Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

benim anlamadigim olay robot resmi koydular biri aradi heralde bu nazife geldi ee peki bu robot resmin konulasindaki amac neydi nazife hergün oraya gelsin otursun diye miydi?yani ögretmene teshis ettirmediler mi yada neden bekleniyor..benine kadar tutuyor fakat hala neden hergün gelip orda konusuyor anlamiyorum..ögretmen bu demiyorsa cikarmasinalr,ama ögrenciler bile benli resmini görmeden bu kadindi surda beni vardi dediler..yani ceset mi bulmalari lazim illa yani robot resmi oraya koyup arayin diyorlar ama amaci ne ben anlamdm..ben kacirdim demeyecegine göre kimsenin bu kadina ve hacinin agzina iki tane carpasim geliyor..
babam su haciyi bi dövseler diyor:) pis adam

ben okuyorum :)))
saol canım:KK71:
Ben okuyorum. Programı sayende takip ediyorum:KK71:
Senin için endişenmeleye başlıyorum ama. İzlemeye biraz ara ver istersen, nazife ve sabriye seni sinir hastası yapacak:KK1:
Bugün programı biraz seyrettim de dayanamadım kadına.:KK4:

aa iyimiş bari bende sırf onlar için dikkatlice bu sıralar izliyrum bir an önce sonlansa şu olay,saol canım iyiyim iyiyim ben:KK1:

benim anlamadigim olay robot resmi koydular biri aradi heralde bu nazife geldi ee peki bu robot resmin konulasindaki amac neydi nazife hergün oraya gelsin otursun diye miydi?yani ögretmene teshis ettirmediler mi yada neden bekleniyor..benine kadar tutuyor fakat hala neden hergün gelip orda konusuyor anlamiyorum..ögretmen bu demiyorsa cikarmasinalr,ama ögrenciler bile benli resmini görmeden bu kadindi surda beni vardi dediler..yani ceset mi bulmalari lazim illa yani robot resmi oraya koyup arayin diyorlar ama amaci ne ben anlamdm..ben kacirdim demeyecegine göre kimsenin bu kadina ve hacinin agzina iki tane carpasim geliyor..
babam su haciyi bi dövseler diyor:) pis adam
katılıyorum babana:KK1:birde etrafına bağırıp çağırıyor hacı denen adam,kendisi yüzünden bu haldeler olan çocuğa olmuş madem intikam alacaksın git hacıyı gebert:KK57:sanırım polis izlemede bunları delil bekliyorlar malesef biraz zor ama kimbilir öldürüp nereye attılar :KK14:

Caniler, televizyonu satıp kazma kürek aldı
Güncelleme : 25 Mayıs 2011 13:53

Beylikdüzü'nde Cafer Taner'i (53) öldürüp, Gürpınar sahiline gömdükleri iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişi adliyeye sevk edildi. Zanlıların, cesedi gömmekte kullanacakları kazma ve küreği satın alabilmek için evdeki televizyonu sattıkları öğrenildi.

Beylikdüzü Gürpınar Sahili Dalyan mevkiinde 18 Mayıs 2011 tarihinde piknikçiler, boş bir arazide başı toprağın dışına çıkmış bir ceset bulunca durumu polise bildirdi. Olay yerinde yapılan araştırmada çevredeki başıboş köpeklerin toprağı eşelemesi sonucu bir erkek şahsa ait olan cesedin baş kısmının toprak üzerine çıktığı belirlendi. Topraktan çıkarılan ceset üzerinde kimliğini belli edecek herhangi bir belge bulunamayınca polis, parmak izi kaydından ve yapılan kayıp başvurularından cesedin Cafer Taner'e (53) ait olduğunu belirledi.

Boğularak öldürüldüğü tespit edilen Cafer Taner cinayeti ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği bünyesinde soruşturma başlatıldı. Taner'in ailesi tarafından yapılan kayıp başvurusunda 34 EV 793 plakalı Fiat Doblo otomobilinin de kayıp olduğunun görülmesi üzerine polis, çevredeki işyerlerine ait çok sayıda güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Önce yakın çevrede herhangi bir görüntü bulunamadı. Bunun üzerine polis, çemberi genişleterek aramalarını sürdürdü. Polis, otomobilin izini, Avcılar'da bir benzin istasyonunda benzin alırken belirledi. Araç içindeki 3 kişinin ise Aykut O.(21), Fatih Ç.(27) ile Tacettin D.(24) olduğunu belirledi.

Önce zanlıların kimliklerini belirleyen polis, daha sonra da adreslerini belirledi. Ancak zanlılar bulunamadığı için gözaltına alınamadı. Yapılan araştırmalarda zanlılardan ikisinin il dışına çıkarak memleketlerine kaçtıkları bilgisine ulaşan polis, zanlıların memleketlerindeki adreslerini de belirledi. Aykut O. İstanbul'da, Tacettin D. Tokat'ta ve Fatih Ç. de Aksaray'da yakalanarak gözaltına alındı.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine götürülen 3 zanlının ifadeleri alındı. Zanlı Fatih Ç.'nin, Cafer Taner'den bin 500 TL alacağı olduğu, borcunu ödemesi için 11 Mayıs 2011 tarihinde Bahçelievler'deki evine davet ettiği iddia edildi. Taner'in borcunu ödemeye yanaşmaması üzerine aralarında tartışma çıktığı, arbede sırasında Taner'in silah çektiği ve zanlıların da Taner'in silahını almak için üzerine atladıkları şeklinde ifade verdikleri öğrenildi. Zanlıların, Taner'in üzerinden çekildiklerinde boğularak öldüğünü gördükleri şeklinde bilgi verdikleri iddia edildi.

CİNAYET SONRASI SİGARA MOLASI
Daha sonra dışarı çıkan zanlıların birer sigara içtikleri de öne sürüldü. Ölüm olayından bir gün sonra da zanlıyı boş bir araziye gömmeye karar veren zanlıların, kazma kürek almak için paraları olmadığından evdeki televizyonu mahallede bulunan bir spotçuya sattıkları öğrenildi.

Taner'in cansız bedenini halıya sarıp kendi arabasına da koyarak boş bir araziye götüren zanlıların, toprağı kazıp cesedi de buraya gömdükleri ileri sürüldü. Daha sonra Taner'in otomobilini yıkatıp, daha sonra alacağız diye oto yıkamacıya bıraktıkları öğrenildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan ve işlemleri tamamlanan üç zanlı, cinayet suçlamasıyla Büyükçekmece Adliyesine sevk edildi.
Cihan Haber Ajansı
:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ben o fatihin babasina üzüldüm..aman evli adamin istanbulda cocugunu evde birakip genc adamlarla gezmeside tuhaf,birde o genc olan cocuk ya hic utanmiyorlar masallah cikti utanmaz rezil üfürdü durdu

ben o fatihin babasina üzüldüm..aman evli adamin istanbulda cocugunu evde birakip genc adamlarla gezmeside tuhaf,birde o genc olan cocuk ya hic utanmiyorlar masallah cikti utanmaz rezil üfürdü durdu

53 yaşındaki adamın 20 küsür yaşındaki gençlerle takılması gerçekten çok ilginç. Anladığım kadarıyla samimilermiş de. Bir de oğlunu onların yanına götürüyor. Yazık oğlu nasıl da ağlıyordu içim parçalandı. çocuğun yüzünde acı, öfke, yalnızlık herşey vardı..

ya kadın aslında kısmen itiraf etti. Evet yanımmızdaydı, o çarşaf giyiyordu dedi:KK53:
Ben mi yanlış anladım yaaa.

cumali`yi teslim eden öğretmen bu nazife`yi hiç görmedi mi? en iyi o bilir. bu yada değil demiyor mu?
gerçi geçen hafta ben bu olayı unutmak istiyorum dediğini söylediler. ona da ayrı bir yuhh çekiyorum. en azından bu yada değil desin.

katılıyorum babana:KK1:birde etrafına bağırıp çağırıyor hacı denen adam,kendisi yüzünden bu haldeler olan çocuğa olmuş madem intikam alacaksın git hacıyı gebert:KK57:sanırım polis izlemede bunları delil bekliyorlar malesef biraz zor ama kimbilir öldürüp nereye attılar :KK14:

Bence de amaç ipucu yakalamak Kadın birşeyler nalatsın ki olay aydınlansın Sabriye de yok ortada büyük ihtimal Sabriye gözaltında Yoksa mutlaka programa bağlanırdı Şimdi Nazife açık versin olay çözülsün diye Müge'ye çıkarıyorlar. Bence de çocuk öldürüldü nereye gömüldüğünü de bunlar ancak söyleyecek. Sabırsızlıkla bunların tutuklanıp götürüldüğünü görmek istiyorum. Dilber olayındaki gibi inşallah suça karışan hepsi müebbet hapis alır.

evet doğruymuş bakın polis istese 5 dk da bulur,ya başka biri var kaçmasın göçmesin diye bazı şeylerede sesimizi çıkarmıyoruz biliyoruz aslında diyor ağzından laf almaya çalışırken poliste geride boş durmayıpkim bilir bu olayla ilgili kaç kişiyi takip ediyor sorguluyor,sabırlı olun dediğine göre inşşlh en kısa zaman da yakalanırlarda ekranda görürüz o an ki suratlarınıEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

ayy yazık kaç gündür diğer olaylara sıra gelmedi şu sabriyenin nesenin oyalaması yüzünden:KK20:balıkesirde öldürülen kadının babasıda bekleyip duruyordu yazık yaşlı başlı adam ona da çok üzüldüm adamcağıza:KK14:

X