Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Öldürüp dere yatağına gömdüler
Bursa'nın İnegöl ilçesinde 10 gündür kayıp Ali Kemal Güneş'in, iki kişi tarafından öldürülüp dere yatağına gömüldüğü ortaya çıktı.
Güncelleme : 03 Mayıs 2011 12:25
İnegöl ilçesi'nde, Ali Kemal Güneş, 22 Nisan tarihinde ortalıktan kayboldu. Ailesi, polise kayıp müracaatında bulundu. Polis, Güneş'in son görüştüğü A.K'yi sorguladıktan sonra serbest bıraktı. Kayıp gencin ağabeyi de A.K'yi sıkıştırdı. Tekrar sorgulanan A.K., arkadaşı F.G. ile birlikte Ali Kemal Güneş'i öldürdüklerini itiraf etti.

A.K., Güneş'in kendilerinden haraç istediğini, cinayeti bu yüzden işlediklerini söyledi. Bunun üzerine A.K'nin arkadaşı F.G. de gözaltına alındı. F.G., cinayetle bir ilgisi olmadığını ileri sürdü.

Zanlıların, 22 Nisan'da İnegöl Mobilyacılar Sanayi Sitesi civarında Güneş'i silahla öldürdükten sonra cesedini otomobile koyup Saadet köyü üstündeki ormanlık alana götürdükleri ve burada dere yatağına yuvarladıkları öğrenildi. Zanlıların daha sonra projektör ışığında cesedi gömdükleri, üzerini de taş ve yapraklarla kapattıkları bildirildi.

Zanlılar A.K. ve F.G., bugün cesedi nereye gömdüklerini gösterdi. Jandarma ve polisin geniş güvenlik tedbiri aldığı olay yerinde savcı nezaretinde yapılan kazıda, maktul Ali Kemal Güneş'in cesedi dere yatağından çıkarılarak otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Katil zanlısı A.K., cinayetin planlı işlenmediğini, bir anda geliştiğini söyledi. Bu arada, maktul Güneş'in daha önce Yenice'de bir kişinin fabrika önünde vurulmasıyla ilgili gözaltına alındığı öğrenildi.

ya sinemin erdal emrah vs gibi serserilerle ne işi vardı bu kız öldürüldü kesinlikle artık nereye gömdülerse bulunamıyor bence:KK5::KK5:

birisi birini öldürüp cezaevnde diğeri serseri diğer evladıda öldürülüp gömülmüş yazık değilmi bu annelere işte cezalarını çekiyolar şimdiden bu serseriler:KK5:

ececik haklısın canım ama bu annenin 3 evladı da problemli. Allah kimsenin başına vermesin elbette ama annede de hata var diye düşünüyorum ben. Birinden biri düzgün yetiştirilmez mi yani.
Sinem'in annesi de dedi ya benim yüreğim 10 aydır yanıyor onların da yansın. Kızdım yani,o anlamazsa kim anlayacak bir annenin halini :26:

:KK9:hı hııı polislerde mügenin hatrına olayı çözmüyorlar:KK50:

Allahaşkına türkiyede ne sırlar ortaya çıkıp istenirse bulunuyor,bunu hepimiz biliyoruz,olayda bek muratın parmağı olduğunu ve kilit noktasının o olduğunu herkes biliyor,ama hala birşey yapılmıyorsa ben bunun altında birşeyler ararım tabi.

Son düzenleme:
Allahaşkına türkiyede ne sırlar ortaya çıkıp istenirse bulunuyor,bunu hepimiz biliyoruz,olayda bek muratın parmağı olduğunu ve kilit noktasının o olduğunu herkes biliyor,ama hala birşey yapılmıyorsa ben bunun altında birşeyler ararım tabi.

arayabilirsiniz:KK51:ama bazı şeylerin mügenin elinde olmadığını da biliniz:KK50:

arayabilirsiniz:KK51:ama bazı şeylerin mügenin elinde olmadığını da biliniz:KK50:

arkadaşım olayı bu kadar taraftar boyutuna getirmenize gerek yokki,ben fikrimi söyledim,burada herkes fikrini söylüyor,bence müge anlı ve polisler arasında başka birtürlü birşey var,bize söylenmeyen bilmem anlatabildimmi,kadın bilerek uzatıyor,bazı şeyler apaçık ortada olmasına rağmen:KK43:murat bek gibi)nasıl olurda olaylar gelişemez,ayrıca şu türkmenistana gitme olayıda amma uzadı,koskaca atv gidemedimi türkmenistana,yada oradan kimse davetiye göndermedimi,bilerek uzatıyorlar işte,benim fikrim bu.

Arkadaşlar facebook Müge Anlı sayfasını takip ediyor musunuz? Tartışmalar bölümünde bazı iddialar gördüm Çatalca cinayeti Müge'de bir gün işlenmedi ortalık karışmış. Büyük ihtimal çoğu yalan çıkacak ama yine de bazı iddiaları paylaşmak istiyorum Yorumların olduğu linki de vereyim ATALCA CANS ADAMIN KARISI IKTI!..
ela dedi ki... sil arkadaslar ben,de simdi ögrendim gercek ESREFI BIR SÜREDIR TAKIP EDIYOLERMIS YANI TELINI DINLEMEYE ALMISLAR VE SU ANDA ESREF VE NIHAL GÖZ ALTINA ALINIP TEKRAR IFADESINE BASVURMUSLAR NEDEN DERSENIZ PROGRAM SONRASI NIHAL VE ESREF GIZLI GIZLI TEL GÖRÜSMESI YAPIYORLARMIS.sebep bu onun icin,de müge simdilik savcinin karariyla catalca olayini durdurmus artik olayla ÖZEL EKIP CINAYETI CÖZECEKMIS:ZATEN OLAY NIHAL ESREF YALCIN NECDET VE BEK MURATZANLI OLARAK DÜSÜNÜLÜYORMUS.bir,de malesef ESREF VE NECDET ANLASMA YAPMIS:necmi beyle necdet arasindaki yol tarla konusu üzerin,deESREF NECDETE SÖZ VERMIS BABASI ORTADAN KALDIRILDIGINDA ANLASMAYA VARACAKLARMIS NIHALDE ISIN ICINDEYMIS:bek murati sinir disina cikaranlar,da NECDET VE ESREFMIS:MAHKEME NECDET VE BEK MURATIN GETIRILMESI ICIN 11.07.11.atilmis su anda ESREF NIHAL YALCIN GÖZALTINDAYMIS.cama aksamindan beri .MÜGE HANIMDA COK ÜZGÜNMÜS.nasi üzülmesin onun düsündükleri cikmadi ciktida yani ESREFI KESINLIKLE DÜSÜNMEMISTI:VE BIRDE ERGÜL HANIMIDA SORANLAR VAR GARIBIM BU OLAYIN ICINDE KARDESININDE OLDUGUNU DUYUNCA HASTANELIK OLMUS: ALLAH KIMSENIN BASINA VERMESIN.yani arkadaslar bu konu üzerine cok tartistik bazi zaman geldi taraf tuttuk bazi zaman geldi birbirimize kizarak yanlis konustuk. yani kisacasi bu cinayetin malesef iki tarafin,da üyelerinden,de cikmasi kötü oldu bende bastan beri NIHAL DIYORDUM. megerse pilan,da ESREFTE varmis suan cok üzgünüm bitaraftan,da seviniyorum neden derseniz.NECMI BEY VE GARIBIM AGAHIN KANI YERDE KALMAYACAK. 09.05.2011 19:KK16:27

Son düzenleme:
Arkadaşlar facebook Müge Anlı sayfasını takip ediyor musunuz? Tartışmalar bölümünde bazı iddialar gördüm Çatalca cinayeti Müge'de bir gün işlenmedi ortalık karışmış. Büyük ihtimal çoğu yalan çıkacak ama yine de bazı iddiaları paylaşmak istiyorum Yorumların olduğu linki de vereyim ATALCA CANS ADAMIN KARISI IKTI!..
ela dedi ki... sil arkadaslar ben,de simdi ögrendim gercek ESREFI BIR SÜREDIR TAKIP EDIYOLERMIS YANI TELINI DINLEMEYE ALMISLAR VE SU ANDA ESREF VE NIHAL GÖZ ALTINA ALINIP TEKRAR IFADESINE BASVURMUSLAR NEDEN DERSENIZ PROGRAM SONRASI NIHAL VE ESREF GIZLI GIZLI TEL GÖRÜSMESI YAPIYORLARMIS.sebep bu onun icin,de müge simdilik savcinin karariyla catalca olayini durdurmus artik olayla ÖZEL EKIP CINAYETI CÖZECEKMIS:ZATEN OLAY NIHAL ESREF YALCIN NECDET VE BEK MURATZANLI OLARAK DÜSÜNÜLÜYORMUS.bir,de malesef ESREF VE NECDET ANLASMA YAPMIS:necmi beyle necdet arasindaki yol tarla konusu üzerin,deESREF NECDETE SÖZ VERMIS BABASI ORTADAN KALDIRILDIGINDA ANLASMAYA VARACAKLARMIS NIHALDE ISIN ICINDEYMIS:bek murati sinir disina cikaranlar,da NECDET VE ESREFMIS:MAHKEME NECDET VE BEK MURATIN GETIRILMESI ICIN 11.07.11.atilmis su anda ESREF NIHAL YALCIN GÖZALTINDAYMIS.cama aksamindan beri .MÜGE HANIMDA COK ÜZGÜNMÜS.nasi üzülmesin onun düsündükleri cikmadi ciktida yani ESREFI KESINLIKLE DÜSÜNMEMISTI:VE BIRDE ERGÜL HANIMIDA SORANLAR VAR GARIBIM BU OLAYIN ICINDE KARDESININDE OLDUGUNU DUYUNCA HASTANELIK OLMUS: ALLAH KIMSENIN BASINA VERMESIN.yani arkadaslar bu konu üzerine cok tartistik bazi zaman geldi taraf tuttuk bazi zaman geldi birbirimize kizarak yanlis konustuk. yani kisacasi bu cinayetin malesef iki tarafin,da üyelerinden,de cikmasi kötü oldu bende bastan beri NIHAL DIYORDUM. megerse pilan,da ESREFTE varmis suan cok üzgünüm bitaraftan,da seviniyorum neden derseniz.NECMI BEY VE GARIBIM AGAHIN KANI YERDE KALMAYACAK. 09.05.2011 19:KK16:27
en çok şüphelendiğim uyuz olduğum yüzüne bakamadığım eşref di bakalım kesinleşecek mi bu olayda anca ölenlere acırım vah ki gidene ...

Akşam ben de facebook yazılanları okumuştum ama daha sonra biri de yalanlamıştı. Hatta açıklama yapıldı falan demişti. Sanırım facebookta Necmi Bey ve Agah için elele diye bir sayfa varmış. Orda açıklama yapılmış, yazılanlar asılsızdır ama sona yaklaşıldı gibilerinden. Benim de kafam karıştı hangisi doğru. Programı birkaç bölümdür izlemiyorum da.

Akşam ben de facebook yazılanları okumuştum ama daha sonra biri de yalanlamıştı. Hatta açıklama yapıldı falan demişti. Sanırım facebookta Necmi Bey ve Agah için elele diye bir sayfa varmış. Orda açıklama yapılmış, yazılanlar asılsızdır ama sona yaklaşıldı gibilerinden. Benim de kafam karıştı hangisi doğru. Programı birkaç bölümdür izlemiyorum da.

Zaten Çatalca konusu işlenmiyor Müge Anlı da sanıyorum hiçbir açıklama yapmadı bu yüzden de rivayetler aldı başını gidiyor. Aslında bu kadar takip eden seyirciye saygı adına neden Çatalca cinayeti işlenmiyor Müge Anlı bilgi verse herkes susmuş olur yalan yanlış bilgiler dolanmaz Açıklama şart...

ya bu sabriye de ne kadınmış yaa tam çirkeff olur böylelerden allah hepimizi korusun kayıtlar varmış sses kaydı arabada onunda olduğu vsvs yalan diyor halaa:KK57:çatıdan poşet indirmiş koymuş arabaya kaçmış çocuğu kaçırdığı gibi parçalayıp atmadıysa ne olayım:KK43:yazık yavrucağa,bu kadına ceset bulunsa senin dna çıktı görüntüler bile var dense yine yalanlar utanmaz eşşek kadar kadın ne işin var o bu adamla asıl suçluda hacı denen şrfsz annesi yaşında kadınla sevgili olmuş onun yüzünden olan çocuğa olmuş utanmadan canlı yayında oturuyor pislik:KK57::KK57::KK57:

5 senedir elin çocuğuna bakacak değil ya kimbilir nereye attı kemikleri bile kalmamıştır çocuğun:KK43:herşey apaçık ortada senin ciğerini yakıcam demiş ses kaydı varmış savcılıkta bu açık versin diye canlı yayına bağlıyolar,delil olsa anında girer hapse suçlu olsam neden hapiste değilim diyor utanmaz,alsınlar tıksınlar iiçeriye bunu bi güzel pataklasınlar bak nasıl konuşacak yoksa çocuğun cesedini bulupta bu kadını suçlamayı beklerlerse çok beklerler çocuğa kim ne yaptıysa allah yuvasını yaksın yıksın diyor kendi kendine beddua ediyor çirkef kadın:KK47::KK47::KK47:

hem müge anlının ekibini aramış gelin beni çekin diye hem onlar gidince koşmuş beni tehdit ediyolar diye polise savcıya gitmiş:KK60:paniğe kapılmışmışta allahım yaaa sinirden çatlıyorum bu kadın ne uyuz yaaaa:KK47::KK47::KK47:

dmkki evdeki çoluğunla gül gibi karınla oturcan adam gibi onun bunun hayat kadınıyla bilmem kimiyle gezer tozar her haltı yersen çıkar tv lere çocuğunu ararsın üstelik kendini de rezil edersin güzel genç bi kadın da değil üstelik annesi yaşındaymış :KK47::KK47::KK47:

çatalca cinayetinine ara verdim çünkü beklediğim bişey var inşlh istediğim gibi sonuçlanırsa paylaşıcam ara vermemizzin sebebini olay çıktıktan sonra söyleyebiliyorum dedi hadi bakalım inşlh hemen çözülür artık yazık kaç yıl olmuş:KK59:

çatalca cinayetinine ara verdim çünkü beklediğim bişey var inşlh istediğim gibi sonuçlanırsa paylaşıcam ara vermemizzin sebebini olay çıktıktan sonra söyleyebiliyorum dedi hadi bakalım inşlh hemen çözülür artık yazık kaç yıl olmuş:KK59:

Müge Anlı Nihalin ve suç ortağının bu cinayetleri işlediğine inanıyor bence gönlüme göre olursa herşey açıklayacağım diyor sanırım Nihal ile ilgili bişey buldular belki de telefon hattı bulmuşlardır Demek ki bu rivayetlerde az çok doğruluk payı var Umarım bir an önce gerçek katil yada katiller yakalanır ve umarım tatmin edici delillerle kimseye şüphe bırakmayacak şekilde olay aydınlanır...

bazen kızı hariç tüm aile birleşip adamla çocuğu öldürdü gibi geliyor bana,sanki türk halkını ve adaleti yanıltmak için hepsi numaradan birbirini suçluyor gibi geliyor bana,eşref,nihal,bek murat...belki saçma ama öyle işte

12 nisanda buraya böyle bir yorum yazmışım,sanırım son konuşulanlar bu düşüncemi destekliyor,müneccimmiyim neyim.

Son düzenleme:
Şuan programı izliyorum ama birşey anlamadım. Sürekli kavga...
İzleyen arkadaşlara birkaç sorum var.
Cumali ne zaman kaçırıldı? ( ben bi 5 yıl önce anladım sonra da 5 gün önce )
Bu yüzünü göstermeyen kadın kim oluyor?
Daha sorum var ama bu kadar yeterli olacak şimdilik:KK9:
Cumali de çok tatlı bir çocukmuş, inşallah sağsalim bulunur.

ayy nasıl programdı bu ya. başım şişti resmen...

yazık çocuk ölmüştür zaten,koskoca çocuk 5 sene nerde tutulacak.

X