Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

utanmadan gülüyor birde yaa böylelerden korkulur iştee o kadar insanın önünde yalan söyleyen salak salak gülenden herşey beklenir

kızlar anlamaya çalışıyorum nettede konuyu tam bulamadım beş sene önce bir çocuk kaçırılmış sekiz yaşında teyzesiyim diye okuldan almış.peki bu sarışın kadın çocuğun neyi oluyor kızlar ailesinin bi tanıdığı fln mı

anlatmasıda uzun eski sayfaları okursan anlaman kolay olur,bu kadın kaçırılan çocuğun sevgilisinin suç ortağı 3 kadın kaçırıyor çocuğu bu okuldan alan kadın kapalı hali yani itiraf etti perşembe şimdi inkar ediyor...diğer 2 kadında arabada bekleyenler var onlar çıkmıyor yayına

hıı akraba fln değil anladımm yayın bitsinde iyice okuyayım detylıca sağol cnm

o konuda bir görümce lafı geçiyordu yanlışmı hatırlıyorum

ya su mice bana sinek bile olduremezmis gibi geliyo ama neyse bellide olmaz offffffff bi konussanlar artik da ne oldugunuz anlasak

3 gün evdeydim 3 günde müge anlıyı hiç kaçırmadım. Çok merak ediyorum cumalinin durumunu. Umarım bulunur. Artık işbaşı yaptım buradan takip ederim artık

ayy bu miçemiydi muçomuydu ne adamı daha farklı bekliyordum. ufak tefekmiş.
vesile ile nazife aynı kişimiymiş?
cuma günü ile ilgili hiçbir açıklama yapılmadı mı?

Kızlar bu saçını sarıya boyamis kadın su garip basortulu kadın mi kaç sayfa okudum hic birşey anlamadım

iste bundan dolayi tam kesin olmadan demese iyi bisy var sandik ama hicbir sey olmadi..yazik emine de cuma günü sevinmisti

aman 2 gün beklediğimize değmedi gittim poğaça yaptım gözleme yaptım

Maharetli hatun. Sen nerede oturuyorsun. İstanbuldaysan stüdyoyu basman an meselesi. Korksun nazife senden.

Bu arada hakikaten h.sonu heyecanıma değmedi. Ben çözülecek zannediyordum bugün..

Maharetli hatun. Sen nerede oturuyorsun. İstanbuldaysan stüdyoyu basman an meselesi. Korksun nazife senden.

Bu arada hakikaten h.sonu heyecanıma değmedi. Ben çözülecek zannediyordum bugün..

malesef istanbulda değilim canım:97:keşke olsam hergün ordaydım kesin

Son düzenleme:
anlamıştım zaten bugün birşey çıkmayacağından :) temizlik yaptığım yanım akar kaldı evim mis gibi oldu. Bugünlük kapattık tükkanı yarın görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…