Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

catalca cınayetı aynı unutma benı dizisı gıbı mehtap (nıhal ) oluyor kalanları sız dızın bencede nıhalın mutlaka alakası var

bende eşreften şüpheleniyorum. şu bekmuratı konuştursun artık polisler,onun bilmiyor olmaması gibi bir durum mümkün değil.
çok sıkıldım ben artık bu çatalca cinayetinden.

nihal hanım çok krize giriyor hemde çok suclu oldugu için olmasın

izleyen yok mu? son anı göremedim sanki birbirlerine saldırdılar. tekrar reklama girdi. kim kime saldırdı merak ediyorum. nihal`se suçluluk duygusu derim ki ben nihali suçsuz görüyordum.

neyse kendi sorumu kendim cevaplayayım. nihal o beyaz saçlı adama saldırmış. çok köşeye sıkışmıştı sorularla. keşke programda olsaydı da daha çok köşeye sıkışsaydı.

Kızlar giresunlu bir çocuğu arıyordu ya annesi,babası ağlamıştı hani O çocuk ormanda ölü bulunmuş. Çok üzüldüm. Ah yitip gidiyor gencecik hayatlar. Allah ailesine sabır,dayanma gücü versin...

Kızlar giresunlu bir çocuğu arıyordu ya annesi,babası ağlamıştı hani O çocuk ormanda ölü bulunmuş. Çok üzüldüm. Ah yitip gidiyor gencecik hayatlar. Allah ailesine sabır,dayanma gücü versin...

2 hafta önce kayıplara karışan lise öğrencisi Halil Gök ormanlık alanda ölü bulundu
Giresun’un Tirebolu ilçesinde 2 hafta önce kayıplara karışan Tirebolu Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Halil Gök (17) ormanlık alanda ölü bulundu. Olayın ardın bir lise öğrencisinin gözaltına alındığı bildirildi.
Tirebolu Cintaşı Mahallesi’nde 11 Nisan tarihinde “Okula gidiyorum” diye evden ayrılan ve bir daha haber alınamayan Tirebolu Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki Halil Gök’ün cesedi bulundu. Yeniköy mahallesindeki Tirebolu Lisesi arkasındaki fındık bahçesinde ölü halde bulunan Halil Gök’ün silahla kafasından vurulduğu anlaşıldı. Halil Gök’ün cenazesi ambulansla Tirebolu Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilgili olarak Ticaret Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki S.B.’nin gözaltına alındığı bildirildi. Olayla ilgili çok yönlü olarak soruşturma başlatıldığı bildirildi.
2 haftadır oğlundan haber alınamayan Halil’in annesi Fatma Gök ise bugün ATV’de yayınlanan programa katılarak evladına seslenmiş, “Halilim neredeysen dön artık” diye gözyaşı dökmüştü.

2 hafta önce kayıplara karışan lise öğrencisi Halil Gök ormanlık alanda ölü bulundu
Giresun’un Tirebolu ilçesinde 2 hafta önce kayıplara karışan Tirebolu Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Halil Gök (17) ormanlık alanda ölü bulundu. Olayın ardın bir lise öğrencisinin gözaltına alındığı bildirildi.
Tirebolu Cintaşı Mahallesi’nde 11 Nisan tarihinde “Okula gidiyorum” diye evden ayrılan ve bir daha haber alınamayan Tirebolu Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki Halil Gök’ün cesedi bulundu. Yeniköy mahallesindeki Tirebolu Lisesi arkasındaki fındık bahçesinde ölü halde bulunan Halil Gök’ün silahla kafasından vurulduğu anlaşıldı. Halil Gök’ün cenazesi ambulansla Tirebolu Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilgili olarak Ticaret Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki S.B.’nin gözaltına alındığı bildirildi. Olayla ilgili çok yönlü olarak soruşturma başlatıldığı bildirildi.
2 haftadır oğlundan haber alınamayan Halil’in annesi Fatma Gök ise bugün ATV’de yayınlanan programa katılarak evladına seslenmiş, “Halilim neredeysen dön artık” diye gözyaşı dökmüştü.

olamaz yaaa çok üzüldüm allah sabır versin ailesine bu gün izleyemedim burdan öğreniyorum ben bulunur diye umutlanıyordum evden kaçmıştır diye düşünmüştüm keşke öyle olsaydı sağ gelirdi yine.

bence nihal biliyor isteyerek yada istemeyerek olayın içinde ama eşrefte var bu işin için de

bana nihal yaptığı aldatmalardan dolayı ortaya çıkmasın felan diye o an ifadesinde bişeyler zırvaladı gibi geliyor.yani düşünün sevgilileri var,görüştüğü başka adamlar.o an sıkıştı öyle bir ifade verdi diyelim

ya eşref??? kimse onun üzerine gitmiyor.
kaldı ki bu kadın delil yetersizliğinden salıverilmiş,neden bilmiyorum ama yanlışları hataları olsa da ben ona inanıyorum.o yapmadı bence.her şey bi şekilde planlandı.biliyorlardı nihalin başkasıyla görüştüğünü planlayıp üzerinde yıktılar kadının.olay bu bence tamamen böyle.bu işin altından eşrefle bek murat çıkacak......

ben nihalle eşrefin arasında daha önce sanki duygusal birşeyler var gibide algıladım konuşmalarından ve tavırlarından.sanki zmanında birşeyler yaşamışlar gibi

evet evet kesinlikle bişiler yaşamışlar eşrefle nihal...

Bana da öyle geliyor. Aslında bu olay çok zor çözülecek bir olay değil ama savcının yanlış tutum ve yargısız infazı sonucu suçlu delil olmadan Nihal olarak belirlenmiş ve olayın üzeri örtülmüştür. Ne araştırma yapılmış ne de gerekli inceleme yapılmış. Mesela Yalçına bakıp bu suç işleyemez demiş yollamış Bek Murat ben yoktum demiş ona inanmış ülkesine yollamış suçu tek başına Nihalin işlediğini düşünmüş Nihali suçlamış oysa mantıklı herkes tek başına Nihal fiziksel yapısında birinin bu suçu işleyemeyeceğini bilir koskoca savcı öngörememiş. Suçlunun Nihal olduğu da ispatlanamayınca belki de gerçek suçlu veya suçlular bulunamamıştır. Belki katil Nihal belki başkası ama gerçek olan şu ki suçlu asla bulunamayacak ama savcı değiştirilir ve yerine tarafsız ve işini iyi yapan biri getirilirse ve yeniden tarafsız bir şekilde incelenirse olay çözülür. Savcı kişisel görüşleriyle değil delillerle olay çözmelidir.
Bir de kafama takılan bi konu var deniyor ki Agah konuşmaya şahit oldu Nihal de öldürdü. Nihal öldürmek yerine inkar etmeyi tercih ederdi. Ustalıkla yalan söyleyebilen bir kadın oğlunu mu yalanlayamayacak. İnkar ederdi olur biterdi. Bu sebep yüzünden hem oğluna hem kocasına katliam yapmazdı. Mantıken oturtamıyorum bu durumu.

Son düzenleme:
tam 2 haftadır izlemiyorum programı ama hala bir adım ileri gidilebilmiş değil sanırım,bazen müge anlının masus bu olayı uzattığını düşünüyorum,bu sezonda bu olay çözümlenemeden program tatile girecek ve gelecek sezon tekrar devam edecek ve müge anlı programını bu sayede izletecek,bu olayın çözümlenememesine ve hergün boşu boşuna programı meşgul etmesinden sıkıldım.

Son düzenleme:
tam 2 haftadır izlemiyorum programı ama hala bir adım ileri gidilebilmiş değil sanırım,bazen müge anlının masus bu olayı uzattığını düşünüyorum,bu sezonda bu olay çözümlenemeden program tatile girecek ve gelecek sezon tekrar devam edecek ve müge anlı programını bu sayede izletecek,bu olayın çözümlenememesine ve hergün boşu boşuna programı meşgul etmesinden sıkıldım.

:KK9:hı hııı polislerde mügenin hatrına olayı çözmüyorlar:KK50:

sinem olayıyla ilgili erdal vardı ya canlı yayına gelen hani abisi birisini öldürüp gömmüş cezaevinde, diğer kardeşide 9 gündür kayıpmışmış bugün inegölde dere kenarında gömülmüş cesedi bulunmuş sinemle ilgisi var diyolar.bencede sinemi de öldürüp gömdüler maleseff keşke sinemin cesedi bari bulunsa:KK43::KK43::KK43:

X