Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

mehmet amcaya cok aciyorum ya
cok uzuluyorum adama
koskoca adam agliyo
allah sabir versin, allah kimsenin basina vermesin!!!

Son düzenleme:

Sizin herhalde bana ozel bir dusmanliginiz var1.Ben Sevil ayin namusuna birsey demedim.2.Evliligindeki sorunlar annesinin acisini unutturacak kadar derin iz birakmissa ben o zaman ben bu kizin aci anlayisindan suphe ederim.3.Olunun arkasindan laf etmedim olasiliklari dusundum (kaldi ki bir cok kisi bu konuyu yazdi)komsunun ifadesi,ortada gizli bir cep telefonu boyle dusundurdu.O zaman kimse dusuncesini yazmasin olunun dirinin arkasindan nerde kaldi dusunce ozgurlugu..............kisisel probleminiz varsa baska, bana ozelden mesaj atmayin lutfen

Ben en cok kucuk kiza uzuluyorum yasi cok kucuk ,en buyuk aciyi boslugu Sevilay in kardesi yasiyordur .Olanlarien kavrayamiyacagi yasta.Ramazan Aslana gelince zamaninda ailecek arayanlara boyle saldirmasalardi belki ifadeler daha fazla daha isik tutucu olurdu cinayete dun sanirim biri dedi komsunun biri bu yuzden Aslan ailesinin tehditleri yuzunden tasinmis.

Bu Ramazan ve Ayse hangi dili konusuyolar:bbo:tek kelime anlamiyorum,ya tercuman tutsunlar yada alt yazi yapsinlarsempatiksalakcinniolayi anlamakta güclük cekiyorum.Bide Allah mügeye sabir versin kadin bi soru soruyo onlar sorunun cevabi haric herseyi anlatiyolarakannehirvalla yerinde ben olsam bi cinayet daha islenmek zorunda kalirdişakkıdı

Ya tabiki ölünün arkasından konuşulacak bu durumda
Konuşulmazsa neden olduğunu nasıl anlayıp olayı çözeceğiz?

Aynı Şeyi şu insan kaçakcısı ferhatmı ne ....onun içinde söyleyebilirmiyiz mesela..
adamın üstünde kaç kişinin ahı kalmış ..hayattayken ne usulsüzlükler... sapıklıklar yapmış
bunlar anlatılmadan cinayet nasıl çözülecek?

Bence boşa uzatılmasın konu..
sevilayın ve diğerlerinin ruhu duymuyor..
üzülen bizler oluyoruz a.s.

karsi komsu vardiya
ismi meryem di
o tasinmis.....

ayyy kanım dondu,cesetler erimiş çürümüş kkurumaya başlamış,kızın dişleri bile dökülmüşşş:1shok:

bundan tam 102 gün önce Ankara - Keçiören'de evinde bıçaklanarak öldürülmüş Sevgi Aslan cinayeti ATV ekranlarında tekrar gündeme getirildi.

Sözcü18.com haber merkezi olarak cinayetin ilk günlerinde yaptığımız haber ile önceki gün "Sevgi Aslan cinayetinde şok gelişme" başlıklı haberimiz, okuyucudan büyük ilgi gördü.

Bundan tam 102 gün önce, Keçiören - Çaldıran Mahallesi Gözüpek Sokak No. 1'deki Gül Apartmanının zemin kat dairesinde vücuduna saplanan yaklaşık 20 bıçak darbesi ile feci şekilde öldürülen Sevgi Aslan'ın katil ya da katillerin aramızda dolaşıyor olması hayli düşündürücü. Hafta başından itibaren "Sevgi Aslan cinayeti" ile ilgili bugüne kadar yayımlanmış haberleri ve son iki gündür ATV ekranlarından ülke insanına aktarılan "bilgileri" masamızda topladım. Bakın ortaya neler çıktı?

BAZI OLAYLARI KIZININ
DUYMASINI ıSTEMEYEN BıR ANNE!
Sevgi Aslan... Kırk yaşında... Katil ya da katiller tarafından 20 yerinden bıçaklanarak vahşice öldürülmüş bir kadın. Ve kızı Sevilay Aslan... Henüz 19 yaşında... Okumak istiyor... Kariyer yapmak istiyor... Ve annesinin ısrarları ile Adem Çalışkan ile evlendiriliyor...

Adem Çalışkan! Sevilay Aslan'dan yaşça çok büyük! Arada yaklaşık 15 yaş fark var. Ve anne Sevgi Aslan kızı Sevilay Aslan'ın "ben evlenmek istemiyorum" feryatlarına karşılık olarak "Erkeğin senden büyük olması avantaj. Sana sahip çıkar. Bunun gocunulacak bir tarafı yok" diyerek evlilik yolunda güçlük çıkartmasını bir şekilde engelliyor.

Oysa Adem Çalışkan, daha önce yaklaşık 3 yıl süreyle resmi nikahlı olarak bir "evlilik" yaşamış! ıstanbul'da çalıştığı temizlik şirketinde "kendisinden yaşça büyük" ve daha önce evlenip boşanmış bir kadınla (ne tesadüf o kadın da Çankırılı) ailesinin karşı çıkmasına karşı nikahlanmış! ılk nikahlı eş TV ekranında konuşuyor: "Ben Adem'in ailesi karşı çıkınca, birlikteliğime son vermek istedim ama Adem, kendini yerlere attı! Ben de 'bu adam beni gerçekten seviyor' diyerek nikahlı evlilik yaptım" (!) diyor.

Ve evlilik "boşanma" ile sonuçlanıyor!

SEVGı ASLAN'IN "AıLESıNıN BıLMEDıĞı"
AMA KULLANDIĞI BıR TELEFON VAR!
Bugüne kadar ortaya konulan deliller arasında, evinde bıçaklanarak öldürülen Sevgi Aslan'ın "kendisine ait" bir özel gsm telefonu var! Bu telefondan aile bireylerinin haberi yok!

Polisin de bilgisi dahilinde olan gsm numarasından geçmişe dönük konuşma kayıtları ve hangi numaralarla "çok daha sık" görüşüldüğünün öğrenilmesi işten değil.

NAFAKA ÖDEME KONUSUNDA
ADEM ÇALIŞKAN SIKINTI YAŞIYORMUŞ!
Öldürülen Sevgi Aslan'ın erkek kardeşi Şaban Aslan'ın ifadesine göre "Adem Çalışkan'a maddi olarak çok yardım ettim. Olaylardan sonra anlıyorum ki, benden aldığı paralarla daha önce ayrıldığı eşine nafaka ödüyormuş" (!) şeklinde bilgi veriyor.

Şaban Aslan başka bilgiler de veriyor. Adem Çalışkan'ın "Sen katil falan olamazsın! Ağzında bir şey saklanmıyor! Biraz ağzın sıkı olacak. Bilsen de söylemeyeceksin" tarzında ifadeler sarfettiğini söylüyor. Ve Şaban Aslan'ın ağzından laf almak için yaklaşık 3 aydır onunla birlikte zaman geçirdiğini sözlerine ilave ediyor.

VE CıNAYET SONRASI
SEVıLAY ÇALIŞKAN'IN YAŞADIKLARI!
Anne Sevgi Aslan'ın öldürülmesinden sonra, Adem Çalışkan, eşi Sevilay'a büyük baskılar yapıyor. Evden çıkmasına izin vermiyor. Hatta hatta çoğu zaman eve kilitliyor. Bugün için "Evliliğim bitti. Ben o eve dönmem" diyen Sevilay Çalışkan'ın cinayet sonrasında yaşadıklarını gelin onun ağzından dinleyelim:

"Abim eve gelirdi ben kapıyı açamazdım. Yeri geldi ben o evde kilitlendim. Eğer abim benim yaşadıklarımı bilseydi hiç iyi olmazdı. Beni eşim dövdü hastanelik etti. Her tarafım şişti. Boynum bile şişti. Abim görmesin diye çok mücadele verdim. Hastaneye gittik. Polis, 'sen dağ başında mı yaşıyorsun', dedi. 'Şikayetçi ol' dedi ama ben şikayetçi olmadım."

Dayakların nedeni sorulduğunda Sevilay Çalışkan; "Sebep yok. Sebebini de bilmiyorum. Ailesi ile ilgilenmiyormuşum. Ben annemin acısından bir şey görmüyorum. Ben o evde neler yaşadım. Onun bir huyu vardı. Beni dövüyordu ondan sonra da oturup dizimin dibinde ağlıyordu. Tek tesellim Rabbimin bana verdiği tek şey sabır. Bütün bu yaşadıklarıma karşın, yine demedim ki aileme, bana böyle şeyler yapıyorlar demedim. Yuvam yıkılmasın diye. Annem öldü öleli dört duvar arasındayım. Perdeyi açsam suç."

CıNAYETıN
ıŞLENDıĞı GÜN
ADEM ÇALIŞKAN
ORTADA YOK!
Cinayetin işlendiği 25 Ocak 2010 Pazartesi günü, Adem Çalışkan'a öğle saatleri öncesinde ulaşılamıyor. Bu konuyu da yeğen Ferhat Aslan açıklıyor:

"Adem orada çalışan bir elektrik teknisyeni. Adem bizim işe girmemize vesile oldu. Benim elektrik şefimdi. ışler sıkı olduğu için, ehliyet kursum var diye, o gün (25 Ocak) öğlene doğru, saat 11 gibiydi. Yazıhaneye gittim. Yerine baktım ama yerinde yoktu. Her tarafı aradık, bulamadık. Ondan sonra tekrar işyerime döndüm. Akşam servisle beraber gittim. Mühendislerle tanışıklığım olmadığı için, Adem’den rica edecektim. Ama bulamayınca izin alamadım. Emniyet bana sordu ‘spor ayakkabı giyen kim’ diye ben de Adem giyiyor dedim."

BÜTÜN BUNLARDAN SONRA!
Bütün bu anlatılanlardan ve yaşanılanlardan sonra ortaya çıkan resim bizlere hiç de hoş olmayan bir fotoğraf veriyor. Şöyle ki; Öncelikle karşımızda psikolojik sorunları ile beraber 'kendisinden büyük kadınlardan' hoşlanan bir profil var: Adem Çalışkan!

Bugün itibari ile 6 ayı biraz aşmış bir süredir evli olduğu eşi Sevilay'a, özellikle annesinin ölümünden sonra uyguladığı şiddet anlaşılır boyutta değil! Ve aynı Adem Çalışkan, kendisinden yaşça büyük kadınlarla beraber olmaktan bir şekilde mutluluk duyuyor!

Kızının "daha önce evlenmiş ve ayrılmış" bir adamla evlenmesi için "baskılar" yapan, "söylenilenleri duymazdan gelen" bir anne Sevgi Aslan ile, Adem Çalışkan arasında bir ilişki yaşanmış olabilir mi!

Ve bu ilişkiyle birlikte Adem Çalışkan'ın yaşamış olduğu "ekonomik sıkıntı" öldürülen Sevgi Aslan'ın kendisine ait olan "altınlara" ulaşma hayalleri başarıya ulaşmayınca, ortaya çıkan durum "şiddet yanlısı" Adem Çalışkan'ı "cinayet işlemeye" sevk edebilir! Hatta hatta sevk etmiş olma ihtimali de doğabilir!

Sevgi Aslan'ın aile bireylerinden "gizlediği özel telefonu" ile damat Adem Çalışkan'a ait gsm telefonun geçmişe dönük konuşma dokümanları, bugüne kadar bilinmeyen bir çok ayrıntıyı da ortaya çıkaracağı düşüncesindeyiz.

Tabii ki bütün bu kaleme aldıklarımız, elimizde var olan ve belirttiğimiz isimlerin ATV ekranlarında "izleyicilere" söylediklerinden yola çıkılarak kaleme alınmış bir yazı! Burada amacımız sadece ve sadece 102 gündür çözülemeyen "Sevgi Aslan cinayetini" masaya yatırmak.

Çankırı-Yapraklı'dan Aslan ailesinin Ankara’da yaşadığı tüyler ürpertici cinayetin ayrıntıları ATV ekranlarından çözüm arıyor!

Çankırı’ya bağlı Yapraklı ilçesine bağlı Dereli bölgesindeki Çiçek Köyü muhtarlığına bağlı Kayapa mahallesinden (köyü) Ali Aslan’ın kızı, Mehmet Aslan’ın oğlu Ömer Aslan'ın eşi Sevgi Aslan’ın 25 Ocak’ta Ankara-Keçiören Çaldıran mahallesi Gözüpek sokaktaki evinin banyosunda, 16 yerinden bıçaklanarak öldürülmesinden yaklaşık bir ay geçmesine karşın olayın faili hala bulunamadı.

Polisin yaptığı araştırma sürerken, başta Sevgi Aslan'ın eşi Ömer Aslan ile kızı Sevilay Çalışkan son 15 gündür ATV ekranlarında Müge Anlı’nın “Tatlı Sert” programında “katil” ya da “katilleri” arıyor!

Geçen hafta başından bu yana ATV ekranlarında olayın tanıkları ve görgü şahitleri programa “telefon” bağlantılarıyla katılarak, yaşanılan ve bugüne kadar çözülemeyen vahşice cinayet, programın diğer konuklarıyla birlikte çözülmeye çalışılıyor. ısterseniz gelin yaşanan vahşice olayın yaşandığı ilk günlere dönelim ve Ankara-Keçiören'deki olayı hatırlayalım.

16 YERıNDEN BIÇAKLANAN SEVGı ASLAN BANYODA BULUNDU...
39 Yaşındaki Sevgi Aslan, 25 Ocak'ta Ankara Keçiören'de Çaldıran Mahallesi Gözüpek Sokaktaki evinin banyosunda, 16 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu. 3 ay önce 18 yaşındaki kızı Sevilay'ı evlendiren, ardından 20 yaşındaki oğlunu askere gönderen Sevgi Aslan, 9 yaşındaki kızı ve eşiyle birlikte yaşıyordu. Ancak eşini uğurladıktan sonra evine gelen kişi ya da kişiler, genç kadının yaşamına son verdi. Akşam evine gelen eşi Ömer Bey, kapıda kalınca, yan komşunun banyo penceresinden kendi evine geçmeye çalıştı, o sırada kapıyı açan komşu Meryem Hanım evdeki dağınıklığı görünce hırsız girdi sandı. Evine giren Ömer Aslan ise eşini banyoda kanlar içinde buldu. Sevgi Aslan'ın kızı Sevilay, “Katil içimizde. Apartmandan ya da akrabalarınızdan biri” diyerek şüphesini ortaya koyuyor. Sevilay'ın bildiklerini anlatmadığını iddia ettiği kişi ise yan komşuları Meryem Hanım…

Sevilay, “Yan komşumuzla evlerimizin duvarı bitişik. Onlarda telefon çalsa bizde duyulur. Ama o sabah bizim evden hiç ses duymadığını söylüyor. Annem cama koşmuş, cam kanlar içinde… Vazolar kırılmış. Meryem annemin sesini nasıl duymaz? ılk gün babama annemin feryatlarını duyduğunu söylemişti şimdi yalanlıyor" diyor. Yan komşu Meryem Hanım ise suçlamalardan rahatsız…

Sabah saatlerinde öldürüldüğü sanılan Sevgi Aslan'ın 14:30'da hayatta olduğu ortaya çıktı. Olayını seyrini değiştiren ifadeler veren gizli tanık, "Sevgi Abla, 14:00-14:30 arası dükkanıma uğradı. Ayaküstü konuştuk. Markete gideceğini söyledi" dedi.

Ankara Keçiören'deki evinin banyosunda 16 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulunan 39 yaşındaki Sevgi Aslan cinayetinde olayın seyrini, gizli tanığın ifadeleri değiştirdi. Sevgi Aslan'ın yan komşusu Meryem Hanım, “Sabah 11:00'de Sevgi Abla'nın kapısının önünde bir erkeğe ait siyah spor ayakkabısı olduğunu gördüm. Camını tıklattım, perdeleri kapalıydı. Kimse açmadı. 15:00'de tekrar çıktığımda o ayakkabının kapının önünde olmadığını fark ettim" demişti. Bu açıklamalar üzerine Sevgi Aslan'ın sabah saatlerinde bir erkek tarafından öldürüldüğü sanılıyordu. Ancak ortaya çıkan gizli tanık bütün konuşulanların tersini söylüyordu. ıddialar doğruysa sabah saatlerinde öldürüldüğü sanılan Sevgi Aslan, öğleden sonra hayattaydı…

'14:30'da yanımdaydı'
ışte gizli tanığın ifadeleri: "Pazartesi 14:00 civarıydı. Hava rüzgarlı olduğu için kapıyı kilitledim, televizyon seyrediyordum. Sevgi Abla kapıyı vurdu. Genelde uğrar bana… Markete, şuraya buraya gider… Aldım içeri, 'Ne yapıyorsun?' dedi, 'ıyiyim abla, sen ne yapıyorsun' dedim. 'Ya havalar soğudu görünmez oldun' dedi. 'Abla hava çok soğuk' dedim. Pazartesi acayip soğuktu hava… 'Sizin dükkan çok soğuk. Küçük kız Sevilay'ın yanında da akşama gelecek, markete gidiyorum' dedi. Buradan çıktı gitti, ben gerini bilmem. Ben o gün Sevgi Abla'yı 14:30'da gördüm. Başka yere gider, beni alakadan etmez. Ertesi gün komiserler geldi, gördüklerimi anlattım…

'Elinde siyah cep telefonu vardı'
Ailesi Sevgi Aslan'ın eşini işe gönderdikten sonra 11:00'e kadar uyuduğunu söylüyordu. Ancak bir izleyicim, cinayet sabahı 08:40'da dershaneye birlikte gittiği arkadaşını almak için Sevgi Aslan'ın oturduğu binaya geldiğini, talihsiz kadını merdivenlerden inerken gördüğünü iddia ediyordu: "Elinde siyah cep telefonu ve sarı bir poşet vardı. Dairesinden telaşla çıktı. Arkadaşıma 'Acaba bir hastası mı var, çok telaşlı. Keşke sorsaydık bir şeye ihtiyacı var mı diye' dedim. Arkadaşım da 'Kızı yeni evlendi, belki ona gidiyordur' dedi. Telaşla cep telefonundan numara çeviriyordu. Poşetinin içinde kumaş gibi bir şey vardı. Üzerinde de siyah bir hırka vardı…"

'10:30'da evine giriyordu'
Sevgi Aslan'ın kızı Sevilay Çalışkan, bugüne kadar apartmandaki komşularını suçlamış, "Yan komşuda telefon çalsa bizim evden duyulur. Annemi 16 yerinden bıçaklamışlar, bu kadar insan nasıl duymaz" demişti. Bunun üzerine canlı yayına bağlanan 12 numaralı komşusu ilk kez konuştu: "Sevgi'nin üst katında benim eltim oturuyor. Eltimin kızı o gün 10:30'da Sevgi'yi binadan içeri girerken görmüş. Tek başınaymış, üzerinde de hava soğuk olmasına rağmen sadece hırka varmış…"

'Annemin cep telefonu yoktu'
Sevgi Aslan'ın 3 ay önce evlenen kızı Sevilay Çalışkan, "Annemi 10:30'da aradım, cevap vermedi. Doktorlar geldiğinde ortalama 8 saat önce öldüğünü söylediler. Annem o sabah dışarıda mıydı bilemiyorum. Arayan kişi annemin elinde telefon olduğunu söylüyor. Annemin cep telefonu yoktu. Gereksiz bulurdu cep telefonunu… Ev telefonumuz telsizdi ama evin dışında çekmiyordu. Onunla da çıkmış olamaz. Bunu yapan, annemin o gün yalnız olduğunu bilen biri…" diye konuştu.

Görgü şahitleri konuştukça çözülecek
Bütün bu açıklamalar neticesinde kafalarda birçok soru işareti oluştu. Sevgi Aslan'ın ailesinden gizlediği bir cep telefonu mu vardı? Yoksa Sevgi Aslan'ın elindeki cep telefonu kendisine misafirliğe gelen bir şahsa mı aitti? Sevgi Aslan sabah saatlerinde nereye gitmişti? Bütün bu soruların cevabı görgü şahitleri konuşmaya başladıkça ortaya çıkacak.

kısaca bütün deliller ademi gösteriyor,umarım bir an önce çıkar.bu arada erzincanda arazide kadın cesedi bulunmuştu muge hanımdan kayıpla ilgili bilgi istenmişti neden söylemedi söylemiycen madem neden gösteriyosunuz,belkide kesinleşsin yarın söylerim diye düşünmüştür ama meraktan çatlıycam ümmühan bengilden bahsediyor sanırım:sinifsinif:

bunlar bildigimiz seylerde ama direk oklari ademe cevirmisler, adem o gün ortada yok yaziyor ama ademin yanina 3.30 gibi ferhat geliyor izin istiyor cinayet 15.00 siralarinda olmus mümkünmü herkes öglen yada sabah sandigndan böyle konusuyordu ama 3 te islenmis..
bu hirsizlik cinayeti degil gibi eger tanidik biriyse o kadr altinini sununu bununu anlattan insan altinlarin köyde oldugunuda anlatmistir..bence öldürme amacli gelinmis gibi ama hersey olabilir komsulardan da olabilir..bizim orada kadini biri öldürülmüstü,tanidik biriydi kadin kömür doldurmaya giderken kapiyi acik birakiyor komsunun oglu girmis yatak odasina saklanmis,para istemis kadinda yok deyince öldürdü kocasini filan gözaltina aldilar,eltisini,kayinbaba,kayinvalide filan ama sonra tirnak arasindaki deriden komsu oglu oldugu anlasildi,para icin öldürmüs o zamanin degerinde 300 milyon icin 14-15 yada daha fazla sene gecti gercekten hic ummadik kisi cikiyor kadincagiz yeni dogum yapmis o zaman,komsu olabilir sadece aileye yogunlasmak yanlis

bugünkü konuşmalardan sanki sevgi hanımın bir gönül ilişkisi varmış gibi geldi bana belki katil o kişi olabilir.

evet ay madem soylemicenne gosteryon be mugee

:roflol: süpersin :roflol:
zaten o kız iyi ayak değil. kafasına tasla vura vura yıkamak istiyorm kaydirigubbakcemile3.
kk olarak sabun alıp gönderelm bi de kese tabi :lepi:

yorumun basitliğine bakarmısınız
kafasını taşlara vura vura yıkamak istiyorum​
bu ne gaddarlık sizin daha evel kafanızı taşlara çok vurdular herhalde bu kadar saçmaladığına göre

bu ne gaddarlık sizin daha evel kafanızı taşlara çok vurdular herhalde bu kadar saçmaladığına göre
cnm onu bırak kız İYİ AYAK DEGILMIŞŞŞ...

arkadaslar gözüyle gördü yalmaz:

ayyy kanım dondu,cesetler erimiş çürümüş kkurumaya başlamış,kızın dişleri bile dökülmüşşş:1shok:

kimin cesediymiş kızlar ben izleyemedim bide su almanyadan mersne gelen bir kadn vardı kayıp olmustu bişiler cevirmişti oğlundn habersiz o kadın bulndumu

vereliniortak

cnm onu bırak kız İYİ AYAK DEGILMIŞŞŞ...

arkadaslar gözüyle gördü yalmaz:

o ne demek iyi ayak degilmis??? kim neyi gozuyle gormus?
bu hafta hic izlemedim ne olmus kizida mi var cinayetin icinde yani!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…