Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

birde cocugu gördüm dedı biri havva tepki göstermedı ordan birseyler deyince önce tepkısız kaldı sonra o cocugun evıne gıtmısler benzeyen cocuga ellerını acmıs mügeye bakıyor aglıyor..dua edıyor ama zaten bellı o degıl benzıyor dıye gıttıler ama öncesinde hic sormadı bile
Allahım sırf günaha girmemek icin pek bakmıyorum ama dayanamıyorum o nası bir ruhsuzluk

offf bu havvanın bakısları benı öldürüyor...
ya eger baska bir erkekle iliskisi var ya bu erkekler ne buluyor bu kadınlardan dilber de öyleydı ya cok kötü tokat atasım var

canım erkek milleti degilmii
hepsi aynı
kadın olsun yeterkiii
bir kütüge yemeni bagla etek geçir
kadın diye yanına giderlerkötükedihüso

arkadaşlar aslında belki hatta yüzde doksan dokuz masumlar habersizler fakat tek suçları kendilerini bitürlü ifade edememeleri,kendilerini savunmayı beceremiyorlar.

bu melih in bu yaşında otoyolda ne işi var ya pes
çocuk daha önce de kaybolmuş otoyolda bulmuşlar

arkadaşlar aslında belki hatta yüzde doksan dokuz masumlar habersizler fakat tek suçları kendilerini bitürlü ifade edememeleri,kendilerini savunmayı beceremiyorlar.

ya bunu bende düsünüyorum..
ya birde hicbiri düzgün anlatamıyor bir yemek yedıklerı kadın güzelce konustu anlasılır
ama bunlar hic anlasılmıyor ne demek istedıklerı,
daha havva hakkında birsey yazmayacam yazarsam uyarın ya sunun yüzüne günaha giriyorum valla benım günahım yeter bana

canım ifade edememek başka
ama bunlar pek birahat maşallah
heleki anne yana yıkıla aglaryaa
evlat buuu
ama insan "çocugunu gördüm"diyen insanı hatırlamazmı

vallahi yazııp yazıp siliyorum, kesinlikle haklısın bilmiyorumkismile

tamam canım ben uyarırım seniii:mymeka:

arkadaşlar evet aslında yapması gereken bu değil olması gereken durum bu olmamalı ama böyle gaalasiz ve tepkisiz insanlar var.benim eşimin iş arkadaşının hanımıda kastamonulu çocuğu arabada afedersiniz üzerime istifra etti kadın tüyünü kıpırdatmadı.o çocuk istem dışı miğde bulantısıyla istifra etti fakat kadınını galesiz duruşu beni sinir etmişti..

ayrıca kastamonuların hepsi böyle deyorum fakat nedense bağzı insanlarda böyle saldım çayıra mevlam kayıra durumu var galiba bilmiyorum.

adam karısını unutum eve dönmüş ya...ben çok güldüm....adam ya ben bir şey unuttumda ne unuttum acaba...demeden eve dönmüş...koca kadın yaa...aranın anahtarını unutur gibi ...unutmuş....

ayrıyaten...cahillikten de olabilir ama ...diğer çocukları kaybolan annelerle kıyaslayınca..çok duyarsız....sinemin annesine bakın rahmetli öznurun annesine bakın çıldırıyor zavallılar....

ayrıca kastamonuların hepsi böyle deyorum fakat nedense bağzı insanlarda böyle saldım çayıra mevlam kayıra durumu var galiba bilmiyorum.

evet canım bende bikastamonuluyum ama bukadar rahat degilimmmm
bunun memleketle alakası oldugunu düşünmüyorum heryerden böyle insanlar varr....

yok yaa ben zannetmiyorum karısını unuttuğunu diyorumya kendilerini orada savunmak için ne diyeceklerini ne anlatacaklarını şaşırdılar.kendilerini savunamıyorlar sadece ve yorumlarla iyice şaşırıyorlar ifade ediş şekillerini.

evet canım bende bikastamonuluyum ama bukadar rahat degilimmmm
bunun memleketle alakası oldugunu düşünmüyorum heryerden böyle insanlar varr....

canım genellemiyorum zate,fakat istisnalar var böyle ama istisnalar kaideyi bozmaz o kaidede böyle gaalesizler yurdumuzun her yerinde olabilir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…