Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

serbest bırakılmıslar demek...
muge de tahmın edıyordu kı serbest kalabılırler dıye ısımlerını verıp zan altında bırakmak ıstemıyorum dedı...

bencede biliyordu müge açıklamadılar.zaten ifadesi kapanışta üzülmüş gibiydi
avukatta dedi tutuklanmış olmaları suçlu anlamına gelmiyo diye
nerde bu kız ya
ama emrah suçlu bence
ama nasıl saklıyor kendini
içeri gire çıka bunlar profesyonel yalancı olmuşlar.
polisede helal olsun

sinir oluyorum şu programa ve kesinlikle inanmıyorum ajanstan çağırıyorlar hepsini insanların vicdanıyla para kazanıyolar

sinir oluyorum şu programa ve kesinlikle inanmıyorum ajanstan çağırıyorlar hepsini insanların vicdanıyla para kazanıyolar

gazetelere de ajanstan seçiyorlar herhalde.. genelde orada işlenenlerin hepsi gazetelerde olan haberler.. inanırsınız, inanmazsınız size kalmış tabi.. ama bu veya benzerleri hayatın içinde olan olaylar.. yerimseniben

k.bakmayın ama yine burda saçma bi yorumunuz var yorum yapmadan geçemiyeceğim
ne ajansı allah için belli ki siz hiç birşeyi izlemeden yorum yapıyorsunuz yada tv sizin için inandırıcılığını kaybetmiş
o kadar cinayet çözüldü o kadar kayıp bulundu bunların biri bile ajanstan değil cast hiç değil
size kalırsa münevver karabulut cinayetide ajans hatta cast oyuncular onların hepsi
keşke öyle olsa :gitme: idi
ama giden gelmiyor
HEPSİ GERÇEK

eee ne olcak şimdi
yinemi başa döndük,off yaa
emrah ve arkadaşalrı profesyonel yalancı olmuşlar
polisi bile inandırmışlarki serbest bırakılmışlar.
emrahın parmağı var bu işte,bırakmayın şu pisliği ya

çok enteresan ya..sinemin zaten topu topu 2 tane görüştüğü insan var;Hülya ve Emrah..nedense bu iki kiside Sinem hakkında hiç bir şey bilmiyor!!çok sacma çok!!yer yarildida icine girmedi ya bu kız?
Hülya herseyi biliyor kalıbımı basarım!

kızlar bende sizlere katılıyorum emrah ve hülya bu işin içindeler hülya sineme ne olduğunu biliyor fakat saklıyor bu kızın madem çok çevresi yok ne oldu o zaman?emrah allah korusun ama sinemi bence öldürüp çok gizli bir yere gömdü çünkü daha içerde yatması gerekn bir süre varmış yani cazaevinde eğer bu olayla ilgili bir açığı çıkarsa iş büyüyecek ne sinsi adam ya yüzünde meymenet yok zaten herşey ortada ama maalesef delil yok böyle durumlarda beni çok sinir ediyor yazık annesine kadıncağız hastanelerde kaldı inşallah en kısa zamanda çözülür

ayrıca şu bizim ikinci dilber de bi konuşsada yavrucak nerede bir ortaya çıksa kadınını bakışları bile bir tuhaf yaa dişlerini sıka sıka konuşuyor böylr salak anneler yüzünden bebekler orda burda kayboluyor yada başka kişilere veriliyor oğlunun yerini bildiği için bu kadar sakin

ya bencede bılıor bıseyler bu havva... aynı dılberın hareketlerı bu kadar olurrr... hıc tepkı yok bişi yok arada seyırcılere mugeye bakarak omuz tıtreterek aglamalar var sadeceee

Ayy iyi ki söyledin hepimiz saf gibi izliyorduk. Sen ajansta çalışıyorsun galiba.. O kan lekelerini ketçap ile yapıyorlar di mi?

3 kişi gozaltına alınmıstı sınemle ılgılı,yakından tanıdıgınız dedı muge ama burda okudum bende serbestlermiş...yani yıne elde var sıfır...

kız yaşıyomy noldu acaba yaabilmiyorumkismile
yaşıyo olsaydı bu zamana kadar bir iz çıkardı dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…