordum bıraktım şükür:KK1:dün pazarda 6.5 tl harcadım bulduğumu kumbaraya atıyorum bakalım 10 gün sonra kaç liram çıkacak:KK1::KK1:

iyi yapiyosun canim bende oyle fazla para harcamam aslinda ama cok kizdim esime :KK47:aldigim bir elbisenin bedeninide cok buyuk almisim oglum bir anda bi basladi aglamaya hemen aliverdim insallah degisir adam burda pke degistirmiyolarda.:18::18::18:

kahvltı yaptık sofrayı toplarken 20 tl gördüm dedi,şimdi de kahvaltı yapmadık diyor unuttu söylediği yalanı:KK47:sıkıştıkça ağlayacak yaa salı günü gördü babalarını dedi şimdide çarşamba diyor yaaa,kara kara düşünüyor şimdi sultan ömür boyu hapse gireceğini:KK47:

avukat sıkıştırıyor çelişkili cevap veriyor adamın ailesinin 2 saattir sesi çıkmıyor kafamı karıştırıyolar yalan söylüyolar diyor onlar konuşmuyolarki yarım saattir hayret yaaa:KK47:

iyi yapiyosun canim bende oyle fazla para harcamam aslinda ama cok kizdim esime :KK47:aldigim bir elbisenin bedeninide cok buyuk almisim oglum bir anda bi basladi aglamaya hemen aliverdim insallah degisir adam burda pke degistirmiyolarda.:18::18::18:

inşllh canım değişmezse daralttırırsın üzülme dar olmasından iyi yine:KK34:

kızlar mrb ben şey sorcaktım ya üniversite öğrencisi sinem vardı o kız bulundumu.gecen yaz izliyodum ben müge anlıyı o kızı arıyolardı.bu ara pek gündüz pragramı izleyemiyorum.müge anlı yazısını görünce size sorayım bi dedim.

X