Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ben öncede dedim şimdide diyorum var bu işte bir iş,
havvanın kayıtsız tavırları,sorulara melül melül bakıp geç cevap vermesi, ağzını geğirtirerek konuşması bana onun çocuğu kaybolmuş anne olduğunu düşündürmüyor, neden kendini paralamıyor
Allah göstermesin bazen kızıma bişey olabileceği düşüncesi bile bir an gözlerimi doldurur düşüncesine bile dayanamıyorum, bu kadın taşmı duvarmı anlamadım

Kizlar ben bir gercek hikayeyi anlatan film izlemistim, istihbaratda calisanlari egitiyorlardi... simdi Dilber, Emrah ve Havva hanimin tepkilerini gördükce herzaman o film aklima geliyor. "Ögretmen" sorgu halinde nasil davranilmasi gerektigini anlatiyordu ögrencilerine, iskence yapmadanda nasil süphelilerin dogru söyleyip söylemedigini anliyacaklarini mesela...simdi sürekli o sözler aklima geliyor: kötükedihüso

Eger suclu bir insanin üstüne gidersen, o insan giddikce sakinlesir, tepkisizlesir, kendini ceker (cünki yanlis bir reaksiyonla kendini ele verecegini bilmektedir), hatta sucunu hatirlayip aglar (ama sadece kendi haline üzüldügü icin, pismanlik falan degil), sürekli ayni seyleri anlatir, kücük ayrintilara kadari ve celiskili ifadeler verir (cünki yalanlari birbirine uydurmak gercegi hatirlamak gibi kolay degildir).

Sucsuz bir insanin üstüne gidersen, o insan giddikce sinirlenir, bagrir, cildirir, kendini savunur, yerinde zor tutarsiniz demisti Istihbaratci filmde. :1ninca:

öznurun katili öznura yaptıklarından dolayı vicdan azabı çktiğinden dolayı intihara kalkıştıgını düşünmüyorm
sanırım hapishanedekiler iyi ifadesini almışlar pisliğin
kesinlikle..o adam yakındır ölüm haberini alırız inşallah

aynı düşünüyorum bende,bir havvaya bakın birde sinemin annesine..bu kişilik ,karakter meselesi değil evladı kaybolan her anenin tavrı aynı olmalıdır ciğeri yanar....birde dedesini arayan kadına bakın...çok fark var çoooookkkk bilmiyorumkismile havva mustakını bulacaksın

cocugu kaybolmus bır anne ne olursa olsun havvanın gosterdıgı tepkısızlıgı gostermez.bende bır anneyım boyle bır seyde orda oturup sakın sakın su ordaydı su yoktu gıbı gereksız konularla ılgılı konusamaz aglar sınır krızı gecırırdım herhalde.senın yavrun ortada yok basına ne geldıgı bellı degıl.gecelerı nerdedır ıskencemı gorur dayakmı yer....bır anne yavrusuyla ılgılı bunları dusunmekten aklını kacırır o programda aptal aptal oturup bos bos mılletı suclamaz.ben boyle bır annelıgı kabul edemıyorum.bu kadar rahat olduguna gore ya cocugunun kaldıgı yerı bılıyor yada ortadan kaybolmasında kandı parmagı var.gevrek gevrek konustukca alakasız konularla vakıt harcadıkca tv ye gırıp yakasına yapısmak ıstıyorum.bırı soyle bır sılkelese belkı kendıne gelır

Hmmmm...

ilginc ya, cok ilginc..

Kadin 2 lafi bir araya getirmiyor, sürekli basladigi cümleyi yarida kesiyor, ama nezamanki Müge hanim, ben Altungül'e cok üzülüyorum dedi, birden sesi cikmaya basladi kadinin, basladigi cümlesini bitirebildi bile...

Valla okadar cok sey gördümki, bu kadinin takindigi "Piskolojik" sorunu bile oyun olarak görüyorum neyazikki, son anda cevirilmis bir Film olabilir, sirf süphe uyandirmasin, millet bu kadin zaten hasta desin diye...

offf allahımmm günah yazmasınn ama
bende aynen senin gibi düşünüyorummm

offf bu havvanın bakısları benı öldürüyor...
ya eger baska bir erkekle iliskisi var ya bu erkekler ne buluyor bu kadınlardan dilber de öyleydı ya cok kötü tokat atasım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…