Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bugün programdaki kocasını arayan kadın vardı ya savcıya söylemedim yok defile aramaya gitti vs vs diyen cuma günkü programa telefonla bağlandığında müge anlı eşinizin hayatında başka kadın olabilirmi dedi;evet oğlum mesajını görmüş kadının isminide SOĞAN diye kaydetmiş dedimüge anlı da soğan mıı??yaptı,stüdyo bastı gülmeyiallahım yaa

bende mügeyi izliyorum sürekli eşim kızıyo ama o yokken izliyorumm çok büyük bi heyecanla ya hep yalan söylüyolar şu nazifenin sööyledikleri beni öldürecek bi alem kadın ya

günaydınn,şu telefon meselesi çıktı ben seneryoyu çizdim bile bu ekrandaki sultanın sevgili vardı,eşi yakaladı bunun birşeyini birlikte kocasını öldürdüler,yok kıyafet almış yanında yok para bırakmış,200 tl hemde sana çocuklarla ömür boyu yeter diyemi bırakacak,eve geldiğinde sinirliymiş giderken beni affet blmem ne senaryo çiziyor,diğerleri konuşurken düşünüp hıh aklıma geldi diye uyduruyor BENCE

telefon kayıtları çıkacak diye biri arıyordu aşkım diyordu vs vs her hattı arıyordu nerden bulduysa diyor,bir diğer şüphem de savcıyı bile kandırmış,kadınla kaçmış ggüya kocası onu söylememiş,yok hazine aramaya gitmişler parayı bulacak diye söylememiş hangisii kardeşimm uyuz oldum kıza ben

devlettin savcısını da oyalıyolar saçma sapan insanlar yaa adam gibi anlatın madem o kadar önemli konular varken savcı bunların uydurduklarıyla uğraşmış yazık

aynen öyle bir kişi kayboluyor, bütün sülalenin çeresinin bütün pisliği dökülüyor ortaya. rezil rüsva ooluyorlar

ben savcının yerind eolsam 1 hafta tıkarım bunları hapise. yanlış yönlendirme yapmaktan dolayı. benim kocam kaybolacak biri çıkıp şöyle ifade verme şunu deme diyecek bende onu dinleyeceğim öylemi ortalığı toz duman attırırım .... kadında umursamıyor kocaını

evet aynen öyle canım çünkü bence kadın birşey yaptı eşine amaeşinin ailesinde de hayırlı birileri yok gibi

meydoyla eşi de cezaevindeymiş allahım ne hayırsız belalı insanların eline düşmüş cumaaliallah hacının cezasını versin hep onun yüzünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…