Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar merhaba benım de bır ay once dayımı oldurduler katıller dun yakalandı ve cenazemızı yarın kaldırabılcegız ...ben de her sabah muge anlıyı ızlerdım ama ızlerken ınsanın kendı basına bu tarz bır olay gelecegını hıc dusunemıyor konduramıyor:KK50: ben de acımı sızlerle paylasmak ıstedım...

Başınız sağolsun Allah sabır versin

kızlar merhaba benım de bır ay once dayımı oldurduler katıller dun yakalandı ve cenazemızı yarın kaldırabılcegız ...ben de her sabah muge anlıyı ızlerdım ama ızlerken ınsanın kendı basına bu tarz bır olay gelecegını hıc dusunemıyor konduramıyor:KK50: ben de acımı sızlerle paylasmak ıstedım...

Başınız sağ olsun.Allah sabır versin güzelim..

Arif Verimli'nin niye bu programda olduğunu anlamakta güçlük çekiyorum. Konuları gereksiz bölüp anlamsız bağlantılar kuruyor mantıksız çıkarımlar yapıyor. Hiçbir zaman mantıklı konuşmuyor. Rahatsız edici şekilde konuların arasına girip saçma sapan yorumlar yapıyo. İzlerken rahatsızlık veriyor.

cok sagolun arkadaslar....allah kımseye boylle acılar yasatmasın hıc bır sucu olmayan tum sucu alın terıyle para kazanmak olan ınsanın parasına goz dıkıp oldurup yakmak gerıye 3 parca kemık bırakmak nasıl bır ruh halıdır cozemedık bılemedık .....

arkadaşlar bence çatalca cinayetinde ..nihalin parmağının olduğunu düşünmüyorum .bu işi eşrefin yaptığına inanmaya başladım...ama planlayarak değil ...zaten araları açıkmış.bir gün eşref babasıyla konuşmaya gelmip tartışmaya ,başlayınca necip beyde mirasından men edeceğini söylediyse eşref zaten asabi,bir yapısı var ,çileden çıkıp babasını öldürmüş olabilir.agahın durumu zaten belli görgü şahidi olduğu için oda pisipisine ,gitti diyorum ben........bu benim görüşüm.proğrama çıkınca eşrefin yüzüne çok dikkatli bakın bir.kıpkırmızı adeta kendini kasıyormuş gibi

ayyy, basta nihal suclaniyordu, sonra esref suclandi, simdi de turkmenler geldi oldurdu gittiye cevirdiler...
hepsini diyen taniklar da cikti....

ben esreften pek suphelenmiyorum acikcasi... bence genelde oldukca mantikli konusuyor...

ama nihal hep sacmaliyor, hep konuyu baska yerlere cekiyor... hep celiskili konusuyor.. bence oldurmediyse de gordu birseyler.. kesin birseylerden haberi var....

çatalcada bir gelişme var mı?

Bugün telefona bir izleyici bağlandı. Çatalca'da camide 65-70 yaşlarında bir adam cinayetle ilgili bildiklerini anlatmış. Murat Bek cinayetlerden sonra çiftlikte çalışmaya başlayan işçiye cinayeti anlatmış demiş ki Eşref babasını kardeşini öldürdü beni de tarlaya götürüp başıma silah dayadı cinayeti ben işledim de dedi ben de kabul etmedim o zaman konuşursan seni de aileni de öldürürüm demiş. Murat da o yüzden konuşmadığını anlatmış. Murat Bek'in olayı anlattığı kişide camideki amcaya anlatmış bunları ama Eşreften korktukları için isimlerinin verilmesini istemiyorlarmış. Eşref onlara da zarar verir diye anlatmıyorlarmış.

Bugün telefona bir izleyici bağlandı. Çatalca'da camide 65-70 yaşlarında bir adam cinayetle ilgili bildiklerini anlatmış. Murat Bek cinayetlerden sonra çiftlikte çalışmaya başlayan işçiye cinayeti anlatmış demiş ki Eşref babasını kardeşini öldürdü beni de tarlaya götürüp başıma silah dayadı cinayeti ben işledim de dedi ben de kabul etmedim o zaman konuşursan seni de aileni de öldürürüm demiş. Murat da o yüzden konuşmadığını anlatmış. Murat Bek'in olayı anlattığı kişide camideki amcaya anlatmış bunları ama Eşreften korktukları için isimlerinin verilmesini istemiyorlarmış. Eşref onlara da zarar verir diye anlatmıyorlarmış.

teşekürler. ben de anlamamıştım reklam arası verip durdular. hiç iyi olmadı şu reklamlardaki değişiklik:63:
bu bekmurat o kadar korkusuyorsa neden anlatıyor başkalarına orasını anlamıyorum. başkalarına anlatan kişi gider savcıya anlatır eşref de girer içeri o da rahatlar. bu nokta da eşref yalnız değil diye düşünüyorum. bekmurat da olayın içinde. yardım etti ki sesini çıkaramıyor. yoksa ifade vermesi herkesin işini kolaylaştırır.

bence eşrefte öldürmedi.
hiç ummadık kişiler öldürdü gibi geliyor bana.

Bana da hep Eşrefmiş gibi geliyor ama belli olmaz tabi. Açıkçası bu işin çözüleceğinden emin değilim. Aradan 3 yıl geçmiş deliller yok olmuş tanıklar hatırlamıyorum deyip işin içinden çıkarlar. Nihal'in tavrı da tuhaf. Normalde sinirlenince panter gibi olan Nihal, kendisini cinayetle suçlayan Eşref hakkındaki iddialar karşısında sus pus oluyor Neden savcıya gidip suç duyurusunda bulunmuyor. Çok değişik şeyler dönüyor ama bence bir ömür muamma kalacak bu cinayetler çözülemeyecek.

Bana da hep Eşrefmiş gibi geliyor ama belli olmaz tabi. Açıkçası bu işin çözüleceğinden emin değilim. Aradan 3 yıl geçmiş deliller yok olmuş tanıklar hatırlamıyorum deyip işin içinden çıkarlar. Nihal'in tavrı da tuhaf. Normalde sinirlenince panter gibi olan Nihal, kendisini cinayetle suçlayan Eşref hakkındaki iddialar karşısında sus pus oluyor Neden savcıya gidip suç duyurusunda bulunmuyor. Çok değişik şeyler dönüyor ama bence bir ömür muamma kalacak bu cinayetler çözülemeyecek.

umarım çözülür.
dediğin gibi çok değişik işler dönüyorr.

düğüm bek muratta çözülüyor ,bunu artık dünya alem biliyor,murat konuşsa tamamdır bu iş,bu kadar zormu bek muratı konuşturmak anlamadım gitti,neden polisler yakasından tutup sorguya çekmiyor,isterlerse konuştururlar,bek murat bek murat deniyor ama kimse bişey yapmıyor,çok ilginç ve saçma!çözüm bu kadar basitken neyi zorlaştırıyorlar,katil nihalde olsa,eşrefte olsa,başka biriside olsa murat herşeyi biliyor,onun bildiğinide hepimiz biliyoruz ama yine diyorum kimse birşey yapmıyor.

Son düzenleme:
eşrefin hal hareketleri, bakışları,konuşmaları bana başından beri şüpheli geliyor.sanki bu cinayetin arkasından o çıkacak.

Bence O kadin cok bariz belli cocugunun mezarina gidemiyormus gidip ne diyecekmis... Ben böyle bir sey duymadim... Ne diyebilirsinki, Allah rahmet eylesin öldürülmüs cocuk... Madem bir ilgin yok neden cocugunun mezarina gidemiyorsun... Allaha büyük söylemiyorum Allah beni affetsin eger yaniliyorsam... Ama bence katil Adamin karisi olacak nihalmi ne ismi neydi.. Zaten suratindan belli ne oldugu... Bence planlayip sunu öldüreyimde miras bana kalsin diye.. Ama cocugun ne sucu vardi. Bir anne nasil kiyar cocuguna... Bence olaylari baskalarinin üstüne yikmaya calisiyor... inanmiyorum onun samimiyetine aglamalirina sizlanmalarina...

X