Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

valla kızlar bi sinemin annesine bakın zavallı kadın kızım diye diye ağlıyo bulunsun diye bu havva da dünyasından bezmiş bi surat var orda zaman geçiriyo:umursamaz::umursamaz::umursamaz:

sırf şu havva yüzünden açmak istemiyorum bu kanalı :umursamaz:

zaten surat yok kialsanaalsanasmilealsanaalsanasmile elin adamı gelip senin köyündeki çocuğu naapsın bazen de diyorum ki oralarda çukur v.s var mı acaba ne biliim düşmüş olabilir mibilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

bence havvayla erdal aslında görüşüyolar.
ateş olmayan yerden duman çıkar mı?
ilk neden onu arayasın ki?
bi de havvayla yakın ki havva hanım abla ne bileyim bacım falan diye hitap etmiyor.
evli barklı adam, evli barklı kadına neden arkadaşıymış gibi hitap etsin ki.

oy oy oy, Müge'nin aklına gelen benim de aklıma geldi.. Bartın'a gittiğini söylemediyse annesine, annesi neden ara desin ki? var bişi.. pis günahını almiyim ama alsanaalsanasmile

o degilde cocuklari kaybolanlar artik mügeye cikmadan önce iki defa düsünecekler
havva ciktigina pisman olmusturakannehir

Ay bi de insanlar üstüne geldikçe bağrınmıyo mu bide yaaa yaaa diye uzatıyor garip bi şekilde sinir ettiklava: duruyor duruyor insanlardan laf yiyince ona ne yapacaksanız bana yapın bilmem ne yırtınıyo

ay bu kadın cok garip bakıyo sınsı sınsı yaaa
bu kadın kesın bişey biliyo
bi dediği digerini tutmuyo klava:

müge hanım yaaaaağğğğğğğğğğ! sırnaşık şey

bi de beynim durdu demıyo muuu klava:
sankı varda durcakkk onunkı simdiye kadar çalışmamıştır hiçç kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…