Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bir şey saklıyorlar....hep diyorum çocukları kaybolmuş diğer insanlar gibi değiller
hem o erdal denen adamla birilişkiside olabilir

arkadaşlar birisi hiçalakası olmayan birisiyle adımızı ansalar biz naaparız....çıldırırız demii.alnını karışlarız..bu dedikoduyu kim çıkardı sorarız ,,yüzleşmeye kalkarız..vs .vs...var bununda altından çok pis bişey çıkacak

bir şey saklıyorlar....hep diyorum çocukları kaybolmuş diğer insanlar gibi değiller
hem o erdal denen adamla birilişkiside olabilir

arkadaşlar birisi hiçalakası olmayan birisiyle adımızı ansalar biz naaparız....çıldırırız demii.alnını karışlarız..bu dedikoduyu kim çıkardı sorarız ,,yüzleşmeye kalkarız..vs .vs...var bununda altından çok pis bişey çıkacak

katılıyorum.. sanki beraber anılmayı bekliyormuş gibi hazırlıklı adam..
hiç tepki yok şaşırma yok.
ama ŞAŞIRTMA var.
müge diyo ki sen bu çarşaf işini havvadan sonra söyleyen 2. kişisin. demek adamın malumatı var. ama o kalkıp başka konulardan bahsedip laf salatası yapıyor. neden sizin dedikodunuzu yapmış olabilirler diye soruluyor. adam alakasız olaylar anlatıp soruya cevap vermiyor.
hem adam havvanın halasının kızının kocası değil mi? yani havva asıl kuzeniyle samimi olmalı olacaksa, ama bu adamın adı daha çok geçiyor...

Son düzenleme:
olabılırr CADIARZU
ayrıca bu kadının açıklamadıgı cocugundan önemlı ne olabılır kı
bışey saklıyo ama gerekçesı ne cok merak edıyorumm :uhm:

belki kızanlar olacaktır
ama bu kadın masum değil,sakladığı bi şeyler var:hulya: önemli bi şeyler

kızlar farkettiniz mi havva bayramda hangi eve girdiklerini nerelere kimlerle gittiklerini taşı toprağı herşeyi hatırlıyor en ince ayrıntısına kadar anlatıyor fakat iş melihle ilgili ciddi konulara gelince ya hatırlamıyor ya unutuyor yada bilmiyor.havva ya gerçekten kendini izah edemediği için anlatamıyor olayları yada cidden bişeyler saklıyor..

kızlar farkettiniz mi havva bayramda hangi eve girdiklerini nerelere kimlerle gittiklerini taşı toprağı herşeyi hatırlıyor en ince ayrıntısına kadar anlatıyor fakat iş melihle ilgili ciddi konulara gelince ya hatırlamıyor ya unutuyor yada bilmiyor.havva ya gerçekten kendini izah edemediği için anlatamıyor olayları yada cidden bişeyler saklıyor..

Nasıl izah edemesinki ya millete çatır çatır sen böyle dedin yaa nasıl duymadın yaağğğ diye çıkışmasını biliyor.Çatır çatır yalanları da saydırıyor.İnanmıyorum ben bu sebeple

Nasıl izah edemesinki ya millete çatır çatır sen böyle dedin yaa nasıl duymadın yaağğğ diye çıkışmasını biliyor.Çatır çatır yalanları da saydırıyor.İnanmıyorum ben bu sebeple

haklısın bende inanmıyorum otu börtü böceği dağı taşı kim nereye gitmiş kim kimi aramış kim ne yemiş gereksiz herşeyi hatırlıyor ama iş ciddi konulara gelince de sıkıştığı yerde hep bir hafıza kaybı yaşıyor.diyor ki o anın şokuyla hatırlamıyorum.tamam o anın şokuyla o an hatırlamaya bilirsin ama insan sonradan düşündükçe yavaş yavaş zihninde canlanır herşey.valla oğluna bişey yaptıysa günahı boynuna.

birde programın sonunda mügenın yanında bir bayan vardı bugun mahkemesi varmış birinin umarım müebbet verirler dedi. o olay ne kıme ceza veriyorlar..bilen varsa özet alabılırmıyım..

havva suçlu mu değil mi bilmiyorum ama müge hanım ona ısrarla bi soru sorduğu zaman dişlerini sıkması gözlerini evirip çevirmesi agresif hareketleri beni deli ediyor.

ben birde şunu anlayamadım. sinemle ilgili yine biri çıktı pavyonda dedi ben yerini gösterebilirim dedi de niye gidip baskın falan bişi yapmıyolar hani noldu bayan çıktı konuştu anlattı ama hiçbi gelişme olmadı. bana da bu çok anlamsız geliyor.

birde programın sonunda mügenın yanında bir bayan vardı bugun mahkemesi varmış birinin umarım müebbet verirler dedi. o olay ne kıme ceza veriyorlar..bilen varsa özet alabılırmıyım..

gecen sene g.osmanpasada evinde iki cocuguyla 5 tl icin oldurulen bi kadin vardi ilknur...onun annesiydi o insallah muebbet verirler gercektendekötükedihüso

bakalım bu havvadan neçıkacak
sevgili olayımı
çoçukları nımı sattılar
birşeyler çıkacak ama nee

gecen sene g.osmanpasada evinde iki cocuguyla 5 tl icin oldurulen bi kadin vardi ilknur...onun annesiydi o insallah muebbet verirler gercektendekötükedihüso

sağol cevabın için...o olayı hatırlayamadım ama inşallah muebbet verirler 5 tl için yapılırmı bu kadar mı ucuz insan hayatı yazık..

ben birde şunu anlayamadım. sinemle ilgili yine biri çıktı pavyonda dedi ben yerini gösterebilirim dedi de niye gidip baskın falan bişi yapmıyolar hani noldu bayan çıktı konuştu anlattı ama hiçbi gelişme olmadı. bana da bu çok anlamsız geliyor.

onlar ilk önce savcıya dilekçe veriyolar sonra polis oraya baskın yapıyo en son kadını canlı yayına alıyolar direk kadını çıkarmıyolar yoksa hemen yer değiştirirler ilk önce baskın yapıp kadını çıkarıyolar tv ye

X