Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

hadi sevgi pıtırcıkları görüsürüz eger bilgi olursa yazsın zaten inegöl yerel gazatesının sitesinde yazar iyi günler

aman pazartesi mügeyi beklemeye gerek yok birazdan haberlerde çıkar gülümsüyo ama bence kız sağ değil akşamüstü görürüz nette itiraf ederler

Kizlar eger gercekten bir sonuc cikarsa, medya hayatta müge anliyi beklemez, yani internet olsun, haberler olsun, aninda flash haber olarak gecerler...

Yani illa P.tesine kaldi diye birsey yok..

o 3 kisiden 2 si emrahla Hülya bence..yakından tanıdığımız iki kisi dedi çünkü muge..
ha evet bı de sırıtıyordu,kesin bulunacak Sinem..

bu arada Havva yüzde yüz bir seyler saklıyor ve birşeylerden korkuyor..bu hat muhabbeti açıldığında Adem araya girmeye çalıştı o an Havva suratını burusturup elleriyle kapatıp basını one eğdi!muge de bunu fark etti zaten Adem i susturdu Havva anlatsın dedi..Havva da süt dökmüş kediye dondü birden hat muhabbeti açılınca..
kimsenin günahını almak istemiyorum ama Adem'in arkadaslarından biriyle bir seyler mı karıştırdı bu Havva acaba?

bana da Havva konusu öyle geliyor cekhucum. bi de bi süre hamileliğini falan saklamış. ne bileyim soru işaretleri çok...lmaz:

facete biri yazmıs bursada mı inegölde mi ne arkadası varmıs aramıs
sinemin ölü bulundugu söyleniyormus ama dogru ama yanlıs bilemiyorum..
birde annede hastanede artı cineyat masası el atınca genelde gözaltılar oluyr bulgu olmadan olmuyor

pavyon çalışanı sinemi 3 erkek konsomatris olarak çalıştırlmak üzere getirildiğini açıklamıştı.
eğer bu doğruysa 3 kişiden biri hülya değil
zaten ne olduysa ondan sonra oldu
sinemi ordan oaraya götürdüler bence.

sağ bulunsaydı söyelerdi tabiiki göz altına alınanları söylemezdi hemen ama cinayet masası olaya el attığına göre ya ceset bulundu ya birşey kii gözaltına aldılar ben hiç inanmıyorum sağ çıkacağına malesef kiii birazdan belli olur haberlere mynete çıkar anında itiraf ederler inşlh:a015:

arkadaşımızz yazmış zatenn gözaltına alınanlar emrah erdal ve tanımadığımız biri alınmış adliyeye zaten erdal ilk programa çıktığında müge bişey sormuştu ve konuşurken sürekli emraha bakıyordu ne desem diyee belli zaten ne yaptıkları geç bile kalındıı

yoksa kesik bacaklarla ilgili sonuçmu açıklandı.
o bacakta bulunan doku örnekleri emrah,erdal ve diğer 3.kişiyemi ait acaba,
sinemin annesi ne olursa olsun yayına çıkardı.
kötü bişeyler oluyor gibi.

2 ihtimal var.
biri pavyonla ilgili,diğeri kesik bacaklarla
çünkü iki ihtimaldeki tarih birbirini tutmuyor.
pavyonda çalışan kişi sinemse o bacaklar sineme ait değil.

icimdn bir ses Sinem yaşıyor diyor benim ya...

bu arada dovecum bence o cocuk Adem den bile değil..bana oyle geliyor..kadının günahınıda almak istemiyorum ama başka bir seyde gelmiyor ki insanın aklına..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…