Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kaybolduğu gün halı yıkamış neden şüphelenmişler onu çözemedim ee şu telefonunda soğan diye kayıtlı olan kadın vardı o muhabbetmi

kaybolduğu gün halı yıkamış neden şüphelenmişler onu çözemedim ee şu telefonunda soğan diye kayıtlı olan kadın vardı o muhabbetmi

kocası kaybolduğunda evdeki halıları yıkamış kocasını öldürdü diye şüphelenmişler soğan sarımsak muhabbeti de yalan onu sultan kendi uydurdu

madem çocuğunu aldırdında çıktın yayına kocasnın alesine niye iftira atıyosun üzüntüden düştü diye sesini kesmiş müge anlı reklam arasında

kızlar bana güvenin kadın kocasını öldürdü şimdi olayın hikaye kısmını izliyoruz bakalım kaç gün sürecek hikayemiz

hımmm sağol ece

şu sabahat çapkın olayında gelişme yok mu daha
yok canım malesef onlara sıra gelmiyor bünyaminle cumaali olayından
sultan birde hamileymiş kocası kaybolunca aldırmışmı kaybolmadanmı aldırmış

daha yeni aldırmış canım kaybolduktan sonra 2 aylıkmış eee adam 2 aydır zaten kayıp diyorum ya kadının sevgilisi de varmış zaten akrabaları söyledi öldürdüler belli

kendi suçunu bastırmak için cinayet işleyenleri Allah islah etsin. boşanın gidin arkadaş. BAbandan çekniyor utanıyorsunda allahtan kocandan mı utanıp çekinmiyorsun

Geçen de bir kadın sevgisiyle öldürmüştü kocasını sobada yakacaklarmış da gün ışımış yakamamışlar.
kokar vs diye galiba..
zorla ufak yaşta evlendirilen cahil mutsuz kadınlar..
kk'da birine boşan dediğimizde yuva yıkmaya ne meraklısınız diyorlar.
yahu sevmediğin adamla yaşamak mı daha iyi?
her mutsuz olan kocasını öldürecek değil de,çekip gidemiyor işte..
o minik beyniyle öldürürsem kurtulurum diyor..

planladılar mı yoksa dşlber gibi görünce paniklemi öldürdüler caba

cumali 5 yıldır kayıp çocuk değilmi umutsuz bence o

Cumali'nin babası da Sabriyeyle aynı mok!!
Kadın satıyor,kadın parası yiyor,talip'e "çocuğunu dağa kaldırırım" diyor.
Nasıl laf bu ,bu lafı eden insanın çocuğuna herşey gelir.Ölmüş işte öldürmüşler..
Oraya çıkmaya bile utanırım ben,emine hala hacı'yı koruyor.
Hepsi birbirinden pislik ,izlerken nefret ediyorum aynı oksijeni solumaktan.

elin çocuğunu dağa kaldırırım derken kendi çocuğunu ortadan kaldırmışlar haberi yok hacı terbiyesizinin

ya kızlarr adam kaybolalı 2 ay olmuş çocuk sevgilisinden olduğu için dna testi vs yapılır diye aldırdı kesin

özele gidip aldırdı,akrabalarına gelince sultan aslan kesiliyor bağırıyor,kendyle ilgili konularda sesi kesiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…