Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

yapmayın yahu,
o yaralı bi anne söylediklerini kontrol edemiyor olabilir ki zaten kadın resmen çöktü ekran önünde
şuurunun zaman zaman fire vermesi son derece doğal
ayrıca siz hiç mi genç olmadınız?
hiç mi ailenizden saklı bişi yapmadınız?
her hareketinizi kontrol mu ediyordu aileniz?
her adımınızdan haberdar mıydılar?
sinem hata yapmış olabilir ki bunun bedelini muhtemelen cok ağır ödüyor
ama bu sinem hakkında bu kadar ağır konusulmasına sebep olmamalı
genç cahil arkadaş kurbanı
o da istemezdi böyle olmasını

güzelligi basina bela olmus sinemin...
kinamak istemiyorum,benimde kizim var.allahim,cocuklarimiza akil fikir versin dogru yoldan ayirmasin...iyi insanlarla karsilastirsin yavrularimizi...zaman cok kötü zaman...

güzel kız,baht güzelliği versin Allah insanayerimseniben
kötülerle karşılaştırma bizi Allahım
:Saruboceq:

hah işte aynen kaydirigubbakcemile5
chpyle akpde senn kızını bulcaklar laf :1closedeyes:
bende öyle dedim.ne dırdırcı diye:hulya:
sevgi aslan olayında da böyleydi,sevilayyda saklyodu bi şeyler boshayallersmile

vereliniortakkaydirigubbakcemile5

elbette sakladm
saklayacak şeylerim hala var,ailem her ne kadar müdahale etmesede hayatıma gittim ettm diyip açıkça anlatamam
sevgilimle buluşcam,şurdayız derim bu kadar kaydirigubbakcemile5
ama sinem gerçekten 1 değil,2 değil :hulya: belli bilmiş,okumuş bi kız ama anneside bilincinde
sanki bi şeyler biliyor ve saklıyor kızı hakknda

yapma be hayatım
serife hanım harbi ana gibi ana
hangi anne yanlış oldugunu bilse de yavrusuna toz kondurmak ister
kadın kızının kaybolduguna mı yansın yoksa çok güvendiği halde ondan bişiyler sakladıgına mı?
zor bir psikoloji, Allah yardımcısı olsun ben çok seviyorum o kadının içtenliğini

canim bende sezinliyordum ama konduramiyordum.sanki birseyler bilir gibi size yedirtmem kizimi der gibi bir hali var hep diride olsa ölüde olsa alicam diyordu... ellerini vurarak..birilerine msj gönderir gibiydi!

Son düzenleme:
anneliğine elbette lafım yok canımyerimseniben
toz kondursunda demiyorum; ama anne bi şeyler biliyo sanki kızı daha önce de bi belaya bulaşmış kurtulmuş gibi bi hava var kadında
ölü veya diri bulunsn ben bile tv karşısında üzülüyorum aileyi düşünmek bile istemiyorm

canim bende sezinliyordum ama konduramiyordum.sanki birseyler bilir gibi size yedirtmem kizimi der gibi bir hali var hep diride olsa ölüde olsa alicam diyor du... ellerini vurarak..birilerine msj gönderir gibiydi!

evet yani kızımı yedirmem felan
ama bu bi gönderme gibiydi gerçekten

yasamadan bilemeyiz kim bilir nasil ruh hallerine giriyor üzüntüden,,, düsüne düsüne insanda ne akil kalir ne mantik...herseyi diyebilir herkesden bir umut bir isik ariyor yardim istiyor...

Evet haklısın ama zhebani nin de dediği gibi sevilayda öyle yırtınıyordu neler biliyormuş.Öyle insanları görüncede herşeyin altında birşey arar oldum ama içim de de bu kadın birşey biliyor gibi geliyor hakkaten.Neden öyle hissettiğimi bilemiyorum.

canim bende sezinliyordum ama konduramiyordum.sanki birseyler bilir gibi size yedirtmem kizimi der gibi bir hali var hep diride olsa ölüde olsa alicam diyordu... ellerini vurarak..birilerine msj gönderir gibiydi!

Bence de sinemin annesi daha önce bu hülyayla falan bi diyalogta bulunmuş birşey olmuş gibi geliyor.Ya bazı kadınlar çıkıyor direk yürekten inanıyorum ama içimde bi kurt var bu olayda .

kizlar bir kac kisinin yazidigini nasil alinti yapiyorsunuz?

ya demekki yanliz degilmisiz kizlar düsüncelerimizde...
kizinin yanlis kisilerle arkadasliginin anneside farkinda.,, sinemin basini,hülyanin yaktigini düsünüyor.ama ellerinde bir delil olmadigi icin birseyleri net olarak diyemiyor ve sucluyamiyorlar...offffff cok zor bir durum...
belki polislere anlatmistir sinemin annesi,kimlerden süphelendigini.
hülyayi capraz sorguya alsalar bülbül gibi sakirtir polisler ama neden yapmiyorlar ben buna sasiyorum.terör zanlilarini veya katilleri nasil konusturuyorlar,itiraf ettiriyorlar demi..

Bence zaten hülyanın kesin parmağı var aynı evde yaşıyorlar.O kızda hiiç sağlam değil.Kendi paçasını kurtarmak için sinemi yakmış olabilir gibi geliyor

Hülya'da bir iş var, o kesin bence...

Bu böyledir; bazı şeyleri kimse geri getiremez.

Sinemin annesi de...
Sinem de...
Maalesef.

Son düzenleme:
canım mesajı okurken yorum yapacağın mesajları alıntı yap'ın yanında HQ işareti var ona tıklayarak seçiyorsun en son mesajda alıntı yap diyorsun bütün mesajlar çıkıyor altlarına yorumunu yapıyorsun..:))

ya kızlar bende bugün kocası benim cepte o resim yok derken havvanın gülüşünü yakaladım.. anam ne kadar bönnn laelaelaelaelaene kadar uyuz karı koca bunlar:mymeka:deli oldum ya.. benimde oğluışlarım 2 yaşında valla evin içinde ayıptuır sölemesi tuvalete bile çekinerek gidiyorum bişeyler olur bişeyleri karırştırılar diye.bunlar o bayır bahçelik alanda çocuğu birbirlerine güvenip sözde tabikii bırakmışlar.. kurda kuşa resmen yem yapmışlar.. birde çocuk kaybolalı 1 saat olmuş sonra anlamışlar..bu arada edite bende sevindim iyiki gelmiş...:))

Son düzenleme:
melihin olayında ifadeler hep kafa karıştırıcı.melihin babası ne kadar unutkan kim ne söylerse onu onaylıyor.adamın kendine ait bir fikri bile yok.melihin anneside ya gerçekten telaştan bişey hatırlamıyor ve kendini tam anlatamıyor yada bizi aptal yerine koyup yalan söylemeye çalışıyor.henüz çözemedim..çözen varya kızlar bi açıklayınn...

Kızlar konuyu dağıtmak gibi olacak afedersiniz ama gerçekten çok merak ediyorum. sevgi hanım cinayetini kim işlemiş ve kızı sevilay ne biliyormuş. annem çok uzun zaman takip etti ama sonra işe başladı. Şimdi çok merak ediyor.

arkadaşlar ailenin ...yani anne babanın çocuğun kaçırılması ile ilgili olmayabilirler ama...birşeyler sakladıkları gün gibi açık

birde benim bugün hatırladığım bir şey var...melihin annesi...ilk proğrama çıktığında ...aynı dilber gibi ..oğlumun ölüsü,dirisi çıksın demişti...neden 2 gün önce kaybolan çocuğa böyle dedi

çok düşündürücü bence

dilber olayından sonra her olaya şüpheyle yaklaşır olduk.o dilberde az gözyaşı dökmemişti stütyoda.
melihin annesinde var bir anormallik ama ben çözemedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…