Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Bence Melihin giyisilerinden, esyalarindan sac bulsunlar ve DNA testi yapsinlar aceba Adem babasimi. Insallah baskasinin cocugudurda sag saglim öz babasinin yanindadir kafamçokkarıştı

sen abilik yazmışsın ben abilik ablalık okudum iyi mi? sempatiksalakcinni

kızım var kardeşi olsun çok istiyor aslında
neyse konuyu dağıtmayalım :hulya:

sen abilik yazmışsın ben abilik ablalık okudum iyi mi? sempatiksalakcinni

kızım var kardeşi olsun çok istiyor aslında
neyse konuyu dağıtmayalım :hulya:

hayırlısı olsun canım opuyorumnanaktan bencede konuyu dağıtmayalım nerde kalmıştık hah ahh şu havva ahhh :)

1 damla:2: oda istenmeyen gelin oluğunu söylediklerinde vede hani biriyle aşk yaşamışda kocası dövmüş onuya o sırada titreye titreye 1 damla

bu havva aynı dilber ya inanamıyorum orda bir kız dedesi kaybolan canım nasıl ağlıyo üzülüyo ama havva 2 yaşındaki çocuğu için okadar üzülmüyor ne saçma alsanaalsanasmile

kızlar ben şeyi çok merak ediyorum bayramdan önce eskişehirde 11 yaşında bir kız kaybolmuştu
bulundumu o

kızlar noldu telefon görüşmesinde ne anlatıldı lüfen biri söylermi?

sinemle ilgili telefon konuşmasından bahsediyorsun galiba
önemli bişey demedi
aynı dönem okumuşlar sinemle
hatta biara sinemden hoşlanmış ama sinem ne okuldan nede inegöl çevresinden arkadaşlık yapmak istemiyorum kimseyle demiş
ayrıca sinem sadece hülya ile arkadaşmış
ama hülya çok sosyaldi sinem öyle degildi falan dedi
emrahıda hiç görmemiş okul ve sinem çevresinde

bu kesik bacak sonuçları bu hafta açıklanacak demişti müge
ne oldu yine haftayamı kaldı.
birde sinemin annesi niye yoktu bugün bilen biri anlatsın
pek seyredemedim.

sinemin annesi rahatsızlanmış hastahanede yatıyo
dna sonuçları açıklanmadı ama bence sanki o na ait gibi geliyo .arayan çocukta telefona bağlanan bence emrahtan şüpheleri uzaklaştırmak için açılmış bi telefon hülyanın üzerinde yoğunlaşmasını istiyo gibi geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…