Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

şu hacı denen adam ne kadar itici...daha konuyu bilmeden adamdan irite olmuştum....hoş ..gerçi yanılmamışım ....çocuğunun kaybolmasına ..belkide öldürülmesine sebeb haalaaa kendini savunmaya çalışıyor .....savunma kendini ş....z....yerin dibine gir inşallah:KK4::KK4:41

Şuan programı izliyorum ama birşey anlamadım. Sürekli kavga...
İzleyen arkadaşlara birkaç sorum var.
Cumali ne zaman kaçırıldı? ( ben bi 5 yıl önce anladım sonra da 5 gün önce )
Bu yüzünü göstermeyen kadın kim oluyor?
Daha sorum var ama bu kadar yeterli olacak şimdilik:KK9:
Cumali de çok tatlı bir çocukmuş, inşallah sağsalim bulunur.

Aslında oldukça karışık bir konu eğer vaktin varsa internetten izlemeni tavsiye ederim en başından. tv arşivi com yada yıldız tv com dan eski programları izleyebilirsin.
Yine de ben özet geçeyim. Bu çocuk 5 yıl önce okulundan ben teyzesiyim diyen bir kadın tarafından alınmış ve bir daha haber alınamamış. Kaçıran kişinin Cumalinin babasının evliyken birlikte olduğu ve ayrıldığı 42 yaşındaki eski sevgilisi olduğundan şüpheleniyorlar Bu yüzü kapalı kişi şüpheli olan kişi. Ve çok daha çetrefilli konular var

Son düzenleme:
bu sabriye de ne kadınmış beee,her türlü bela varmış eşini de zehirlemişmiş madem neden bırakıyosunuz teslim edin polise:KK47:

Aslında oldukça karışık bir konu eğer vaktin varsa internetten izlemeni tavsiye ederim en başından. tv arşivi com yada yıldız tv com dan eski programları izleyebilirsin.
Yine de ben özet geçeyim. Bu çocuk 5 yıl önce okulundan ben teyzesiyim diyen bir kadın tarafından alınmış ve bir daha haber alınamamış. Kaçıran kişinin Cumalinin babasının evliyken birlikte olduğu ve ayrıldığı 42 yaşındaki eski sevgilisi olduğundan şüpheleniyorlar Bu yüzü kapalı kişi şüpheli olan kişi. Ve çok daha çetrefilli konular var

Sağol canım.
Konu çok karışık valla. Dünkü programdan sonra başım ağrıdı tümgün tekrarlarını seyredersem nolurum bilemiyorum:nazar:
5 yıl olmuş çocuk kaçıralı inşallah yaşıyordur yaa. Bıktım artık şu büyüklerin sapkınca ilişkilerinin cezasını çocukların çekmesinden...
Bizim milletimiz ne kadar zekiymiş, ne Kadar akıllıymış. 5 yıl önce öğretmeninden alınmış çocuk görgü şahidi varken bulunmuyor, bir izine bile rastlanmıyor. Çatalca cinayeti de öyle. Ankara`daki Sevgi Aslan (yanlış hatırlamıyorsam). Hiç mi bir ip ucu bulunmaz bunca zaman. Bu kadar mı profesyonel katillerimiz var bizim. Nerde yetişiyor bunlar böyle. Ya da gerekli mercilerler yeterli bir eğitimden mi geçmiyor.Anlamakta güçlük çekiyorum artık.:KK50:

şu sabriye ve canlı yayındaki nese midir nedir ne kadar belli ettiler kendilerini yalanlafrı bir bir ortaya çıkıyor hala yok o yalan söylüyor ben etmedim tutmadım arkasındsan biri bağlanıyor yayına aaa evet doğru hatırlayamamıştım,unutmuştum vsvs çocuk kaçırma olayı bu hergün olan bişey değilki delil olmayınca tutup içeride tıkamıyosun herşey ortada belli işte ne zor bir durum yazık cumaalinin annesine sabır diliyorum bugün çıldırdım nesenin konuşmalarına saçını yolasım geldi ....:KK57:sabriyeyle neseyi tokuşturcan kafalarını:KK47::KK47:

yazik ya bir an once bulunur insallh cocuk gerci bence basina birsey gelmis ama ...bu arada muge anliyi birisi dogru duzgun giydirsin ya sacina basina adam gibi bir model versinler yoksa sevabina ben giydircem :KK1:hic begenmiyorum kotu giyniyo

nazife sıkışınca kaçtı cumaaliyi leyla kaçırdı bunu bana talip söyledi dedi,bugün leyla kaçırdı talip yurtdışına götürdü dedi ne dediği belli değil ilk başta 18 yıldır görmüyordu bu şahısları,çocuğun annesi saldırsaya şu kadına siinir krizi geçiyorum burnunu kıvırıp kafayı yere sokup ben bilmiyom orobot resim ben değilim diyo yalancııı,yalan söylediği çok belli parmaklarıyla oynuyo sık sık polis açık versin diye bunu canlı yayında tutuyodur yakında hep beraber girerler deliğe bizde görürüz inşlh sabriyeyle nezifenin girdiğini kameralara saldırdıklarını:KK19::KK19:

Son düzenleme:
ay bayılcam ya şimdide hacının abisiyle kaçırdılar yurt dışına diyo müge ye ara bulursun bence ölmedi kalbime öyle geliyor,evlatlık verildi yurtdışına diyo yaaaaaaa:84::84::84:nerdde arayalım söyle diyo ara işte diyo,muge anlıda sen böyle dedinya artık kesinlikle hayatta olduğuna inanmıyorum dedi:KK43::KK43::KK43:insan çıldırıyor yaa bilmiyorum diyor herşeyde biliyor taksit taksit bişeyler anlatıp bi öyle bir böyle diyor valla ağlıycam ya polisler bunu alsın işkence yapsın vallahideee hakediyorrrrrrrrrr ne demek ya bildiği halde konuşmuyorr işin içindesin işte ii sabırlılar valla:KK47::KK47::KK47::KK47:

ay bayılcam ya şimdide hacının abisiyle kaçırdılar yurt dışına diyo müge ye ara bulursun bence ölmedi kalbime öyle geliyor,evlatlık verildi yurtdışına diyo yaaaaaaa:84::84::84:nerdde arayalım söyle diyo ara işte diyo,muge anlıda sen böyle dedinya artık kesinlikle hayatta olduğuna inanmıyorum dedi:KK43::KK43::KK43:insan çıldırıyor yaa bilmiyorum diyor herşeyde biliyor taksit taksit bişeyler anlatıp bi öyle bir böyle diyor valla ağlıycam ya polisler bunu alsın işkence yapsın vallahideee hakediyorrrrrrrrrr ne demek ya bildiği halde konuşmuyorr işin içindesin işte ii sabırlılar valla:KK47::KK47::KK47::KK47:

Bir bek murat vakası daha..

ne kadar güzel konuştuu yaa emine ii dedi milletvekili sanatçı zengin biri olsam hemen bulunurdu dedi çokta haklı:KK9:böyle halktan insanlar da yazık seslerini duyurabilmek için uğraşıyolar 5 yıl olmuşş koskoca 5 yıl kimbili o kadın neler çekiyor:KK43: çok üzüldüm yaaa sinemin anneside bağlandı yazık ya:KK58::KK58::KK58:

ayyy gördünüz mü dün yayından mersine gidince minibüste avukatla müge anlı beni sıkıştırdı inanmadılar açık vermedim,vermemeye çalıştım demiş nazife alllah belanı versin seninnn parmaklarını oynuyor kafayı sokuyor besbelli zaten yalan söylediği,birde dolmuşta gören adamı tehdit ediyor pislik kadınnn allahın belasııı:KK47::KK47::KK47::KK47:

ayy bu olaydan çok etkilendim yaa yayına geliyo zanlılar diyim artık o yalan bu yalan vallahiii elim ayağım titriyor şu kadınların sesini duyunca alsın polis yaaaaa bi güüzel sopa atsınlar elektrik versinler eşşşek gibi konuşurlarrrrrrrrr:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

belkide savcı bu nazife ve sabriyenin peşine sivil polis takmıştır telefonlarını dinliyodur açık bekliyodur :KK28::KK28:

Öldürüp dere yatağına attı
Güncelleme : 24 Mayıs 2011 13:53

Mücahit Kozluk'tan, yaklaşık bir hafta önce evden ayrıldıktan sonra bir daha haber alamayan yakınları, polise kayıp başvurusunda bulundu.

Bir televizyon programında da oğullarının en son Hasan Yılmaz D. (28) ile görüştüğünü iddia eden yakınları, o günden sonra kendisinden bir daha haber alamadıklarını belirtti.

Ailenin verdiği bilgi doğrultusunda soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri, Dalaman'da oturan Hasan Yılmaz D'nin, eşi Hüsne D. (28) ile Adana'da oturan annesinin yanına geldiğini belirledi.

Haklarında yakalama kararı çıkartılan zanlı ile eşi Namık Kemal Mahallesi'nde Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü İnfaz ve Cinayet Büro amirliklerine bağlı ekipler tarafından gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğüne getirilen zanlının, Kozluk'un, eşine bir sosyal paylaşım sitesi üzerinden sarkıntılıkta bulunduğunu ve kendisinin de bunu gördüğünü söylediği öğrenildi.

Bunun üzerine buluştuğu ve çıkan tartışma sonucunda Kozluk'u bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf eden zanlının, cesedi de Dalaman'da bir göl kenarına attığını söylediği belirtildi.

Bu arada, zanlının ifadesi doğrultusunda Kozluk'a ait cesedin bulunması için çalışma başlatıldığı, Hasan Yılmaz D. yakalandığında üzerinde bulunan bıçağın olayda kullanılan suç aleti olup olmadığının belirlenmeye çalışıldığı bildirildi.

Hasan Yılmaz D. ile Hüsne D'nin Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından Dalaman'a gönderilecekleri öğrenildi.
muge anlının aradığı çocuk değilmi bu öldürülmüş zaten kadın demişti benim oğlumu öldürdüler yoksa eve gelmemezlik yapmaz diyordu çok üzüldüm anacığına:KK14:

MUĞLA’nın Dalaman İlçesi’nde 12 Mayıs’tan bu yana kayıp olan 23 yaşındaki Mücahit Kozluk’u sosyal paylaşım sitesi facebook’tan taciz ettiği gerekçesiyle bıçaklayarak öldürdüğünü iddia eden 28 yaşındaki H.Y.D ve eşini polis Adana’da yakaladı. Ancak, polis zanlının söylediği Dalaman’daki ormanlık alanda Kozluk’un cesedini bulamadı.

Dalaman’daki bir tamirhanede bobinaj ustası olarak çalışan Mücahit Kozluk, geçen 12 Mayıs gecesi iddiaya göre, dövmecilik yapan arkadaşı H.Y.D.’den gelen bir telefonun ardından evden çıktı. Yakınları evden çıkmasının ardından hemen telefon ettikleri Kozluk’a ulaşamadı. Telefonu kapalı olan Kozluk’tan bir daha haber alamayan yakınları polise gidip, kayıp başvurusunda bulundu.

Bunun üzerine harekete geçen polis, H.Y.D.’nin eşi H.S.D. ile Adana Çamlıbel Mahallesi’nde yaşayan annesinin yanına gittiğini belirledi. Bunun üzerine Adana polisi, H.Y.D. ve eşini, bugün saat 11.00 sıralarında eve düzenlediği operasyonla gözaltına aldı.

H.Y.D., polisteki sorgusunda Kozluk’u eşini sosyal paylaşım sitesi ‘Facebook’ta taciz ettiği için bıçaklayıp öldürdüğü itirafında bulundu. H.Y.D.’nin ifadesinde, "Eşimin Facebook sayfasına girdiğimde arkadaşım Mücahit Kozluk’un taciz mesajları attığını öğrendim. Ona davetkar üslupla mesaj attım. Cevap yazınca, kendini ele verdi. Bunun üzerine telefon edip, ’Erkeksen gel yoksa ben geleceğim’ dedim. Daha sonra otomobilime atlayıp, evine gittim. Gittiğimde evin önünde beni bekliyordu. Otomobile alıp, bir ormanlık alana götürdüm. Önce birkaç yumruk attım. Bu sırada eşime telefon edip, Kozluk’un kendisini taciz edip, etmediğini sordum. Taciz ettiğini, ancak elimi kana bulamamdan kortuğu için bana söyleyemediğini anlattı.

Bu sırada, Kozluk, cebinden çıkardığı bıçakla beni bacağımdan yaraladı. Bıçağı elinden aldım. Gelişi güzel vücudunun çeşitli yerlerine sapladım. Yerde can çekişirken, ambulans çağırmamı istedi. ‘Sana bir de ambulans mı çağıracağım’ diyerek, bıçağı birkaç kez daha sapladım. Daha sonra oradan uzaklaştım" dediği öğrenildi. Ancak, Dalaman polisi, H.Y.D.’nin söylediği ormanlık alanda Kozluk’un cesedini bulamadı.

Dalaman İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden üç kişilik bir ekip, zanlı H.Y.D. ile eşi H.S.D.’yi getirmek için Adana’ya hareket etti. H.Y.D.’nin sorgusuna Dalaman’da devam edileceği ve Kozluk’u öldürdüğünü ileri sürdüğü yerde tatbikat yaptırılacağı bildirildi.

Öte yandan H.Y.D. ve eşinin yakalandığından haberi olmayan Kozluk’un annesi Derya Abuleyla ve ablası Gülayşe Gazazoğlu aynı saatlerde bir televizyon kanalında yayınlanan ’Müge Anlı ile Tatlı Sert’ adlı programın konuğu olarak, kayıp oğlunun bulunması için yardım istiyordu.

evet oymuşş yaa bugün sabah 11 de yakalanmışlar ama ceset bulunamamış sabah açılışı bununla yaparlar:KK14:

Mücahit Kozluk Facebook'tan taciz iddiası ile öldürüldü ama cesedi bir türlü bulunamadı!

23 yaşındaki Mücahit Kozluk'u facebook'tan taciz ettiği gerekçesiyle bıçaklayarak öldürdüğünü iddia eden H.Y.D ve eşini polis Adana'da yakaladı.

"Eşimi taciz etti, öldürdüm" dedi, ceset bulunamadı.

Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde 12 Mayıs'tan bu yana kayıp olan 23 yaşındaki Mücahit Kozluk'u sosyal paylaşım sitesi facebook'tan taciz ettiği gerekçesiyle bıçaklayarak öldürdüğünü iddia eden 28 yaşındaki H.Y.D ve eşini polis Adana'da yakaladı. Ancak, polis zanlının söylediği Dalaman'daki ormanlık alanda Kozluk'un cesedini bulamadı.

Dalaman'daki bir tamirhanede bobinaj ustası olarak çalışan Mücahit Kozluk, geçen 12 Mayıs gecesi iddiaya göre, dövmecilik yapan arkadaşı H.Y.D.'den gelen bir telefonun ardından evden çıktı. Yakınları evden çıkmasının ardından hemen telefon ettikleri Kozluk'a ulaşamadı. Telefonu kapalı olan Kozluk'tan bir daha haber alamayan yakınları polise gidip, kayıp başvurusunda bulundu.

Bunun üzerine harekete geçen polis, H.Y.D.'nin eşi H.S.D. ile Adana Çamlıbel Mahallesi'nde yaşayan annesinin yanına gittiğini belirledi. Bunun üzerine Adana polisi, H.Y.D. ve eşini, bugün saat 11.00 sıralarında eve düzenlediği operasyonla gözaltına aldı.

H.Y.D., polisteki sorgusunda Kozluk'u eşini sosyal paylaşım sitesi `Facebook'ta taciz ettiği için bıçaklayıp öldürdüğü itirafında bulundu. H.Y.D.'nin ifadesinde, "Eşimin Facebook sayfasına girdiğimde arkadaşım Mücahit Kozluk'un taciz mesajları attığını öğrendim. Ona davetkar üslupla mesaj attım. Cevap yazınca, kendini ele verdi. Bunun üzerine telefon edip, 'Erkeksen gel yoksa ben geleceğim' dedim. Daha sonra otomobilime atlayıp, evine gittim. Gittiğimde evin önünde beni bekliyordu. Otomobile alıp, bir ormanlık alana götürdüm. Önce birkaç yumruk attım. Bu sırada eşime telefon edip, Kozluk'un kendisini taciz edip, etmediğini sordum. Taciz ettiğini, ancak elimi kana bulamamdan kortuğu için bana söyleyemediğini anlattı. Bu sırada, Kozluk, cebinden çıkardığı bıçakla beni bacağımdan yaraladı. Bıçağı elinden aldım. Gelişi güzel vücudunun çeşitli yerlerine sapladım. Yerde can çekişirken, ambulans çağırmamı istedi. `Sana bir de ambulans mı çağıracağım' diyerek, bıçağı birkaç kez daha sapladım. Daha sonra oradan uzaklaştım" dediği öğrenildi. Ancak, Dalaman polisi, H.Y.D.'nin söylediği ormanlık alanda Kozluk'un cesedini bulamadı.

Dalaman İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden üç kişilik bir ekip, zanlı H.Y.D. ile eşi H.S.D.'yi getirmek için Adana'ya hareket etti. H.Y.D.'nin sorgusuna Dalaman'da devam edileceği ve Kozluk'u öldürdüğünü ileri sürdüğü yerde tatbikat yaptırılacağı bildirildi.

Öte yandan H.Y.D. ve eşinin yakalandığından haberi olmayan Kozluk'un annesi Derya Abuleyla ve ablası Gülayşe Gazazoğlu aynı saatlerde bir televizyon kanalında yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' adlı programın konuğu olarak, kayıp oğlunun bulunması için yardım istiyordu.

ADANA'DA YAKALANDILAR

Adana polisi 28 yaşındaki H.Y.D. ve eşi 24 yaşındaki H.S.D.'yi Çamlıbel Mahallesi'nde yakaladı. Gözaltına alınan zanlılar Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Emniyete getirilişi sırasında H.Y.D'nin rahat hareket etmesi dikkat çekti. Adana'da Ticaret Meslek Lisesi'ni bitirdikten sonra, Mustafa Kemal Üniversitesi İskenderun Meslek Yüksekokulu'nu tamamlayan ve Dalaman'da dövmecilik yapan H.Y.D.'nin, eşi H.S.D.'ye sarkıntılık yaptığı iddiasıyla Kozluk'u öldürdüğü iddia edildi. Cinayeti soğukkanlılıkla anlatan H.Y.D, kavga sırasında Mücahit Kozluk'un kendisini bacağından bıçakladığını söyledi. Zanlı, polislere sağ ayağını gösterdi, ancak, bıçak yarasına rastlanmadı.

DİKKAT ÇEKEN MESAJLAR

Bu arada, zanlının verdiği bilgiler doğrultusunda Kozluk'un cesedini arama çalışmaları başlatıldı. Zanlıların Muğla'dan gelen polislerce götürülecekleri belirtildi. Soruşturma sürerken, H.Y.D.'nin facebook sayfasındaki mesajları da dikkat çekti. Her yerde aranan Kozluk'un ablası, facebooktaki sayfasında, haber alamadıkları kardeşinin bulunması için arkadaşlarından yardım isterken, D.'nin paylaşımlarında 'Bekle beni dört duvar geliyorum, yıkamayacan bu sefer beni' diye yazdığı, Kozluk'un kaybolmasının ardından mesajlarında cinayet ve cezaevi temalarına yer verdiği görüldü.

Son düzenleme:
ayyy çatlıyorum sinirden ne kadar rahat yalan söylüyor yaa gııcık oldum keşke stüdyo da seyirci olsam reklam arasında yolardım:KK30: cafer tnerin katilleri de belliydi zaten ii oldu yakalandılar hemen:KK19:

X