Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Düşünüp,hangi mantıkla ,hangi psikoloji ya bir çocuğa el uzatmak ,hangi beyin,nasıl yani ya? aklım almıyor,ormana gidene kadar ben napıyorum demiyormu hiç kendine?hey oğlum kendine gel napıyorsun baksana kız nasıl korkuyor bu kızın vücuduna nasıl sahip olursun ,bacakları bile senin kolun kadar,hangi yüreğe sığar bu yaptığın....çok üzgünüm çok......

annesinin kıyamadığı,gözününü içine baktığı...bir kaç gün önce defterlerini kitaplarını kapladığı biricik yavrusu,kurdale takılası saçlarına pis eller deydi,beyaz çoraplar giyip okula yürüyecek ayaklarına dikenler battı.Allah bildiği gibi yapsın bu dünyada cezasız kalırsa ki kalacak öteki dünyada en ağır cezayı alsın...

bugün yeni haber gördüm kızlar apartman boşluğuna düşen genç kız ölmüş,sevgilisinden şüpeleniyorlar sevgiliside ünlü birinini oğluymuş 214 yaşında ki kız için inayetten şüpeleniyorlar kesin müge buna el atar

ya o değil de geçen hafta kaç defa sinemin kardeşi konuştu az sonra diyolar. konuşmadı mı hala?

bncede bu kız pavyonda çalıştırılıyor zorla
arif hoca diyor ya bari oraya gidip ahlaklıs namuslu biri çıksın söylesin diye
oralarda ahlaklı namuslu kişinn işi ne
öyle kişiler evde çoluğunun çocuğunun karısınn başında olur

dilberin kız kardeşi canlı yayında yine başlıcak şimdi yalandan gözlerini kapatıp ağlamaya insanın göünden hiçi yaş akmaz senin minik yavrun kayıp ne yer ne içer kimlerde? rahat çünkü kimde olduğunu biliyor bence yasak ilişkisi var ve babasında çocuk aynı bir şerefcan olayı yani müge hn yaaaa müge hn yaaa diye diye başladı yine mızıldamaya

kızııımm sen yanlış biliyosunn bikeremmm o ilaçlardan dolayı öyle davranmıışşşnaniknanik
şimdi açıklık getirdi durumaaa:mymeka:

kızııımm sen yanlış biliyosunn bikeremmm o ilaçlardan dolayı öyle davranmıışşşnaniknanik
şimdi açıklık getirdi durumaaa:mymeka:

evet bacım haklı kadıncağız bebeği olmadan sofraya oturuyor kendini doyuruyor yine ilaçtaaannnnnnnnnn napsın kadın?naniknanik

kızlar bende şey düşünüyorum sinemi zengin biadam gözüne kestirdi ve onu evine kapatılar olaylar dinene kadar saklıyorlar bence rabbim korusun ölmüş olsaydı şimdiye kadar çoktan ortaya çıkardı diye düşnüyorum...

oda olabilir tabi canım ama üniversiteli bir kız emrah gibi sabıkalı biriyle neden görüşmüş? neden hiç çevresi yok anti sosyal bir kız anlamadım ? inş sağ olarak bulunur ama ben yüzde yüz emrahtan şüpheleniyorum arkadaşlarınında yaptıkları ortada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…