Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ay ben suclu olsam bile kendimi savunurum ama bunda yok nasıl ruhsuz oturuyor anlamıyorumkı biri tokat atsa kendine gelse keske

insanda en azından biraz tepki olur...hiç tepki göstermiyosun dediklerinde de bu sefer şıpır şıpır ağlamaya başladı..sanmıyorum ilacın etkisi olsun...içinden gelmiyo ki...ne derlerse onu yapıyo...

gözlerını kaydırması ve dişlerini sıkarak konusmaması öldürüyor benı allahım sen buyuksun rabbim...

ve konuşurken de mügenin gözlerine bakıyo arada..onu takip ediyo dinliyomu inanıyomu acaba diye...bak gözümün önüne geldi sinirlendim yine............

bu gün pek seyredemedim. melih'e benzeyen çocuğun evine gitmiş müge'nin ekibi gösterdiler mi?

gösterdiler... çocuk gerçekten benzio ama çocuğun annesi biz o gün hiç evden çıkmadık eşimde çalışıodu dioo.
görgü şahidi kadında benzio ama bu çocuk deildi benim gördüüğüm çocuk başka dedii..

ESKİŞEHİR'de kaybolduktan 10 gün sonra ormanlık alanda toprağa gömülü cesedi bulunan ilköğretim okulu öğrencisi 11 yaşındaki Öznur Uluişden'i boğarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan sabıkalı Ali Haydar Körmeçli cezaevinde intihara kalkıştı.

Eskişehir H Tipi Cezaevi'nde kaldığı tek kişilik koğuşta bu sabah yatak çarşafını ip haline getirerek kendini ranzaya asan 6 çocuk babası inşaat işçisi 48 yaşındaki Ali Haydar Körmeçli'yi infaz koruma memurları kurtardı............................................

ellemeselerdi de gebereydi keskeÇok üzgünüm çoook

vermiş kendi cezasını
ne kurtarıonuz,
gebersin gitsin pislik

kızlarr tam 59 gün olmuş artık sinemden bende umudumu kestim muhakkak cıkardı ya bi şekilde kaç kız kactı kayboldu ama yasaynalar cok gecemeden bulunuodu....
nasıl desem dilim de varmıyooo 26 temmuz da sinem kaybolmuş...
29 temmuzda su kesik bacaklar bulunmuş....
yaniii inşallah sineme ait degildir dicem ama galiba sineme ait......
havva ve ademin ikisininde normal olmadıgına inananlardanım bende...
nerdeyse yawrucak sag salim bulunur inşallahhh...
inanınki gözüm artık çok korkuyo böle olayları görüp duydukca cok degil bi hafta öncede burda bize yakın bi yerde bi cocugun elini kolunu baglayıp yakmışlar bizim komşular tanıyomus çocugun ailesini ben kismeyi tanımıom zaten geleli iki ay oldu oda eşim polis tayin çıktı burdayız şimdi allahım sabr versin ailesine ve böle bi acıyı kimseye yasatmasın inşallahhh....

acı çeksin sürünsün felç olsun üstünden tank geçsin

yürüyemez hale gelsin, konuşamasın derdini anlatamasın

acılardan kıvransın ölmek istesin ama ölemesin

hergün rüyalarında öznuru görsün o hergün ölsün

Bursa'nın İnegöl ilçesinde 15 gün önce kayıplara karışan üniversite öğrencisi Sinem'in ailesinin DNA'sı kesik bacak soruşturmasında alınan DNA örneğiyle uyuşmadı. Kızlarının bulunması için dua eden ailenin halen uykuları kaçarken, aile çöp konteynırındaki kesik bacakların Sinem'e ait çıkmaması ile az da olsa ferahladı

canım bu eski ve asparagas bi haber..Asıl sonuç bu hafta belli olacak.Müge Anlı geçen hafta, haftaya belli olacak demişti..

ağzına sağlıkkalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

niye aglamaya basladı yardım deyince aman Allahım üzülüyorum ya günah mı alıyorum diye zaten yeterince var birde havvanınkileri almasam iyi olacak

bende günahınımı alıyorum acaba diye çok düşündüm vallah
ama yinede havvayı şöyle duvardan duvara çarpasım geliyorr.
dün melihi gördüm diyen kadın çıkıyor,havva saf saf bakınıyor.
var bu işte bir iş

öznurun katili öznura yaptıklarından dolayı vicdan azabı çktiğinden dolayı intihara kalkıştıgını düşünmüyorm
sanırım hapishanedekiler iyi ifadesini almışlar pisliğin

vallah,ben ilk gördüğümde ikinci dilber dedim,sadece biraz daha kilolu,ama surat ve davranışlar aynıÇok üzgünüm çoook,tövbe tovbe,hiçmı vicdan yokmu ,mahkeme duvarı surat ifadesi,sinirden herkeze bağrıyorumbilmiyorumkismile..inşl Melih canlı bulunur:Saruboceq:,yandı yavruş,oof-ofmafoldumben:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…