Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu cumali bir 5 sene daha bulunmaz.. koca koca insanlar dertlerine düşmüş yazık günasız 8 yaşındaki çocuğu harcamışlar. olan bir anneye birde çocuğa olmuş...

yarın nazife de gelmeyecekmiş,bugün memleketine gidecekmiş,iyi iş valla yemişler haltı sabriye çekildi,nazife çekilecek eee polisler ne iş yapıyor ben bile isyan ediyorum:KK19:muge anlı diyor ki;acaba bu kadar insan anlaşıp senaryomu çiziyolar polis dinlesin hepsinin telefonunu madem:KK20:dilber ve çetesi de zamanında programdan çıktıktan sonra birbirlerini arayıp sen böyle söyle ben böyle diyeyim vs vs konuşmuşlar birbirleriyle polis o zamanda dinlemedi demek ki de çocuğun cesedi bulunana kadar bekledi,delile ne gerek var madem herşey orta da şimdi herkes hayatına devammı edecek:KK47:emine yazık isyan ediyor intihar etmeyi düşünüyorum diyor eğer ederse bunun hesabını kim verecek:KK47::KK47::KK47:

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla Cumaliden hala haber yok kızlar. İzleyemediğim için buradan takip ediyorum da. Umarım bulunur da annesinin yüzü güler :KK43: allah yardımcısı olsun kadının. Kesinlikle polis telefonları dinlese olayları çözerdi ama dinlemiyolarmış üfff :KK59:

yarın nazife de gelmeyecekmiş,bugün memleketine gidecekmiş,iyi iş valla yemişler haltı sabriye çekildi,nazife çekilecek eee polisler ne iş yapıyor ben bile isyan ediyorum:KK19:muge anlı diyor ki;acaba bu kadar insan anlaşıp senaryomu çiziyolar polis dinlesin hepsinin telefonunu madem:KK20:dilber ve çetesi de zamanında programdan çıktıktan sonra birbirlerini arayıp sen böyle söyle ben böyle diyeyim vs vs konuşmuşlar birbirleriyle polis o zamanda dinlemedi demek ki de çocuğun cesedi bulunana kadar bekledi,delile ne gerek var madem herşey orta da şimdi herkes hayatına devammı edecek:KK47:emine yazık isyan ediyor intihar etmeyi düşünüyorum diyor eğer ederse bunun hesabını kim verecek:KK47::KK47::KK47:

kadın intihar ederse bütün türkiye ayaklanır. polisin gözü açılır. cumhurbaşkanı başbakan el koyar... kadın dünya gözüyle buluşamayacak yavrusuna

günaydınn kimler burda :KK70: çatalca cinayeti askıya alındı bir gelişme yok

ooo bu bünyamin bey 5 nisanda kaybolmuş,2 ay olmuş bence bu adam yaşamıyor:KK19:yaşıyorsa ailesi kendi kendini yayında rezil etti diye çıkınca bi güzel döveceksin:KK1:

anaaa dün otelde telefonla konuşurken kapat babam yakalayacak demişş sıkıştır müge anlı:KK52:evet artık eminim bu sultan sevgilisiyle beraber kocasını öldürdü attı yok hazine yok kadına gitti diye hikaya yazıyor:KK47:

kızlar olayın özeti yokmu benim gibi izleyemeyenler için

olay zaten pazartesi başladı özet yokki kadının kocası 5 nisanda kaybolmuş,o gün kadın halıları yıkamış kocasının ailesi şüphelenmiş bu kadından,kadında savcıya gitmiş yalan söylemiş yok hazine aramaya gitti aradı beni yok sevgilisi vardı bana mesaj attı kocan artık benim vs diye bu kadar olay daha yeni başlıyor

saf ayağına yatıyor hala yaa kimile görüştüğünü biliyorum dedi benim alnım ak diyor varyaa böyleleri suçu işleyip yakalanma korkusuyla ekranda ona buna saldırır işte yazık adamı öldürüp kimbilir nereye attılar:KK19:

X