Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

hayatımda gozyası akmadan aglayan!ıkı kısı gordum bırı dılber bırı havva.bu nasıl aglamaktır ya gozyası yok,aglıyor guya bıranda aglamayı bırakıp normal konusmaya donebılıyor.bırde olmayan gozyaslarını peceteye sılmıyormu ya ıllet oluyorum

dediğim gibi tepkisiz biri bence,oyüzdende stüdyodakilerin "ağlamıyosun,umursamıyosun"gibi yorumlarla bi tepki koymaya çalışıyo oda bu kadar oluyo :))

nefret ediyorum şu kadından bide ağzını eğe eğe konuşması yokmu.... kızlar kesin bunun yasak ilişkisi çıkacak günahını almayım ama o yüzden kayboldu çocuk. ya en nefret ettiğim şeydir insanları yargılamak ama kırsal kesimlerde yaşayan bazı insanlarda cahil cesareti fazla oluyor, ki oralarda insanlar birbirlerine daha iç içe.... :1no2: müge anlı bir soru soruyor adem evet dyo havva hayır. çelişkili oldukları çooooooooook belli. 2 yaşında, bebek ya bebek yavrucak.. :üzgünüm:
ama eğer öyle birşey olduysa bu olayın altından annesi çıkarsa allah onu nası biliyosa öyle yapsın. gerçi cezaevindede ipini çekerler.klava:

Sizce bu Havva'nın çocuğunun kaçırılma olayının altından ne çıkacak
Bana D. Fırtına olayından çok başka bir olayı çağrıştırıyor,hani bir karı koca vardı Müge Anlı'da onlarında oğlu kaybolmuştu,epey süre olayı irdelemişlerdi de sonrasında çocuk başka bir adamın çıkmıştı,meğer kadın kendi elleriyle çocuğu öz babasına teslim etmiş:bbo:

Havva'nın çelişkili konuşmaları,hamileliğini gizlemesi vs. bende başka düşünceler oluşmasına neden oluyorkafamçokkarıştı
Kimseyi suçlamak,günahına girmek istemem ama belkide istenmeyen birşeyler oldu:uhm:

böyle insanlar var malesef bakıyosun iki tane çocuk yapmış birinin saçı taranmamış birinin gözü çapaklı ve tutup sana diyorki "sen kaç senelik evliydin?e yapın artık bitane" ya aslında acık sözlülüğünün boyutunu aşıp sen yaptında doğru düzgün ilgileniyomusun ocuklarınla diyeceksin olmayacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…