Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ne dediii arkadaşlar mehmet amca yazarsanızz sevinirizz
sizlerin yorumlarına bakıyorum ben şimdiden tşk ederimmmm

sevgi hanim:
kimseden habersiz telefon kullaniyo
karsi komsu oynasma sesi geliyodu dyo

bence bu kadinin kimsenin bilmedigi bir yasantisi vardi

affffffffff bide sürekli birbirlerinin kızlarını istiyolar yaaa amca kızı amca oglu akraba evliligine cok ama cok karsıyımmmmlmaz: lmaz: lmaz:

kimsenin günahını almak istemiyorum,sevginin eşi ömer de gayet sakin görünümlü ama ilk gördüğüm günden beri ben ondan da şüpheleniyorum

bu ailede çocukların evlilik kararını büyükler alıyor sen bunu al,sen şunu şuna ver...
çok cahilce

sevgi hanim:
kimseden habersiz telefon kullaniyo
karsi komsu oynasma sesi geliyodu dyo

bence bu kadinin kimsenin bilmedigi bir yasantisi vardi

sevgi hanim neden siddetle cocuklarini evlendirmek istyodu
tuhaf deilmi yaaa

belki çocuklarından kurtulup kocasından ayrılırdı
eğer varsa sevgilisi onla beraber olurdu aaklıma her şey geliyo:bbo:

bunlar madem reklam arasinda ayri konusuyo gizli kamera koyun bizde duyalim deilmi

Hani müge yayın dışında hiç görüşmüyorum kimseyle demişti lmaz:
Zaten tüm detayları kayda alıyorlardır muhakkak..telefonda konuşmaları vs ......

bu gazeteciler çok fena(iyide ediyorlar..sonradan inkar edemiyorlar.)

essahtan ya vay muge vay
hani reklam arasinda kimseyle konusmuyodun
:mymeka:

-repiniz için teşekkür ederim bende bi +vereyim size.repin kymetinin olmadığını anlayn diye bayanssulusmile
sevilaya gelince...evet değil.iyi ayak değil derken yalancı-kıskanç manasında söyledm değil mi yani.annesine üzlerek dikkat çekti sonra üzülmüyorm falan dedikafamçokkarıştı
evet saçı başı kir içinde.makyaj yapmasn ama banyo yapsn iyi okuyun yazılanları lütfen
ayrıca sadece ben takmadm sevilayn saçlarına
çoğu kişi aynı şeyi düşünüyorz :1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…