Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

valla yasıyor olsaydı mutlaka bır haber alınırdı dıyorum bende,cıkan gızlı tanıklar gorenler bıle kacırıldıktan sonra deılde oncesıne aıt...

çok kötü ya aılesıne sabır versin allah iyi yada kotu bı haber çıksa bari böyle daha kötüü..
bizde üniw.öğrencısıyız rabbım kotu ınsanlarla karsılastırmasın inş.bilmiyorumkismile

Ayy iyi ki söyledin hepimiz saf gibi izliyorduk. Sen ajansta çalışıyorsun galiba.. O kan lekelerini ketçap ile yapıyorlar di mi?

sanırım sende mügenin yanında çalışıyosun

bişi söledim yüz tane yorum yapılmış siz istediğinize inanın bende istediğime inanırım size göre saçma bana göre gerçek benım bilceğim iş ayrıca evet oturup sizler gibi saatlerce değerli vaktimi bu gibi programlara harcamadığım bir gerçek izlediğim kadarıyla bu

ozaman o kıymetli vaktini buralara yorum yazarakta geçirmee

insan izlemedigi program için gelip burada niye laf yetiştirir? Konu hep bu tip programlar için gelip kıymetli vaktim vs noktasına gelir.. Sanırsın ki atom parçalıyor hergün gülüyorum böylelerine.. Aşagılamak kolayda Allah kimseyi muhtaç etmesin bu tip programlara. Egitimim entellektüel yönüm zekam kültürüm yerinde olmasına ragmen bu programdan çok şey ögrendim bunu sorgulayabilecek insan da tanımıyorum? Varsa çıksın söylesin?

eee bizden ne yapmamızı istiyorsun? sempatiksalakcinni

vereliniortak katılıyorum arkadaşım allah hiçbirimizin başına vermesin ama gün gelir izlediğimiz bir programa bizlerde farklı nedenlerle katılabiliriz allah korusun allah vermesin ama olduki başımıza üzücü bir olay geldi şahsen bende çıkarım ne olaylar neler çözüldü ? en son 11 yaşındaki yavrunun cinayeti bu sayede çözülmedimi? odamı yalandı yani anne çıkmasa belki hala bulunamayacaktı yani ordaki insanlarda bizler gibi ekrandann izleyip başına bu tarz üzücü olaylar gelip maalesef oraya çıkmak zorunda kalan insanlar bende bu program sayesinde inanın daha duyarlı oldum daha dikkatli oldum bence çok faydalı bir kayıbı bulmanın yada cinayetin katil zan lılarının aranmasının nesi saçma olabilirki?allah düşmanıma bile vermesin böyle şeyleri:umursamaz:

sinemin annesi hastanede ya, ben söyle bir seneryo cizdim kafacimda:)

gizlik tanik filan ifade verdi denildi ya, bence o hülya idi.kesin, ifadesine basvuruldu daha fazla sakliyamadi.birseyler dedi.sinem bence kadin saticilarinin elinde,bu kesinlesti belki anneside buna dayanamayip hastenelik oldu.bence cok yakin zamanda sinemi bulucaklar.

melih olayin altindanda akrabalarindan biri cikicak gibime geliyor.olay cok derin bence bu havva saf saf duruyo ama kesin bir haltlara yemis bence.melihin bulunmasi icin birseyler anlatsa rezillik cikacak diye susuyor gibime geliyor.
aglamiyon dediler ,ertesi gün suratini aglar gibi yapiyor.rol yaptigi o kadar belli ki söyle bir tane carpasim geliyo suratina bu kadinin samimiyetine hic inanmiyorum.cocugun nerde kimlerle oldugunu cok iyi biliyor.serefcan 2 olayi yakinda patlak verir...
kocasida saftirikin teki baksaniza,misafirlige gidip karisini orada unutup eve gidiyor adam...komedi filmi gibi...

hahahaha

süpersin valla atom parcalamak hee:lepi:

sinir oluyorum şu programa ve kesinlikle inanmıyorum ajanstan çağırıyorlar hepsini insanların vicdanıyla para kazanıyolar

gerçektenmi ozaman oraya kayıplarını arayanlar çıkmasın ölen insanlarda rol yapıyor ya sen o güzel aklını bunlarla yorma evinde huzurluca otur çünkü etrafta hiç kötük yok 10 yaşında bir kız kaybolup öldürülmedi demi bir annenin kızı öldürülüp çöpe atılmadı vede bayramda kaybolan 3 çocuk aslında evinde çünkü hepsi rol yapıyor sen hiçbirine inanma lmaz:lmaz:

sinir oluyorum şu programa ve kesinlikle inanmıyorum ajanstan çağırıyorlar hepsini insanların vicdanıyla para kazanıyolar

Bence siz bu programı Samanyolu tv deki hayat dersi midir nedir onunla karıştırıyorsunuz. O kurgu ve canlandırma. Bu programda yaşanan acıların hepsi malesef gerçek. Büyük de konuşmayın insan böyle acılara maruz kalınca çare aramak için değil bu programlara katılmak tüm anahaber bültenlerine bile çıkabilir. Münevverin ailesinin yaptığı gibi. Onlar bu kadar kamuoyuna çıkmasaydılar katil bu sürede bulunur muydu acaba?

ya bırakın canlarım..bu klasik 'ben asla gündüz kuşağı izlemem' muhabbeti..gündüz kuşağı izlemeyince kendilerini çok entel,kültürlü,saygın vs sananlar var ya:))) oyle..
inanma izleme..bize ne?madem inanmıyorsun,madem izlemiyorsun o zaman bu başlıkta isin ne?sen laf at ortalığı karıştır sonra ay bı laf soyledim bin tane yorum yapıldı de!sevmediğin izlemedigin bir şey hakkında niye yorum yapıyorsun?burda bin tane dizi başlığı var,sevmediğim izlemedigim,şimdi ben o konulara girip ay ben bu diziyi sevmiyorum izlemeyorum desem abest olmaz mı?e ne yorum yapıyon kardesim o zaman demezler mı?derler..e aynı şey suan senin için geçerli..
bende bunu anlamıyorum ya..??
komiksin bence..

Cekhucum arkadaş ne kadar entel dantel bir tip olduğundan övünmek istedi sanırım. Bende gündüz hiç tv izlemem hatta Müge Anlı yı bile buradan sizlerden takip ediyorum. Buradan daha iyi takip ediliyor. kaydirigubbakcemile3 Arif bey in bi saniyeeee Müge Haaanım demesi zırt pırt reklamlar beni bayıltıyor, ama küçücük bir oğlan çocuğu kaybolmuş gencecik bir kız kaybolmuş haberleri gazetelere ana haberlere bile çıkmış "ay senaryo bunlar traş hepsi" demek yuhh yani hangi ülkede yaşıyorsun?

3 maymun u oynuyorlar canım benim..bu ülkede hiç bir sorun yokmuş gibi,hersey 4*4luk gibi,hayaller aleminde yasıyorlar..gercekleri duymak,görmek,konuşmak istemiyorlar..yanlış anlama :) gercek pollyanna onlar :))) kendilerine balondan bir hayal dunyası yaratmışlar orada yasıyorlar..ama dunyanın balon olduğunun her an patlayabilecek bir şey olduğunun farkında değiller iste..umarım patlamaz..

Tecavüzcüye linç girişimi

8 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden zanlının yakalandığını öğrenen belde halkı linç etmek istedi

26 Eylül 2010 Pazar, 1121

Aksaray'ın Sultanhanı beldesinde 8 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ettikten sonra kayıplara karışan zanlı, jandarmanın takibi sonucu baba evinde yakalandı. Zanlının yakalandığını öğrenen belde halkı şahsı linç etmek isterken, jandarma olayların büyümemesi için güvenlik önlemleri aldı.
22 Eylül Çarşamba günü okul çıkış saatinde ilköğretim okulu ikinci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki İ.S'nin yanına motosikletle gelen C.A. (24), "Annen seni bekliyor" diyerek motoruna bindirdiği küçük kıza beldeden uzak boş arazide ters ilişki ile tecavüz ederken, kızın uzun süre ağlaması üzerine paniğe kapılarak çocuğu kullanılmayan bir değirmene bırakmış ve küçük kız ağlayarak durumu ailesine anlatmıştı.
Ailenin olayı jandarmaya bildirmesi üzerine geniş çaplı araştırma başlatılırken, tecavüze uğrayan öğrenci tedavi altına alınmıştı. Küçük kız ifadesinde, "Okuldan evime gidiyordum. Yanıma 20-25 yaşlarında birisi motosikleti ile yaklaştı. Bana 'Annen seni bekliyor' dedi.
Ben de motora bindim ve ıssız bir yerde bana tecavüz etti. O kişinin bizim kasabada oturduğunu biliyorum ama adını bilmiyorum. Görsem tanırım" beyanında bulunarak şahsın eşkalini ve bindiği motoru tarif etti. Alınan eşkal doğrultusunda kasabada takip başlatan jandarma, gece saat 21.00 sıralarında şüpheli C.A'yı babasının evinde
yakaladı.
Kasaba halkı tecavüzcü saldırganın yakalandığını öğrenince karakol önünde toplanarak, şahsı linç etmeye kalktı. Jandarma öfkeli kalabalığı sakinleştirmek için uzun süre çabalarken, zaman zaman uyarı atışları yaparak karakola yaklaşılmasına izin vermedi.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı'ndan beldeye takviye kuvvetler sevk edilirken, zanlı karakolun arka kapısından gizlice çıkartılarak başka bir karakola sevk edildi. Şahsın karakolda olmadığını kanıtlamak için iki kasabalıyı kontrol amaçlı olarak
karakol binası içine alan jandarma, kasabalıyı ikna etmeye çalıştı ancak kızgın kalabalık karakol önünden bir an olsun ayrılmadı. Zanlının korunmasına tepki gösteren halk, C.A'nın en ağır cezaya çarptırılmasını ve suçlunun kendilerine teslim edilmesini istediler.
Beldede olayların büyümesini önlemek için jandarma tarafından güvenlik tedbirleri arttırılırken, yakalanan şahsın sorgusunun sürdüğü bildirildi. Beldedeki bir süt çiftliğinde çalışan C.A'nın yakalanmadan önce öğle saatlerinde kasabada dolaşırken görüldüğü öğrenildi. Tecavüz olayı ile ilgili soruşma sürüyor.
İHA

Bu da yalan habermiş kızlar
keşke yalan olsa çok isterdim
ülkemizde 8 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eddiyorlar (daha da kötüsünü gördük 1,5 yaşındaki bebeğe bile)
güya müslüman ülkeyiz
hep diyorum ve diyeceğim
bu pislikler
İDAMLIK
bakmasınlar bizim vergilerimizle doyurmasınlar
onlar yatsın biz çalışalım çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını bu köpekerl yattığı yerden yesin
oh ne alaa

Her zaman söylerim cezaların caydırıcı olmadığı, adaletin eşit dağıtılmadığı bir hukuk devletinde halk suçluyu kendisi cezalandırma yoluna gider. Daha çok görürüz bu linç karelerini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…