Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Kızlar konuyu dağıtmak gibi olacak afedersiniz ama gerçekten çok merak ediyorum. sevgi hanım cinayetini kim işlemiş ve kızı sevilay ne biliyormuş. annem çok uzun zaman takip etti ama sonra işe başladı. Şimdi çok merak ediyor.

onu ben de çok merak ediyorum bilmiyorumkismile

sevgi cinayetinde hiç bir şey yok,
sevilayın karnı burnunda kocası ile barışmış
ama cinayet halen gizliliğini korumakla beraber ogün rahmi bey yorum yaptı bu kadar açık deliller maddi deliller varken 3 gün de çözeceklerini düşündüğüm cinayeti nasıl 1 sene de çözemediler anlaamdım dedi
çok haklı olarak

sevgi cinayetinde hiç bir şey yok,
sevilayın karnı burnunda kocası ile barışmış
ama cinayet halen gizliliğini korumakla beraber ogün rahmi bey yorum yaptı bu kadar açık deliller maddi deliller varken 3 gün de çözeceklerini düşündüğüm cinayeti nasıl 1 sene de çözemediler anlaamdım dedi
çok haklı olarak

sağol canım. Çok teşekkür ederim.

bu Nerimanın tanıtımını ızlerken Allahım ne fena oldum ..

bı Neriman varrrrrrrrrrr bir de Dİlber var ..ikisi de anne

bilmiyoruzz..şüpheli sadece Adem deniliyordu Adem damadı oluyordu..
öylece kaldı .

ayyy şoklardayımmm:1shok:
ama hatırladıgım kadarıyla adem o saatlerde iş yerinde olduguna dair kamera kayıtlarını getirmişti:nazar:

hay Allahım nası bi dünya bu böyle yahu:1closedeyes:

şu 12 yaşında ki kız çok güzel bence kesin birileri kaçırdı bi yerlere götürdü,annesinin gözleride hiç yerinde durmuyor

ayyy şoklardayımmm:1shok:
ama hatırladıgım kadarıyla adem o saatlerde iş yerinde olduguna dair kamera kayıtlarını getirmişti:nazar:

hay Allahım nası bi dünya bu böyle yahu:1closedeyes:

canim daha kadinin hangi saatde öldürüldügünü bile bilinmiyordu
öglen görenler vardi sözde kadini
bence hicbir suc ebediyen gizli kalmaz elbet bigün cikar ortaya
medical dedectives (her izledigimde sok eden cinayetler akannehir)diye bir dizi var gercek olaylar cinayetlerini nasil cözdüklerini gösteriyolar. hatta 20 yillik cinayetleri bile simdiki imkanlar (dna) filan cözümleniyo, önemli olan görevlilerin suc yerinde delilleri eksiksiz toplamalari, sanki tr bu konuda biraz zayif kaliyor gibi geliyor bana:sinifsinif:
katil profili analizcisi, forensik bu dallarda daha fazala egitim alinmali cünki tr de cinayetler cok fazla:gitme:

şu 12 yaşında ki kız çok güzel bence kesin birileri kaçırdı bi yerlere götürdü,annesinin gözleride hiç yerinde durmuyor

Evet nasıl güzel alımlı bir kız değil mi? Annede şüpheli durum göremedim. Görgü tanığı imdat diye bağıran kızları duydum deyince kadın ağlamaklı oldu. Allah ailesine bağışlasın imkanları da yokmuş yardım alarak okutuyorlarmış. Off çok kötü oldum ya :gitme:

X