Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

müge hanım yaaaaağğğğğğğğğğ! sırnaşık şey

ben öyle demedim yaaaaaaaağğğğğğğğ ben çocuğumun bulunmasını istedim yaaaaaağğğğğğğakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Allah iyiliğinizi versin :))))) Havva yi yapiyonuz di mı yaaaaagggggg :))))) çok alemsiniz ya :)))))) çok güldüm :)))))))

havvaya çok sinir oluyorum hemde çok çıldırtıyor beni bir iş çıkacak bunun içinden hemde havvayla ilgili ama ne sabırsızlıkla bekliyorum bence çocuk başkasından ve adama verdi çocuğu herkesten ayrı olduğu bir zaman var 5-10 dk hani eskiden bir kayıp çocuk daha vardı başka adamınmışta ona vermiş serap ezgüye falan çıkmışlardı adam affetti hani karısını sonra kızları vardı bide okula gitmek istemiyordu korkuyordu o çocuğun adı neydi hatırlayamadım ama ben buna benzer bir olay bekliyorum sonunda

Son düzenleme:
ay bide dişlerini sıkarak kapayarak konuşması yokmu delirtiyor beni ağlıyor numarası gibi sanki içten içe ağlıyormuş gibi yapıyor sinir ya müge hanım çıksın benim çocuğum kim ne yapacaksa gelsin bana yapsın sıkışınca hep aynı laf müge anlıda susuyor susuyor patlıcak bir yerde hareketlerinden belli oluyor zaten inanmıyor ama ona da peki diyor hep

Son düzenleme:
e o zaman baskın yapıldı falan şöyle oldu böyle oldu şöyle bi yerdi şöyle insanlar vardı falan da demediler. kadın dedi ya gizli bölmeler var kimse bulamaz diye ne demek kardeşim polis alsın dayakla öyle bi öğrenir ki o gizli bölmeleri 2 günde. yeter ki istesinler ağırdan almasınlar.

Allah iyiliğinizi versin :))))) Havva yi yapiyonuz di mı yaaaaagggggg :))))) çok alemsiniz ya :)))))) çok güldüm :)))))))
evet yaaaağğğğğğğ herşeye yaaaağğğğğğ diyerek çıldırtıyo yaaaaaaaağğğğğğğğğsempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni şu havvayı bize verselerde konuştursakÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

alemsınız kızlar ne güldüm yağğğğğğğğğğğ:)
bencede adamla bu ıkısı arasında bıseyler var.adam bırde demezmı o kendını ıfade edemıyor o yüzden suclu duruma düşüyor dıye.avukatlıgınıda yapıyor havvanın.

ay ama bi gün hiç ağlamadı da bu herkesin dikkatini cekti
ertesi gün aman bi ağlıyo bi ağlıyo kameralara bakarak
rahmi bey de "dün eleştirildi ya ağlamıyo diye o açıgı kapatıyo bugun" dedi ben orda koptum vallahi çok yaşasın emi :)

Bana da direkmen kelimesi batmaya başladı kadının...
10 dakika da 10 kere direkmen kelimesini kullanıyor gıcık ya...
Bu işin sonunu çok merak ediyorum...Sonunda yazık olmasa masum yavruya...

yahu kim inansın kimden medet umuyo ki hani bi kanlı çarşaf olayı vardı müge adama soruyo sizden kanlı çarşaf istediler mi diye adam mügeye bön bön bakıyo anlamıyo sonra yengesimiydi görümcesimiydi ne ona söylediler kadın havvaya soruyo senden kanlı çarşaf isteyen kim göster bakalım diyo güya bu olay gerçekmiş sonra uyuz havva da böyle bi olay yok sinirlenmiş de öyle söylemiş miş miş yaaaaaağğğğğğğğğğğ ayyyyyyyyyakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

melihin dayısını neden es geçiyorlar anlamıyorum ?
gömleğine gelecek kadar kan olmuş,
bi parmağıma kıymık battı diyor bi başka şey ?
günahı boynuna tabi ama bayram günü neden kuyu kazıyor dayı ?
hiçbirinin cevabı yok, havva iki adım gitti üç adım geldi başka birşey dinlemiyoruz.
dayıyı korumak için çabalıyorlarda olabilir.

Sinem için ise;
"
Çember genişliyor.!
Hani bazıları "çember daralıyor", "sonuca yaklaşıldı" gibi yorumlar yapmakta ya;
bu yorumlarıyla sanki Emrah ve arkadaşlarını işaret ederek
onların tek suçlu olduğunu ve bu işin mutlaka onlarda biteceğini düşünüyorlar ya, şimdiden uyarayım onları.
...Yakın zaman çok şeylere gebe. Hiç tahmin etmediğiniz içeri alınmalar olacak.
Suçsuzu suçludur diye işaret eden asıl suçlular yerini bulacak.
Çember daralmıyor aksine alabildiğine genişliyor.
Şimdiden buna kendinizi hazırlasanız iyi olacak. Yoksa olanlara inanmakta güçlük çekebilirsiniz....
"
face de okudum bunu ...

havva hakkaten kendini ifade edemiyor gibi geldi bana sorulara bön bön bakıyor ya olayda bi parmağı var ya da hakkaten saf bi kadın, sinem olayında da arkadaşı hülyamıydı o sanki bişiler bilio da korkuyo gibi tez zamanda bulunsunlar yaa

bak sen, ne bilmis konusmalar:sinifsinif: emrah olmasin bunu yazan:1ninca:

o kesik bacaklarla ilgili bir gelişme yok di mı hala??
ay hersey bu kadar yavaş mı işlemek zorunda ya!!!bı dna testi yapamıyorlar adamlar kac haftadır!!!biz bu kadar geri bı ulkemiyiz?bende bunu anlamıyorum!
tasa gecen seneki İlknur olayını hatırlıyorum..5lira için öldürüldü kadıncağız ve cocukları..ama daha anca mahkeme karar veriyor!!!adalet mı bu!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…